Gönderen Konu: ALMANYA DA ÖRDEKLER  (Okunma sayısı 4509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Barış KAVUNCU

• Müdavim Üyemiz
ALMANYA DA ÖRDEKLER
« : 10 Şubat 2010, 22:56:26 »
 Arkadaşlar bu fotoğrafları almanya da kendim çektim. Umarım gün gelir bize de ülkemizde böyle ördek görmek nasip olur.

Barış KAVUNCU 1977-İzmir - İkamet Bodrum 538 5909925

Çevrimdışı Barış KAVUNCU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ALMANYA DA ÖRDEKLER
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2010, 20:56:07 »
 Mehmet Ali bey doğru söylüyorsunuz. İnsanlarımızın önce belli bir bilinç düzeyine ulaşması lazım. Zaten o düzeye ulaşmadanda bu görüntüleri görmek zordur. Nazife abla aynı görüntü izmir de bazı parklarda da mevcut fakat buradaki hayvanlar tamamen yabanidir. Zamanı geldiğinde göç ederler bazen binlercesini bir arada görebilirsiniz gerçekten o kadar çok ördek yada şöyle söyleyim avrupada o kadar çok av hayvanı varki insan görünce avlamak bile istemiyor kendini kümeste sanıyor insan. Selamlar.
Barış KAVUNCU 1977-İzmir - İkamet Bodrum 538 5909925

Çevrimdışı Turgay SULU

• *
  • DRAHTHAAR YOLUN SONU :)
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2010, 00:17:33 »
almanya da benzer goruntuler bende cok rastladim hatta hollanda belcika luxemburg hepsinde ayni durum yollarda yuruyerek karsiya gecen yaban ordekleri dolu heryer en ufak su birikintisinde sayisiz ordek , hatta uyanik kardeslerimizden  biri olta ile yakalamayi bile bulmus , ama yakalayip paketlemisler kendisini , bazan cok zekice seyler yapiyoruz ama neden se ise yaramaz konularda cogunlukla,.. :)

Turgay SULU 1969
AKSARAY - ANTALYA

Çevrimdışı Hasan ÖZTÜRK 55

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2010, 19:30:04 »
arkadaşlar fazla uzağa gitmeye gerek yok bizim ülkemizdede var mesala trabzon uzun gölde ben kendi ellerimle yaban ördeklerine ekmek kırıntıtıları yedirdim ama onlara kimse dokunmuyor ve yöre halkıda o kadar titiz davranıyorki anlatamam  gelen turisler bile alışmışlar herkes hayvanları besliyor o yeşil ve gerler ekmek kapabilmek içn bir o köşeye bir bu köşeye ucup duruyorlar herkesin görmesini isterdim seyretmekte cok zevkli oluyor
TC HASAN ÖZTÜRK
1964-Samsun                                                                                       
http://postimg.org/image/85bqw0k3l/

ferhatatasoy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2010, 09:45:59 »
abi ördekler biliyor burası avrupa ülkesi korkmayın yüzün yüzün :)   :)   türkiyeye gelince kaçın kaçın bura can pazarı ağga :) :)

Çevrimdışı M.Ali ÇAĞLAYAN

• *
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2011, 13:31:31 »
burda herkes avcı :)
M.Ali ÇAĞLAYAN

1986
"Sakarya-Karasu"

İstanbul-Maslak