Gönderen Konu: KÖPEĞİM SAĞ ARKA AYAĞI ÜZERİNE BASAMIYOR.  (Okunma sayısı 7999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mevlüt ORAL

• *
KÖPEĞİM SAĞ ARKA AYAĞI ÜZERİNE BASAMIYOR.
« : 18 Kasım 2013, 17:25:50 »
İyi akşamlar köpeğimin kulübesinin yerini değiştirdim fakat ertesi gün sağ arka ayağı üzerine basamıyor avcı arkadaşlara sordum geçer dediler ama geçmedi  ilaç verdim  masaj yaptım biraz düzelir gibi oldu fakat gine iyileşmedi köpeğimin hareketinde neşesinde hiç bir sorun yok fakat sağ arka ayağı üzerine tam basamıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Mevlüt ORAL
1976 ISPARTA / şarkikaraağaç

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: KÖPEĞİM SAĞ ARKA AYAĞI ÜZERİNE BASAMIYOR.
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2013, 08:43:10 »
abicim aynı şey benim setter de var. aynen özell,kle uzun süre üzerine yatınca uyuşuyormu nedir yada başka sıkıntı var. özelli,kle yoğun av temposundan dönünce ertesi gün bi bakıyorum üzerien basmıyor. salıyorum saldıktan hemen sonra 4 nala koşmaya başlıyor. vala dediğimö gibi uyuşuyor mu nedir
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Atilla KORKMAZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2013, 10:03:55 »
hakiki zeytinyağı ile kantoron otu karışımını bir ay kadar bekletin.daha sonra bu yağ ile masaj yapın.herderde devadır.İçin mideniz düzelsin,yanıkmı var sürün üzerine,akrep yılan böcek vs... sokmalarında dahi harici olarak kullanılabilecek muhteşem bir destek.
1969 ankara B-80 / FP 1201

Çevrimdışı Turgay ÇAVUŞOĞLU

• *
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2016, 16:33:10 »
Merhabalar,

Konu çok önce açılmış ancan aynı sıkıntı benim köpeğimde de var. Kafayı yiyeceğim.  Sağ ön ayağının üzerine basamıyor. Sanki ayak karıncalaşmış veya uyuşmuş gibi. Biraz gezdikten sonra ne varmış ne yokmuş hiç bir sıkıntı gözükmüyor.  Veterinere götürdüm, elle muayene etti fakat  bir şey bulamadı kronik olabilir dedi ve ağrı kesici verdi.

Şimdi Bir hafta ağrı kesici kullanacağım. biraz düzelme oldu gibi ancak yine aksıyor. Kullandığım Ağrı kesici Ketopet Palatable 20 mg.  Haplar bittikten sonra yine Veterinere gideceğiz. düzelme olmaz ise Rontgen çekip bakacağız dedi.

Merak ettiğim sitedeki arakadaşların başına böyle bir hadise geldimi? Geldiyse lütfen tecrübeleriniz paylaşırmısnız. Köpeğim sanki çok acı çekiyor gibi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Turgay ÇAVUŞOĞLU
1963 KOMOTINI YUNANİSTAN / İkametgah Beylikdüzü - ISTANBUL

Çevrimdışı Sebahattin ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2016, 22:18:18 »
tek çare iyi bir veterinara göstermeniz,geçmiş olsıun
Sebahattin ÖZTÜRK
1955  ANKARA