Gönderen Konu: ''''KOD ADI : CAŽADORA MİA''''''  (Okunma sayısı 12606 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
''''KOD ADI : CAŽADORA MİA''''''
« : 13 Mart 2013, 19:53:13 »
Öncelikle Herkese Selamlar Saygılar Avlak Dostları...

Koca bir sezonu daha geride bıraktık ve şimdi artık eski günleri yad etme vaktidir.. :)

Çirkin kızım MİA bu sezonda da yine beklenen performanslarını gösterdi..Ördek, çulluk, bıldırcın derken bu sene ilk defa keklik ile de tanıştı...
Kırk yıllık keklik avcılarına taş çıkaracak performansıyla yine gönüllerde taht kurmayı başardı..

Bu sene çok istememe rağmen bizim kızı baş göz edemedik..Geçirdiğim rahatsızlık nedeniyle kızan dönemini kaçırdık ve çiftleştiremedik..Yavru bekleyen dostlarım birkaç ay daha bekleyecek sanırım :D

Uzun lafın kısası çirkin kızım CAŽADORA MİA yine kanının hakkını vererek bizlere güzel bir sezon yaşattı...Bundan sonraki yıllarda da daha güzel avlar yapmak dileğiyle hepinize RASTGELE !!! 

BU DA KAPANIŞ OLSUN...  ;)

« Son Düzenleme: 13 Mart 2013, 19:54:20 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
Ynt: ''''KOD ADI : CAŽADORA MİA''''''
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2013, 20:04:30 »
İyiki mia vardıda eşref fermalı kekliğe tüfek attı :)
Maşallah miaya on numara kardeşim bakma sen eşrefe :)
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2013, 20:13:39 »
İyiki mia vardıda eşref fermalı kekliğe tüfek attı :)
Maşallah miaya on numara kardeşim bakma sen eşrefe :)

Öyle deme abi kızıyor sonra Eşref :D Bişey değil de kırk yıllık pointerci drahthaara dönecek sonra :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2013, 20:18:16 »

Öyle deme abi kızıyor sonra Eşref :D Bişey değil de kırk yıllık pointerci drahthaara dönecek sonra :D

Yok daha neler burağım yiğidi öldür ama hakkını yeme demiş atalarımız mia nın hakkını verecek :)
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2013, 21:00:26 »

Yok daha neler burağım yiğidi öldür ama hakkını yeme demiş atalarımız mia nın hakkını verecek :)

Az kaldı onu da yapıcam drahthaarcı... O bize yavru vermiyor ama ben ona elimle götürüp teslim edeceğim :D :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2013, 23:50:37 »
Maşşllah bu Mia kızımıza da ya.Ben anlamıyorum Burak kardeşim en sonunda takas edelim bu çirkinleri .Ben seninkine hayran sen benimkine :D :D
Maşşllah Mia ya herşeyiyle çok beğendiğim bir drahthaar.Bu arada şunu farkettim drahthaar işi çözünce kuş ayırt etmeden görevini  yapıyor.Bıldırcında bir iki ferma veren hayvasn çullukda coşuyor fakat keklik gördüğünde de aynen fermasına devam ediyor.
Çirkin kızın Mia ile güzel güzel sezonlar geçirmen dileği ile .Orka da kızana geldi yine tabii yine eşleştirmiyorum .:) Bir kaza olmadan atlatalım da şu dönemi.
Saygılar
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2013, 00:23:42 »
Burak kardeşim çok güzel avlar ve paylaşımlar yapmıssın her zaman söylüyorum avda drahthaarın hakkını vermek lazım ki sen bunu çok iyi yapıyorsun .

Seneyede kolaj çalışmalarının devam etmesini diliyorum .

Nevşehirden selamlar.
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2013, 07:50:26 »
Kardeşim av arkadaşında avlarında çok güzel allah devamında daha iyilerini nasip etsin seneye kısmet kim öle kim kala Rasgele
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Mustafa BİTMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • POLATLILI
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2013, 07:51:31 »
maşallah burak kardeşim herkes drahtaara dönecek buna eminim çünkü nere götürsen ne avı varsa onu yapıyor çok cazip ama hala anlamıyalar var taşlıyanlar var nedense anlam veremiyorum  yigidi öldür ama hakkını vereceksin hemen öldürüyorlar HAK VEREN YOK :) daha nice güzel saglıklı avlara kardeşim

upload
  • Beretta pigeon 2 drahtaar tibet
  • Beratta A400unico ultimec kick of drahtaar amon
  • Çifsan poze Drahtaar meks
Mustafa BİTMEZ
1977 ankara
polatlı.
MEJNUN NASIL LEYLAYA AŞIKSA BENDE DRAHTARA AŞIGIM:)

