Gönderen Konu: HUĞLU YENİ 401 KİNETİK YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLDİ...  (Okunma sayısı 34903 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman KÖRÜKCÜ

• Müdavim Üyemiz
    • Sulusaray Kasabası Resmi Web Sitesi
Ynt: HUĞLU YENİ 401 KİNETİK FACİASI .!!!!
« Yanıtla #50 : 20 Eylül 2012, 16:50:20 »
VEDE en büyük desteği AVLAK sitesine üye olan birbirimizi tanımasakta hertürlü desteği veren arkadaşlara ve AVLAK sitesine çok teşekkürler. saygılar..
Bizde sizlere teşekkür ederiz Hakan bey Ancak konu isminin bukadar çok değiştrilmesi hiç hoşuma gitmedi.
HUĞLU YENİ 401 KİNETİK FACİASI .!!!! diye açılan konu başlığı nereye geldi? sizce bütün sorunlar şimdi çözüldümü beyler!! anlayan anlar...
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2012, 18:03:43 Gönderen: Osman KORUKÇU »
Osman KÖRÜKCÜ
1981 Nevşehir
0535 764 7219

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HUĞLU YENİ 401 KİNETİK YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLDİ...
« Yanıtla #51 : 20 Eylül 2012, 17:06:13 »
aklım sırrım mantığım almıyo yıllarca tüfek yapıyosun arza çıkartıyo yerli diyoruz tamamda bu ne yaaa bende 1 hafta olmadan alalı geri gönderdim mobil şok çıkmıyo piston langır lungur mekanizma biyerlere değiyo yapamıyosanız üretmeyin arkadasım kızıyorum yaa ucuza yapıp dandik yapcağınıza yapmayın pozesini çiftesini alırsın çift patlatır yok enjektor çalışşmaz falan filan avrupa bi tüfekte bugüne kadar bikere sıkıntı duymadım duyduysam adam değilim kullanıcı hatası yüzünden hariç helede sıfır bi tüfekte adam satarken denemiyomu bu tüfeği test etmiyomu hee türk insanı enayi ucuz alıyo tabi kim bilir o tüfeği kim alacak uğraşacakmı uğrasmıcakmı iyice soğumaya basladım otomatikten1,yerliden2 hiç tüfek üretilmese avı bırakırım yine huğlu almam sevmiyorum kanım ısınmıyo kastım filan yok kimsede kızmasın ama sevmiyorum gerçekten yerli tüfeklerini seviyorum arıosun isteğine göre yaptırıyosun kendi ülkenin tüfeği ama hep tereddütle yaklaşıyosun az üret sağlam üret da saygılar.
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HUĞLU YENİ 401 KİNETİK FACİASI .!!!!
« Yanıtla #52 : 20 Eylül 2012, 17:10:42 »
Emin bey sizden öncelikli ricam lütfen beni yanlış anlamayın biz burada tüm türk avcısının söylemek istediklerini dile getiriyoruz bu bakımdan yanlış anlaşılırsam baştan özür dilerim.

Hatsan,Ata veya başka bir marka güzel tüfek üretince kullanıcılarda bunu bu platformda dile getirince ne hikmetse adı reklam oluyor
Huğlu sıfır tüfekte sıkıntı çıkarıp kullanıcıda bunu burada dile getirince adı vurun abalıya oluyor...

