Gönderen Konu: Bu Sezon Ortalık Çok Karışacak Av Arkadaşlarımız Kurzhaarlarımız  (Okunma sayısı 1941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• *
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
Merhabalar  abilerim,kardeşlerim,dostlarım

Yaklaşık 4 senedir  avve avcılık yapmakdayım ve her sezon kendi eksikliklerimize onararak daha  zevkli dostluklarla ve en güzel anılarla  beraber  olmayı hedefledik. İlk başladığımda  bu forumdski abilerime  ve  özellikle  kardesim burak sezer e  cok özenirdim zaman gectikce  arkadas olduk dost olduk bilgilerle  eksikleri tamamlayip ozendigim avlar  yapmaya basladik cok sukur. En  onemlisi burak sezer  gibi bir  kardeş kazandım. Çok uzatmim  bizim bu sezonki en büyük transferimiz yaklaşık 1 sezon boyunca  sürekli aralıksız araştırmalar  sonucu bize  nasıl bi köpek lazım  hangi cins  derken  1 sezonun  hararetli elestirme ve tartisma sonucu  Kurtzhaar  a  karar verdik  fakat  karar vermekle  bitmiyomuş asıl bundan  sonra  başlıyomuş maceramız türkiyediki bi cok  ureticileri arastirdim şahsım adina  ve  bir  çoğu beni tatmin etmedi. Hiç ummadığım bir  anda  bir   sohbrt  ortamında  taniştığımız  Arif Cihan Inan  abimle taniştım ve  bilgisiyle  ve tecrubesiyle  ağzım açık kaldı ve destegini hic esirgemedi bizim ekibimize  guzel 2 adet  yavrusunu çok görmiyerek bizleri Kurzhaar  sahibi yaptı   bu yavrular için çok TEŞEKKÜR EDERİM şahsım ve ekibimiz adına  Cihan abi.

İlk yavrumuz, ŞAMPIYONLAR  ŞAMPIYONU OLAN  TAIPAN VOM MAUSBERG ve  ORLE  von der MADLAGE
       Ve  Yavrumuz  MARLO vom İNAN

TAIPAN VE  ORLE

TAIPAN ANNE

TAIPAN BABA

İkinci yavrumuz olan  Quiksi vom SCNHEPFENSTRICH 》Mars vom KARESİBEYLİĞİ

MARS

QUIKSI

MARS BaBa

MARS ANNE

Veeee BIZIM YAVRULARIMIZ 

MARLO vom INAN
KASSY vom  INAN

Allahım nazarlardan  kem gözlerden  korusun,   henuź 70 gunlükler  ilerleyen zamanlarda  ferma eğitimlerinde  resimler  videolar  paylaşıcam . Burda  ve facebook sayfamızda 

https://www.facebook.com/groups/266505830034073
Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Yasin TORAN

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
 Hayırlı olsun.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Bülent ERDEM

• Müdavim Üyemiz
gönlünüze göre olmasını dilerim.
Bülent ERDEM
1977 Alanya

Çevrimdışı Eren BURKUCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Maşallah Allah can pekliği versin,tüğleri kadar avları olsun inşallah. Kurzhaarın,drahthaarın yeri ayrıdır,bambaşka bi hazzı vardır alman ırklarının :)

LG G3 Tapatalk
1991/BOLU

• Armsan a612w
  • Huğlu SP
  • D.Drahthaar / D.Kurzhaar / Pointer
1991 BOLU
Bozkurtlar ulusun,Tanrı TÜRK'ü korusun !

Çevrimdışı Cemal KALENDER

• *
  • denizleri aştımda geldim
Maaşallah, rabbim keyfinize keyif katsin eviniz bol ve sıkıntısız olsun inşaallah.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1958 şile/istanbul

Çevrimdışı Cemal KALENDER

• *
  • denizleri aştımda geldim

Maaşallah, rabbim keyfinize keyif katsin aviniz bol ve sıkıntısız olsun inşaallah.

1958 şile/istanbul