BÖLGE AVCILARI İLETİŞİM VE BÖLGESEL PAYLAŞIMLAR > AKDENİZ BÖLGESİ AVCILARI

av

(1/1)

Veli TOKCAN:
av sonu resimlerimize paylaşmayalim.sadece ferma  manzara  sohbet vs  olabilir..
imitler dahilindede olsa aleyihimize kullanip av yaban katilleri katliamcilari diye biz avcilara görsel resimlerimiz kullanip paylasim nefret kusuyorlar.....avci dostlarmiza  kazasiz belasiz bol kanli avlara

Hüsnü DİLMEN:
Kesinlikle doğru

Naim ZENGİN:

--- Alıntı yapılan: Veli TOKCAN - 25 Ağustos 2020, 00:09:18 ---av sonu resimlerimize paylaşmayalim.sadece ferma  manzara  sohbet vs  olabilir..
imitler dahilindede olsa aleyihimize kullanip av yaban katilleri katliamcilari diye biz avcilara görsel resimlerimiz kullanip paylasim nefret kusuyorlar.....avci dostlarmiza  kazasiz belasiz bol kanli avlara

--- Alıntı sonu ---
Açıkçası bu fikre pek katılmıyorum. Yani tabi ki kan revan içerisinde fotograflar pek yakışmıyor bizlere ama  bunu haytapçılar istiyor  diye yapmamalıyız. O fotografları koymasak ta bu gürüh avcıları katil olarak görmekten vaz geçmeyecek. Sabah şöyle bir face sayfalarına baktım. Kısırlaştır, aşılat, yaşat diye bir sloganları var. Bu mu şimdi hayvan hakkı. Kısırlaştırılmış biyolojisi ve hormonal dengesi bozulmuş hayvanları sözde yaşatıyorlar. Eminim çoğu ölmeyi yeğler. Propaganda aracı olarak yavru hayvanları kullanıyorlar oysa  ki yavruyu en çok avcı korur. Vel hasılı kelam bu adamların derdi  bam başka. Bunların arkasında kim varsa hesapları farklı. O yüzden kimse bana bunların önünde geri adım attıramaz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git