ALIM-SATIM-KAYIP-BULUNTU İLANLAR:---KÖPEKLER--- > ÜCRETSİZ KÖPEK İLANLARI

Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya...

(1/30) > >>

Alkan YOKSUL:
2009 Yılında açılan köpeği olmayanlara yardım etme vakti geldi başlıklı konu hala ilgi görmeye devam ettiği ancak güncelliğini ve işlevselliğini yitirdiği için "BEDAVA Yavru Vermek İsteyenler Buraya ......" Ve Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya.. adlı iki konu oluşturduk. Burdaki amaç insanları rencide etmeden, bedava yavruya ihtiyacı olan üyelerimizle, Elindeki yavruyu bedava hediye etmek isteyen üyelerimizi buluşturmaktır.
Umarım amacımıza hizmet edecektir.

Sami TURUL:
selam benimde bir yavru köpeğe ihtiyacım var

Kerim KARAGÜN:
selam abi güzel bir konuyu ele aldınız için teşekkür edrim  benim bir adet yavru pointere ihtiyacım var ama henüz bulamadım av tutkusu olduğu için yavru pointer aramaya devam ediyorum hediye eden arkadaşlar merak etmesinler yavruya gözüm gibi bakıcagımdan emin olsunlar POİNTER HEDİYE EDECEK ARKADAŞLARA DUYRULUR.

Yavuz IŞIK:
öncelıkle yenı sezonda herkese bol ve kazasız avlar dılerım...istanbul sartlarında n kadar bır kopeg bakmak zor olsada avcılık sporu ıcten ve gonulden geldıgı ıcın vazgecmek ımkansız oluyor...avcılıktakı en onemlı unsurlardan bırı kopek olunca balkonda bıle bakılabılıyor:))gecen sene ölen seterimin  yerıne kopek alamadım...eger gerceklten gonulden vermek ısteyen varsa yavru veya yetıskın farketmez sahıplenmek ısterım.....herkese bol avlar....

Alkan YOKSUL:
Erkan Bey; Site yönetimi olarak kimseyi Yavru-Köpek vermeye veya almaya zorlama yetkimiz ya da sorumluluğumuz yok. Şimdiye kadar sitemizde oluşan dostluklarla Spek çok kişi köpek sahibi olmuştur.
Sadece sitede bir düzen olsun, bu tür konular bir arada bulunsun diye böyle bir konu başlığı oluşturma gereği duyulmuştur... SElamlar...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git