Gönderen Konu: AKKAR POMPALI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ  (Okunma sayısı 3783 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kadir TATAR

• *
AKKAR POMPALI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ
« : 29 Mart 2014, 16:16:49 »
Bir adet av tüfeği almak istiyorum. Niyetim pompalı almaktan yana. Almak istediğim tüfek şu linkte: http://www.akkar.com.tr/karatay-p273145c9,1,396. Kamuflaj 66 cm namlu. Şimdiye kadar pompalıyla hiç avlanmadım ve Akkar kullanmadım. Siteden araştırdığım kadarıyla arkadaşlar Akkardan genelde memnun. Uçar avcısıyım (bıldırcın,üveyk, yelve, ördek) Bahsettiğim tüfeği tavsiye eder misiniz? Şimdiye kadar pozeyle avlandım. Bu tüfekle uçar avı nasıl olur ?  Saygılar...
Kadir TATAR
1982 kastamonu

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKKAR POMPALI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2014, 19:27:51 »
kadir bey daha önce akkar altay oto kullandım kullsndığım süre boyunca hiç bir sorun çıkartmadı çok güzel çalıştı hiç fişek seçmedi gazlı sistem olmasına rağmen şaçma yakışı harikaydı  bir ihtiyaç nedeniyle sattım çok kalite bir markadır sadece süsü püsü biraz eksiktir benim tavsiyem saydığınız bu avlar için hiç bir marka pompalının uygun olmayacağı pompalıyı ateşe hazırlarken çıkarttığı o şırak şırak sesi bütün avlarınızı uzağa kaçıracaktır birde atım hızınızı düşürecektir bence pompalının en uygun olduğu av domuz avıdır size akkar altayın diğer yarı otomatik 71 namlulu modelerini tavsiye ederim
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir TATAR

• *
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2014, 19:52:20 »
Eyvallah Caner Bey. İlginiz için teşekkürler.
Kadir TATAR
1982 kastamonu

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2014, 20:25:57 »
Konu daha önce acıldığı için yeni başlık açmak istemedim. Tüfek hakkında benim  görüşüm. Tüfek genel olarak gayet ince ve hafif
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 13:43:09 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2014, 09:34:46 »
 Tüfeğin nisan hattı gayet guzel, internetten almama ragmen dipcik ölçüleri bana uydu omuzladiktan sonra nisan almaya ugrasmiyorum. Ancak uzerinde sadece 6 numara sok mevcut diger soklar icin tanesine 20  TL ye ayrica sipariş vermek gerekiyor. Kalite bakimindan birsey diyemem ama her zamanki gibi hatsan daha mantikli geliyor. Hatsannin kisa namlulusu elimde olduğundan bunu tercih ettim ancak biraz daha ince yapili olmasindan baska bir artisini simdilik ben goremedim.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 09:36:53 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2014, 10:48:53 »
 Firmanın Muşteri hizmetleri konosun da  ilgi ve alkaları oldukça iyi mail le cevap veremedıklerin de  ertei gün Ersin Bey telefonla dönüş yaptı daha ne olsun.
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Zeynel GÜLEÇ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2014, 12:03:17 »
ustam ben yıllardan berı akkar kulanmaktayım allaha sukur ıgne kırılması dısında hıcbır sorunla kardılasmadım cok cok memnunum bende akkarın karatay maxı magnum modelını dusunuyodum ama sımdılık rafa kaldırdım
akkarın oncelıklı ılkesı musterı memnunıkyetıdır akarın sılahınızda en ufak bır problem cıksa dahı kargo ucretı karsılşayarak dırek fabrıkaya gonderop yamır ettırebılıyorsunuz bu konuda hıcbır ucret ve skıntı cıkarmıyorlar
haa tabı ucretlı olan ıslerıde vardır ama onlar hakkında bılgı dahıbı degılım fakat bıldıgım tek bırsey var benım gozumde yerlı markaların ıcerısınde en ıyısıdır hıc dusunme derhal al derım
BULUNDUĞUNUZ İLİ ve DOĞUM YILINIZI yazın