Olay bu noktaya geldiğine,buraya kadar taşındığına  göre herhalde bir çözüm bulunacaktır,bu kadar tartışma sonrasındada çözüm bulunmazsa ayıp zaten.
Asıl tartıştığımız sorun Hakan beyin sıkıntısının giderilmesi değil,sıfır tüfekte böyle bir hatanın nasıl olduğu ve bu şikayetin sadece hakan beyle sınırlı olmaması emin bey.
Hakan bey zamana ayak uyduran bir avcı internnetten şikayetini dile getirmiş,gerekirse telefon açar,mail atar ve  olay bu hale gelir ismimiz karanlanmasın diye bir şekilde sıkıntısı giderilecektir...
ya bu Hakan bey yerine Aydının mütevazi bir köyündeki çiftci Ahmet ağa olsaydı,yada Nevşehirin mütevazi kasabasında yaşan bir Mehmet emmi olsaydı olayı burayada kadar taşımayı beceremeyen kargoyu bilmeyen,telefondan anlmayan derdini izah edemeyen birisi olsaydı ne olacaktı? böyle kişiler yokmudur kesinlikle vardır.hiç uzağa gitmeyeyim mesela böyle bişey köydeki babamın başına  gelse kesinlikle mağdur olurdu çünkü zamane insanı değil interneti bilmez,telefonu bilmez,konuşsa derdini izah edemez tamam gönderin yapalım poziyonuna gelse bile,köyden şehir merkezine  servis ne zaman kalkacak kalkarsa gidip kargoyu bılmez,belki köyden yardım sever birileri çıkıp ön ayak olursa zor bir ihtimal  ancak oyle fabrikaya gönderebilir ve geldiğindede aynı hata devam ederse kaderine razı olur ve kesinlikle birdaha kimseye yük olmak istemez öylece kullanır tüfeği ben babamı tarif ettim.yani.... boşverin....  siz beni anlayın emin bey... böyle şeyler hiç yaşanmasa daha iyi olmazmı.
Hatam kusurum varsa kusura bakmayın...

doğru söylüyosun abi wllahi katılıyorum şimdi eminn abi yardımcı oldu bi şekilde internette kötülenmesin falan diye şimdi sıradan bi vatandaş olsaydı bu siteyle alakası olmayan biri ona kim yardım edecekti ne oluyo yaaa haksızlık hiç hoş değil bence el altından yardımcı olsaydınızda hakan abi bunu bu şekilde yansıtsaydı.
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #53 : 20 Eylül 2012, 17:33:24 »
aklım sırrım mantığım almıyo yıllarca tüfek yapıyosun arza çıkartıyo yerli diyoruz tamamda bu ne yaaa bende 1 hafta olmadan alalı geri gönderdim mobil şok çıkmıyo piston langır lungur mekanizma biyerlere değiyo yapamıyosanız üretmeyin arkadasım kızıyorum yaa ucuza yapıp dandik yapcağınıza yapmayın pozesini çiftesini alırsın çift patlatır yok enjektor çalışşmaz falan filan avrupa bi tüfekte bugüne kadar bikere sıkıntı duymadım duyduysam adam değilim kullanıcı hatası yüzünden hariç helede sıfır bi tüfekte adam satarken denemiyomu bu tüfeği test etmiyomu hee türk insanı enayi ucuz alıyo tabi kim bilir o tüfeği kim alacak uğraşacakmı uğrasmıcakmı iyice soğumaya basladım otomatikten1,yerliden2 hiç tüfek üretilmese avı bırakırım yine huğlu almam sevmiyorum kanım ısınmıyo kastım filan yok kimsede kızmasın ama sevmiyorum gerçekten yerli tüfeklerini seviyorum arıosun isteğine göre yaptırıyosun kendi ülkenin tüfeği ama hep tereddütle yaklaşıyosun az üret sağlam üret da saygılar.

Yücel kardeş biraz sakin ol yaw :) belli bişeye canın sıkılmış..Sanırım geri gönderdim dediğin tüfek Dağdelen di ?? Keşke daha bilindik markalara yönelseydin.. Avrupa olsun yerli olsun tabiki bozulabilir,,fişek diktiği için sahibinin göle fırlattığı Browning i görmüşsündür internette,, bence önemli olan müşteriyi mağdur etmemek ..Ben de Huğlu 103 FE kullanıyorum ne ejektörde ne tetiklerde hiç bi sorun yok..Fazla abartmamak lazım  sonuçta kul yapısı..Selamlar :)
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

Çevrimdışı Hakan KARAŞAHİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #54 : 20 Eylül 2012, 20:43:09 »
Osman kardesim dogru soyluyorsun.basligi biliyorsun ilkini emin abinin ricasıyla degistirdim ikincisinide yeni konu acmamak icin tufegin degistigini gorulmesi icin ben yazdim.Sonucta hepimiz bazı seyleri cok iyi biliyoruz saglicakla kal osman kardesim selmlar....
Hakan Karaşahin
1982 MUĞLA

