Gönderen Konu: Konya beyşehirden tüfek almak istiyorum ustadan.  (Okunma sayısı 1878 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet SER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Konya beyşehirden tüfek almak istiyorum ustadan.
« : 02 Ağustos 2012, 19:30:51 »
Konyada ikamet ediyorum,  memurum, aslen Balıkesirliyim  Beyşehire gelip tüfek almak istiyorum boş zamanlarımda avlanmak için.  Bu sebeple ikinci el olarak almak istiyorum, Beyşehirli ustaların elinde varmıdır? Beyşehirde temiz tüfeği olup eilnde satmak isteyen varmı? Yardımlarınızı bekliyorum.
Ahmet SER
1979 balıkesir
(Konya)

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: Konya beyşehirden tüfek almak istiyorum ustadan.
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2012, 21:37:46 »
Kesin vardır ama madem Konya'dasınız, Beyşehir'e bir uzanın bence. Hem gezersiniz hem yakından görürsünüz. Çok orjinal tüfekler tüfeklere bile rastlayacağınızı sanıyorum. Şahsen mesela Huğlu'ya eskiden bir gittiğimde, daha Valmet namlunun ne olduğunu hemen hemen kimse bilmezken(ben de dahil) Huğlulu ustaların kendilerine yaptıklarını görmüştüm. Yine orjinal bir şeyler vardır ellerinde bence.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ahmet SER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2012, 23:50:57 »
Evet Volkan Bey (abi) bende gitmek istiyorum ama gitmişken de elim boş dönmek istemiyorum. Hatta forumdan bir kaç tane usta telefon numarası falan aldım ama bakalım biraz daha araştırıp gitmek istiyorum. Süper poze düşünüyorum hem de fiyat performans açısından biraz uygun olsun istiyorum abi. Sonuç itibariyle tüfeğin merkezinden alacağım biraz dediğin gibi iyi bir şey olsun. Ustalardan YARDIM...
Ahmet SER
1979 balıkesir
(Konya)

Çevrimdışı Ahmet SER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2012, 21:43:09 »
eveeeeeeet yeni tüfeğimi aldım inşallah 2 gün sonra elime geçecek 103
DE süperpoze. 71 namlu 12 kalibre. fotografını koymaya çalışacağım.
Ahmet SER
1979 balıkesir
(Konya)