Gönderen Konu: HUGLU ya tesekkurler  (Okunma sayısı 4196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abdurrahman tanyeri

• Ziyaretçi
HUGLU ya tesekkurler
« : 07 Ocak 2016, 15:01:12 »
tum avci dostlara selam olsun..oncelikle HUGLU yari otomatikleri hakkinda cok olumsuz yorumlar yapildi ve cogu arkadasimiz konusunda hakli idi,servise gidip haftalarca gelmeyen ve yine ayni sorunlardan muzdarip arkadaslari gorduk okuduk.. benim tufegimde de(gx 812 y.oto)fisek patlatmama cekirdegi ezmeme ve cekirdege yan vurma gibi sorunlar vardi..04.01.2015 pazartesi gunu fabrikayi aradim ve ayni gun kargoya verdim,sali gun aksama kargom ulasti ve carsamba ohlende beni aradilar tufegimin yapildigini baska bir istegimin olup olmadigini soylediler bende tesekkur ettim ve carsamba gunu geri yolladilar.Bir kac saat once tufegi aldim ve o patlatmadigi fisekleri ve birkac ayri fisekle deneme yaptim sorun sifir ve tam istedigim gibi yapilmis .gostermis olduklari saygi ilgi ve alakadan dolayi HUGLU ya cok tesekkur ediyorum..

The following users thanked this post: Özhan KILINÇ, Ahmet BÜYÜKBAYRAM

Çevrimdışı Ömer KARABÖRK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HUGLU ya tesekkurler
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2016, 22:02:02 »
Tüfeğini hatalı ayıplı satan bir markaya bu hatasını geri telafi ettiği için minnet duymak bana çok saçma geliyor..üretim hatalı parçaları hurdaya ayıracaklarına piyasaya sürmeleri geri de arıza durumunda bunu telafi etmeleri minnet duyulacak bişey olmamalı.elbette telafi edecekler.ayrıca huğlu markasına saka zafer yetkilisinin cvp vermesi durumun içler acısı olduğunun kanıtı.
  • Franchi first class
  • Benelli montefeltro
1986- AFŞİN

The following users thanked this post: Tamer YİĞİT, Samet BİRİCİK, Şevki MİRZA

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2016, 22:47:31 »
Tüfeğini hatalı ayıplı satan bir markaya bu hatasını geri telafi ettiği için minnet duymak bana çok saçma geliyor..üretim hatalı parçaları hurdaya ayıracaklarına piyasaya sürmeleri geri de arıza durumunda bunu telafi etmeleri minnet duyulacak bişey olmamalı.elbette telafi edecekler.ayrıca huğlu markasına saka zafer yetkilisinin cvp vermesi durumun içler acısı olduğunun kanıtı.

kendılerıne rant elde etmeye çalışan kişiler bunlar öyle birşeyin olması imkansız . kooparetıfın ıletısım adreslerı telefonları hepsı mevvuttur arayıp sorabılırsınız.
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Ömer SARI

• Free Üye
  • *
  • Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2016, 11:28:14 »
Huğlu av tüfekleri kooparetifi bir marka değilmi yada tek firma değilmi  yahut bir fabrikada üretilmiyormu yoksa bizmi yanlış biliyoruz

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi "Huğlu" adıyla ülkemizde markasını tescil ettirmiş bir kuruluştur. Ancak Huğlu'nun bir kasaba ismi olması dolayısıyla diğer kuruluşlar Huğlu ismini, başına ve sonuna ekler getirerek zaman zaman kullanabilmektedirler.

"Huğlu" ismiyle yıllardır akıllarda yer edinmiş tüfekler Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi'nin ürünüdür.

Saygılarımızla.
Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
1991 Konya

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Yusuf SAĞLAM, Şevki MİRZA

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2016, 18:51:03 »
Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi "Huğlu" adıyla ülkemizde markasını tescil ettirmiş bir kuruluştur. Ancak Huğlu'nun bir kasaba ismi olması dolayısıyla diğer kuruluşlar Huğlu ismini, başına ve sonuna ekler getirerek zaman zaman kullanabilmektedirler.

"Huğlu" ismiyle yıllardır akıllarda yer edinmiş tüfekler Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi'nin ürünüdür.

Saygılarımızla.
Ömer bey hoşgeldiniz aramıza
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

The following users thanked this post: Ferhat GARİP, Şevki MİRZA

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2016, 18:25:34 »
Arkadaşlar,

Bazı şeyler karıştırılıyor.

Öncelikle düzeltmeleri yapalım.

Sitede alt düzey de olsa her türden üreticinin olması, "ürünleriyle ilgili sormak istediği, sorunu, sıkıntısı olan müşterilere daha kaliteli hizmet vermek amacıyla" bulunmasından dolayı hem avcının sorunlarının daha hızlı çözülmesi hem de bu sayede kendine ek getirisi olarak isminin duyurulması ve reputasyonun artması açısından iki tarafın da faydalandığı olumlu bir durum. Ancak henüz daha bir kere dahi hiç bir müşterinin yaşadığı soruna bir çözüm sunmadan salt ticari fayda sağlayabilmek için forumun altını üstüne getiren (yurtdışındaki forumlarda da böyle hesaplar "spammer" olarak kabul edilir) ve forumu bu şekilde kendine reklam platformu olarak kullanmaları engellenir.

Öyle "herkesin reklam yapmaya hakkı vardır diye bir durum yok", reklam yapmak isteyenler için bir sürü reklam platformu var, parası verilir oralarda reklam yapılır. Burası bir reklam platformu değil, üstelik bedava ve spammer tarzında siteyi firmasının adına boğacağı bir platform değil.

Diğer , ilgili firmanın adını taşıyan sitede açılan konuyla ve kullanılan hakaret içeren ifadelerle ilgili olarak:

İlgili sitenin yönetici ve moderatörlerinden bizim sitemize üye olan kullanıcılar da var. Sitemize üye olan bu diğer site yöneticilerinin , avlakforum.com ve organizasyonumuz hakkında hakaret içeren ifadelerle ilgili bir açıklama ve savunma bekliyoruz. Mesaj kutumda sorun var, [email protected] adresine gönderiniz. Savunma ve açıklamanın içeriğine göre gereken yapılacak. 2 saat süreniz var.

Konu, ilgili Huğlu tüfekle ilgili servis teşekkürü ve ilgili mesajlar haricinde kalan mesajları silinmek üzere kilitlendi.

Edit: Ahmet BÜYÜKBAYRAM ve Tunç GEÇGİL ihraç edildi.

« Son Düzenleme: 26 Nisan 2016, 21:28:46 Gönderen: İbrahim AYSU »
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Hüseyin ÜSTÜN, Talat YILMAZ 46