Çevrimdışı Hakan KARAŞAHİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #55 : 20 Eylül 2012, 20:53:40 »
Yucel kardesim dogrusun belkide ben nete vermeseydim yine tamir edilip gonderilecekti sonucta bunlar ornek seyler hakkimizi birturlu aramaliyiz ben konuyu hic acmayabilirdim el altindan halledilseydi sen en azindan birseyleri gorebilecekmiydin  bazi durumlar ornek teskil eder guzel kardesim emin ol bu konunun burada acilmasi cok iyidir
Hakan Karaşahin
1982 MUĞLA

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 20 Eylül 2012, 20:56:04 »
Yücel kardeş biraz sakin ol yaw :) belli bişeye canın sıkılmış..Sanırım geri gönderdim dediğin tüfek Dağdelen di ?? Keşke daha bilindik markalara yönelseydin.. Avrupa olsun yerli olsun tabiki bozulabilir,,fişek diktiği için sahibinin göle fırlattığı Browning i görmüşsündür internette,, bence önemli olan müşteriyi mağdur etmemek ..Ben de Huğlu 103 FE kullanıyorum ne ejektörde ne tetiklerde hiç bi sorun yok..Fazla abartmamak lazım  sonuçta kul yapısı..Selamlar :)
sakinim abi cumadan ava gitcez şok öyleyken gitsemmi gitmesemmi bu avı kaçırmakta istemiyorum.sayın abim sürekli olan şeyler yaa kızıyorum ben emin beyin yardımlarıyla konu baslıgı değiştirildi hakan abiye yardım edildi yaa baskasına olsaydı abi kaç kere yerli otomatik yada poze aldım hep sattım 2 fişek atmadan şarjor borusu simsiyah kaplaması kalkıyo birazda ben pimpiriğim ondan galiba.evet dağdelendi aradım adam hemen gönder dedi ben gerekirse namluyu değiştiririm dedi ilgileri güzel allah var ben öylesine aramıştım konusması ilgisi hoşuma gitti ve bi abide görüp yüzledim ondan aldım bütcem uygun ama param yerliye gitsin diye abi yıldızın,akdaşın,kralın,torunun bi süper pozesini araştırıorum alacam bakalım abi uçar avınada merak saldım trap makineside aldım hep parayı bu tarz şeylere harcıyorum hoşuma gidiyo domuz avında ayıya çok rastlıyorum ondan otomatik kullanıyorum yoksa poze çifte daha hoşuma gidiyo tesiri menzili daha iyi ama bizim buralarda tavşanda bile domuza ayıya denk geldiğim oldu çoğalmış bide bu aralar abi.
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 20 Eylül 2012, 21:00:07 »
Yucel kardesim dogrusun belkide ben nete vermeseydim yine tamir edilip gonderilecekti sonucta bunlar ornek seyler hakkimizi birturlu aramaliyiz ben konuyu hic acmayabilirdim el altindan halledilseydi sen en azindan birseyleri gorebilecekmiydin  bazi durumlar ornek teskil eder guzel kardesim emin ol bu konunun burada acilmasi cok iyidir
yok sayın abim konunun açılması tabiki iyi paylaşman ben yaşım itibariyle aslında burda ağzımı açmamam bile gerekiyor ufak tefek yorum yapıyorz ama haddimi asla aşmam abilerime büyüklerime saygısızlık yapmam tabiki yine yapılırdı tamir olurdu ama emin abi sizi biraz frenledi işe el attı nrmal biri olaydı sıkıntısı daha çok olurdu abiciğim.para briktirip ne zorluklarla tüfek alan insanlar tanıyorum şimdi bide kargoya git gel saygılar abi
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #58 : 20 Eylül 2012, 21:02:25 »
sakinim abi cumadan ava gitcez şok öyleyken gitsemmi gitmesemmi bu avı kaçırmakta istemiyorum.sayın abim sürekli olan şeyler yaa kızıyorum ben emin beyin yardımlarıyla konu baslıgı değiştirildi hakan abiye yardım edildi yaa baskasına olsaydı abi kaç kere yerli otomatik yada poze aldım hep sattım 2 fişek atmadan şarjor borusu simsiyah kaplaması kalkıyo birazda ben pimpiriğim ondan galiba.evet dağdelendi aradım adam hemen gönder dedi ben gerekirse namluyu değiştiririm dedi ilgileri güzel allah var ben öylesine aramıştım konusması ilgisi hoşuma gitti ve bi abide görüp yüzledim ondan aldım bütcem uygun ama param yerliye gitsin diye abi yıldızın,akdaşın,kralın,torunun bi süper pozesini araştırıorum alacam bakalım abi uçar avınada merak saldım trap makineside aldım hep parayı bu tarz şeylere harcıyorum hoşuma gidiyo domuz avında ayıya çok rastlıyorum ondan otomatik kullanıyorum yoksa poze çifte daha hoşuma gidiyo tesiri menzili daha iyi ama bizim buralarda tavşanda bile domuza ayıya denk geldiğim oldu çoğalmış bide bu aralar abi.
tolga abi dedim ama bu tarzım böle yanlıs anlasılmasın yaşıtız ama:):)ben dayı filanda derim
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #59 : 23 Eylül 2012, 22:51:10 »
bende aynı talihsizliği stoeger pompalıda yaşadım hatta 3. defa servisten geldiğindede tüfek yine fişek dikme yaptı geçen yıl tüfeği kullanamadım hala bana gönderin tüfeği bakalım diyorlar hakem heyetine başvuru yaptım para iade kararı çıktı hala uğraşıyorum tüfeği alalı 1 yılı geçti ama sonuca az kaldı inşallah siz daha fazla uğraşmazsınız.( yerli malı alırken fabrikasyon hatalı tüfek çıkma ihtimalini göze alacaksınız ve çıkarsa yerli ürticimizi üzmeyeceksiniz o tüfeğe çöpe atıp yeni tüfek alacaksınız malum yerli ürweticimiz kazansın ) ben şuan yerli bir tüfek alacak olsam hangi tüfeği alacağımı bilmiyorum çünkü sorun çıktığında karşinızda muhatap bulacağınız derdinizi anlayacak bir firma bulamaıyorsunuz neredeyse aldığınız tüfeğin çalışmammasından sizi sorumlu tutacak gibi bir tavır içerisindeler.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Musa BALLI

