Gönderen Konu: akkar otomatik tüfeğim boş fişeği dışarı atmıyor ve çoğu fişeği patlatmıyor  (Okunma sayısı 3889 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin ÇELİKSOY

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Değerli avcı abilerim kardeşlerim site ne güzel bir aile gibi herkes paylaşımlarda bulunuyor ve sorularının cevaplarını bulabiliyor  benimde bir sorunum var ve sizlerden acil yardım beklemekteyim. akkar altay silver marka otomatik ev tüfeğim var ve boş fişeği dışarı atmıyor çok nadir atıyor 10 mermide 1 tane falan  ve çok fişek değiştirmeme rağmen 20 fişekten 10 unu atmıyor iğne fişeğe vuruyor iz yapıyor ama patlatmıyor atmayan fişekleri tekrar tekrar deneyip atmasını bekliyorum ve atmayan mermiyi 3üncü kez falan denememde atış yapıyor siz değerli ustalardan yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.
1991 KOCAELİ

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
Fabrikaya gitme zamanı gelmiş.tüfeğinizin sorunlarını anlaşılır bir şekilde yazan bir not kağıdı ile tamir sevisine gönderin. en iyi şekilde halleder yollarlar içiniz rahat olsun.Akkar satış sonrası müşteri memnuniyetinde yerli sanayinin yüzakıdır.Şayet değişmedi ise servis sorumlusu Ersin bey idi.kendisiyle önden görüşüp anlaşmalı kargoyu öğrenin
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 15:56:05 Gönderen: Mehmet AKKUŞ »
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Gökay KARADUMAN

• *
İğneyle ilgili sıkıntı olabilir ama kovanı tahliye etmemesi sorunu daha vahim hale getiriyor bence tamirciyle uğraşmayıp direk fabrikasına yollayın bunlar olabilecek şeyler canınızı sıkmayın fabrikada hallederler kabul etmezler ise sakaryada iyi bir silah tamircisi var gelirseniz sorunu çözecektir
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
direk fabrikaya yollayın soru sormayın ücretsiz halledirler yollarlar =) akkar satış sonraski en iyi hizmete sahip yerli üretimlerden biridir
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Adnan AYDIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
direk fabrikaya yollayın soru sormayın ücretsiz halledirler yollarlar =) akkar satış sonraski en iyi hizmete sahip yerli üretimlerden biridir
Bencede    gönderin  fabrikaya.Akkar  en  ilgili  firmalardan  birisidir
BoDrUm    1976

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
sağolun teşekkür ederim ilginiz için belki fabrikaya göndermeden birşeyler yapabilirmiyim diye fikrinize danışayım dedim son çare fabrika herhalde sağolun.
1991 KOCAELİ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu arada ilgili olan sadece akkar değik avlak aileside herhalde soruyu sorduğum an hemen ilgilenmişsiniz bu kadar çabuk tahmin etmiyordum tekrar sağolun fabrikaya göndermeden yapabileceğim başka bişey varmı acaba.
1991 KOCAELİ

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
bu arada ilgili olan sadece akkar değik avlak aileside herhalde soruyu sorduğum an hemen ilgilenmişsiniz bu kadar çabuk tahmin etmiyordum tekrar sağolun fabrikaya göndermeden yapabileceğim başka bişey varmı acaba.
fabrika en garantisi..aklınızda soru işareti kalmaz..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976