Gönderen Konu: Yavru eğitimi  (Okunma sayısı 2262 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adem gozleten

• Ziyaretçi
Yavru eğitimi
« : 23 Temmuz 2010, 21:56:07 »
Arkadaşlar  kurzhaar ım 4 aylık oldu ferma veriyor fakat biraz sabırsız  oda zamanla düzelecektir eminim benim sorum şu olacak ben yavruyu silah sesine alıştırdım daha sonra tatile çıktım yavruyu da aldım mecburen bırakacak kimse olmadığı için fakat aldığıma pişma oldum desem yeri var herkes hayvanı sevmek istiyor kimiyle tartıştık kimi ile bozuştuk 15 gün geldi geçti fakat yavru da anlaşılır şekilde haylazlık oluşmaya başladı herkesi yanında istiyor bağırıyor havlıyor şimdi yerine koydum inliyor duruyor inliyor havlıyor birde iki gün evvel tatil yaptığım yerde havai fişek atıldı yavru korkup kaçmaya çalıştı tutmama rağmen kaçmaya çalışması canımı sıktı bu kısa süreli değişiklik köpek üzerinde uzun sürermi ben yavru yanında hiç atmadıysam 40 50 atış yaptım ve hiç böyle korktuğunu görmedim yavru bu değişikliği çabuk atlatırmı atlatamazsa ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum resimdeki yavru

Çevrimdışı Hüseyin SÖNMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • cesi ve ıkon
Ynt: Yavru eğitimi
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2010, 22:08:14 »
sanırım  geçici olur    tatilde    biraz   ilgi fazla gelmiş   inşallah düzelir
Hüseyin SÖNMEZ
1952 DENİZLİ

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2010, 23:11:31 »
Sıkıntı yapma Adem kardeşim,o daha çok genç,1 zaman sonra düzelecektir.Üzerinden sevgini eksik etme ona tekrar güven ver yeter gerisi kendiliğinden gelir.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Adem gozleten

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2010, 23:25:53 »
Özhan abi tatilde sevginin ayarını fazla kaçırdık galiba herhalde ondan oldu ama insan ister istemez üzülüyor şimdi gözükmeden yanına gittim  baktım  havlama ve inleme durmuş uyuyor