• *
« Yanıtla #60 : 25 Aralık 2012, 00:07:41 »
   Arkadaşlar malesef huğlu 401 de benzer arızalar oldu, bir bayi iki tane 401 sattı , alan arkadaşlar deneme atışlarından sonra 2 sinide  geri iade edip, yaklaşık 5.000 tl lik iki tane ithal tüfek satın aldılar. Yeni bir modelin başarısızlığına mı insan üzülür, ülke dışına giden paraya mı? arkadaşların aldığı 401 lerde bu sorunlar olmasa idi; ülke dışına bu kadar paramız gitmeyecekti,  401 ler zarif ve kibar tüfek, alanlar memnun olup yeni müşteriler tercih edecekti çifte pozelerdeki gibi, arkadaş 1000 tl ye tüfek sahibi olup 4000 tl si cebinde kalacak, belki bu parayı ailesinin diğer ihtiyaçları için kullanacaktı ve en önemlisi yerli malına olan güven sarsılmayacaktı.
  İnşallah huğlu bu 401 lerdeki sorunu çözer.
    Diğer yandan, benim huğlu da garanti olayına güvenim tamdır, ben 12 yıldır sarsılmaz kullandım, sağlam tüfek ciddi hiçbir arızası olmadı ama, işçiliği kötü, birkaç yedek parça ile işim oldu, fiyatları oldukça yüksek, eşimin evlilik hediyesi olmasaydı elimden hemen çıkartırdım . örn, birçok otomatik tüfeğin yedek namlusu 350 tl civarı şu an, kuzenim huğlu da huğlu 104 a ya 66 namlu  yedek namlu (215 tl)+ 2 numara cevizden el kundağı ve boy kundağı+  li şok takımı 450 tl ye mal etti. bu poze olan bir tüfek arkadaşlar namlu iki tane, otomatiğin ki gibi 1 tane değil, acaba vursan da, ata da yedek namlu kaç lira bir araştırın.
    Otomatikte başarılı olmaya bilir ama  diğer ürünlerinde ve garanti durumunda bence gayet başarılıdır.
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2012, 00:12:13 Gönderen: Musa BALLI »
Musa BALLI
1973-Antalya