Gönderen Konu: Breda xanthos gray 71  (Okunma sayısı 1770 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Mehmet KARDAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • тайван
Breda xanthos gray 71
« : 10 Haziran 2023, 19:35:35 »
Değerli forum ailesi yıllardır av hayatımda hep 66 namlu sabit şok poze kullandım ama ördek avları için otomatik almaya karar verdim. Tüfek olarak da soğuk ilkimde kullanacağım, değerli bir Avcı ve bayii arkadaşımın tavsiyesi üzerine breda da karar kıldım ve sipariş verdim önümüzdeki haftalarda satın alma belgem onaylanınca da teslim alacam. Kullanıcı arkadaşların fişek gramaj ve saçma numaraları tavsiyeleri benim için çok kıymetli. Değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Tüfeği teslim alınca buradan resim paylaşırım
Mehmet KARDAŞ
1984/Batman
Akus elite
Breda Xanthos gray

Çevrimdışı Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Breda xanthos gray 71
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2023, 14:20:20 »
Hayırlı olsun hemşehrim, deprem,seçim vb. nedenlerle forumdan biraz uzak kaldık. Breda sahibi arkadaşlar en kısa zamanda yanıt verecektir. (Bend de ilk keklik avımı Batman Raman Dağı'nda yapmıştım.)
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

Çevrimiçi Mehmet KARDAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • тайван
Ynt: Breda xanthos gray 71
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2023, 14:52:41 »
Hayırlı olsun hemşehrim, deprem,seçim vb. nedenlerle forumdan biraz uzak kaldık. Breda sahibi arkadaşlar en kısa zamanda yanıt verecektir. (Bend de ilk keklik avımı Batman Raman Dağı'nda yapmıştım.)

Teşekkür ederim hemşehrim. Evet zor zamanlar yaşadık. Ben de adıyamanda depremzede vatandaşlarımıza hizmet etme fırsatı buldum.  Daha sezona uzun zaman var arkadaşlar değerli paylaşımlarda bulunacaklardır. İlk keklik avınız zor bir arazide olmuş. Ben genelde şehir dışında av yapıyorum yolunuz düşerse de beklerim
Mehmet KARDAŞ
1984/Batman
Akus elite
Breda Xanthos gray

The following users thanked this post: Zülküf ÖZDUMAN