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2013, 11:52:36 »
Maşşllah bu Mia kızımıza da ya.Ben anlamıyorum Burak kardeşim en sonunda takas edelim bu çirkinleri .Ben seninkine hayran sen benimkine :D :D
Maşşllah Mia ya herşeyiyle çok beğendiğim bir drahthaar.Bu arada şunu farkettim drahthaar işi çözünce kuş ayırt etmeden görevini  yapıyor.Bıldırcında bir iki ferma veren hayvasn çullukda coşuyor fakat keklik gördüğünde de aynen fermasına devam ediyor.
Çirkin kızın Mia ile güzel güzel sezonlar geçirmen dileği ile .Orka da kızana geldi yine tabii yine eşleştirmiyorum .:) Bir kaza olmadan atlatalım da şu dönemi.
Saygılar

Güzel yorumun için teşekkür ederim Ersin abi...
Sen niye çiftleştirmiyorsun köpeği ?? Yavruları olursa onları değiştiririz bizde ;)

Burak kardeşim çok güzel avlar ve paylaşımlar yapmıssın her zaman söylüyorum avda drahthaarın hakkını vermek lazım ki sen bunu çok iyi yapıyorsun .

Seneyede kolaj çalışmalarının devam etmesini diliyorum .

Nevşehirden selamlar.

Teşekkür ederim Kenan hocam...
Allah her avcının önüne böyle bir köpek nasip etsin...Avımızın da muhabbetimizin de kaynağı bu köpek diyebilirim :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2013, 11:54:41 »
Kardeşim av arkadaşında avlarında çok güzel allah devamında daha iyilerini nasip etsin seneye kısmet kim öle kim kala Rasgele

Amin kardeşim...Mevlam hepimize sağlıkla güzel avlar yapmayı nasip etsin..

maşallah burak kardeşim herkes drahtaara dönecek buna eminim çünkü nere götürsen ne avı varsa onu yapıyor çok cazip ama hala anlamıyalar var taşlıyanlar var nedense anlam veremiyorum  yigidi öldür ama hakkını vereceksin hemen öldürüyorlar HAK VEREN YOK :) daha nice güzel saglıklı avlara kardeşim

upload

Söylediklerinde çok haklısın Mustafa hocam..Ama herkes yavaş yavaş anlıyor neyin ne olduğunu..
Şuanda bu köpek sayesinde drahthaara merak salan o kadar çok arkadaşım var ki anlatamam... :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2013, 12:20:00 »
ben memnunum avlandigim kopeklerimden size yavru yok ;) :) siz anlamazsini pointer beslemekten :)
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2013, 12:44:09 »
ben memnunum avlandigim kopeklerimden size yavru yok ;) :) siz anlamazsini pointer beslemekten :)

Hahaha eşek ne anlar oğlum hoşaftan :D :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• *
    • http://www.silvercare.com.tr
« Yanıtla #13 : 14 Mart 2013, 14:44:12 »
Burak  hocam bu sitede en çok beğendiğim DRAHTHAAR dan birisi MİA.Sende hakkını verip eğitimini vermişsin geriye bol bol av göstermek kalıyor e onuda yapıyosun, merada uygun olunca ortaya böyle güzellikler çıkıyor.malesef biz İstanbulda av gösteremiyoruz ,müsait olup süreklide şehir dışana çıkamıyoruz sizleride böyle görünce imrenmiyor değilim.İnşallah Mia'yla uzun yıllar kazasız belasız güzel avlar yaparsınız.
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Alperen LEVENDOĞLU

• *
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2013, 17:29:02 »
İnşallah Mia'yla uzun yıllar kazasız belasız güzel avlar yaparsınız.

Alperen LEVENDOĞLU
92/ANKARA

--El Toro--

Çevrimdışı Ahmet ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • DÜNYA AHİRETİN KAZANILDIĞI İMTİHAN YERİDİR.
« Yanıtla #15 : 14 Mart 2013, 17:33:16 »
sezer kardeşim maaşallah.D.D ni efeden geldiğinden beri  siteden takip  ediyorum.cok  yol  aldığı  belli.seneye taha iyi olcakdır.selamlar.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2013, 17:41:51 Gönderen: Ahmet ÇETİN »
Ahmet ÇETİN
1967 terme-samsun

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 14 Mart 2013, 22:13:04 »
 BURAK KARDEŞİM TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN, ESKİ YAKIŞIKLILIĞINA KAVUŞMUŞSUN MAAŞALLAH. KIZIN MİA'DA ÇOK GÜZEL HERZAMANKİ GİBİ.
   KIYMETLİ KARDEŞİM BURADAN ŞİMDİDEN BELİRTİYORUM, KIZINI HAYIRLISIYLA BAŞGÖZ ETTİKTEN SONRA, DOĞACAK KAHVERENGİ KIRÇIL BİR ERKEK YAVRUYA TALİBİM. SANA DAHA ÖNCE BAHSETMİŞTİM, BENİM PAŞANIN TORUNU SİYAH KIRÇILLI DİŞİ DRAHTHAARIMDAN.
   ANKARADAN SELAM VE SAYGILARIMLA TÜM AVLAK CAMİASINA.
1958-Ankara

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2013, 21:33:48 »
:) Yavruları değişiriz bak bu guzel fikir :) Hatta babayıda birlikte belirleeriz ki ileri de sen kendi köpeğinle eşleştireceğin bir erkek bende kendi köpeğimle eşliyeceğim bir erkek sahibi olmuş olurum :) Şaka bi yana gerçekten olabilr inşallah ileride. Bu arada eşleştrmiyorum çünkü şu an ona uygun yerim yok.Gerçi eşleştirdikten sonra Köyde bırakacak yerim var fakat ben razı gelmiorum onada şimdilik :) Birde daha 2. kızanı gerek yok şu an için . Gibi sebeplerden erteliyorum bakalım hayırlısı .

Bu ar ada Eskişehir yarışlarını ne yaptın .? Kocaeliden de bir öğrencim katılıyor yarışa .Sanırım aynı yarış

• Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2013, 22:31:02 »
son foto iyi kapak olmuş.... :)

rastgele burakcım...
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #19 : 21 Mart 2013, 11:26:06 »
Burak  hocam bu sitede en çok beğendiğim DRAHTHAAR dan birisi MİA.Sende hakkını verip eğitimini vermişsin geriye bol bol av göstermek kalıyor e onuda yapıyosun, merada uygun olunca ortaya böyle güzellikler çıkıyor.malesef biz İstanbulda av gösteremiyoruz ,müsait olup süreklide şehir dışana çıkamıyoruz sizleride böyle görünce imrenmiyor değilim.İnşallah Mia'yla uzun yıllar kazasız belasız güzel avlar yaparsınız.

Mehmet hocam senin de dediğin gibi bu işler biraz imkan meselesi..Köpeğe bakmak için uygun arazi bulmak ayrı dert, ava çıkarmak için uygun arazi bulmak ayrı dert..
Biz karadenizde yaşadığımız için bu konuda biraz şanslıyız sanırım..
Umarım herşey dilediğiniz gibi olur.. ;)
Rasgele...

Teşekkürler Alperen kardeşim...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #20 : 21 Mart 2013, 11:29:22 »
sezer kardeşim maaşallah.D.D ni efeden geldiğinden beri  siteden takip  ediyorum.cok  yol  aldığı  belli.seneye taha iyi olcakdır.selamlar.

Sağolasın Ahmet ustam..Elimizden geldiğince bu kanın hakkını vermeye çalışıyoruz..

BURAK KARDEŞİM TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN, ESKİ YAKIŞIKLILIĞINA KAVUŞMUŞSUN MAAŞALLAH. KIZIN MİA'DA ÇOK GÜZEL HERZAMANKİ GİBİ.
   KIYMETLİ KARDEŞİM BURADAN ŞİMDİDEN BELİRTİYORUM, KIZINI HAYIRLISIYLA BAŞGÖZ ETTİKTEN SONRA, DOĞACAK KAHVERENGİ KIRÇIL BİR ERKEK YAVRUYA TALİBİM. SANA DAHA ÖNCE BAHSETMİŞTİM, BENİM PAŞANIN TORUNU SİYAH KIRÇILLI DİŞİ DRAHTHAARIMDAN.
   ANKARADAN SELAM VE SAYGILARIMLA TÜM AVLAK CAMİASINA.

Teşekkür ederim Savaş ustam..Bu sene bizim kızı baş göz edemedik ama birdahakine çiftleştireceğim inşallah..
Büyük ihtimal yavruların çoğu da kahverengi kırçıllı olacak...İnşallah güzel yavrular doğar ;)

Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #21 : 21 Mart 2013, 11:31:27 »
Burak Mia nın maşallağı var. yapmayın böyle millet özenip duruyor,bütün DDciler birlik olduk avları paylaşıp duruyoruz yakın zamana DD besleyen avcı sayısında patlama olacak bu gidişle.Şaka bir yana yolun sonunda olan hepimizin keyfi gıcır av konusunda,eee bunlarda boşa sakal bırakmamış canım bunlara itimat etmiyen aldanır.

Ufuk ustam doğru yoldayız sanırım ne dersin..Mal burada işte takdiri sizlere ait...
Dediğin gibi hepbirlikte bu kanı belli seviyelere getirebiliyorsak ne mutlu bizlere... ;)

son foto iyi kapak olmuş.... :)

rastgele burakcım...

SAğolasın komutanım...
Bizim sahtekarda kafayı bozdu drahthaar ile...Geçenlerde drahthaar istemiş birinden haberin olsun :D :D :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 21 Mart 2013, 12:05:55 »
Mia nın marifetlerini mustafa abiden dinledik dün maşallah nazar değmesin
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı N.Emre ŞİMŞEK

• *
« Yanıtla #23 : 25 Mart 2013, 09:44:05 »
Maşallah çok güzel DD, bol fermalı avlar dilerim. Ödemişten selamlar
« Son Düzenleme: 25 Mart 2013, 09:45:26 Gönderen: N.Emre ŞİMŞEK »
Nurettin Emre ŞİMŞEK
1976 Ödemiş/İzmir
05057052062

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #24 : 25 Mart 2013, 11:19:28 »
Yav Burakçım yayınlama şu fotoları en sonunda bi drahthaar da ben alıcam.......
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France