Gönderen Konu: Anal Kese  (Okunma sayısı 2349 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmetyaman

• Ziyaretçi
Anal Kese
« : 11 Şubat 2011, 14:21:40 »
sürekli aynı şikayeti yazıyorum ama bir türlü sonuç alamadığımdan dolayı fikir sahibi olanlar veya bu sorunla karşılaşmış olan kişilerden bilgi malmak amacıyla tekrar yazıyorum. benim setterim 3 aylık oldu dışkısını yaparken ağlıyordu ve vetirinere götürdüm analm keselerini boşalttı ama problem çözülmedi daha sonra veteriner hekim ece hanımın tavsiyesi üzerine 19 mayıs üniversitesi veteriner kliniğine gönderdim anal keselerinden dolayı oluyor demişler biraz bekleyin düzelir demişler ama 1 haftadan fazla oldu hala düzelmedi ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı Mustafa ÇEKKAŞ

• *
Ynt: Anal Kese
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2011, 08:55:32 »
ahmet bey oncelıkle merhaba acızhane gorusum 19 mayıs unıversıtesınde bı cok degerlı hocam varken burada da okdar degerlı ve bılgılı veterıner hekım arkadasla varken aslında bıze pek laf dusmez fakat nacızhane gorusum mumkunse yavruya zeytınyagı ıcırmeyı deneyın hazımsızlıgı alır ve yanmaı keser dıye umıt edıyorum bı kac kez basıma gelmıstı bı veterıner hekım arkadasın tavsıyesı ıdı bana paylasmak ıstedım umarım ıyılesır..
Mustafa ÇEKKAŞ
1987 MANİSA

ahmetyaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2011, 22:14:11 »
mustafa bey denedim ama ondaanda bi sonuç alamadım

Çevrimdışı Mustafa ÇEKKAŞ

• *
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2011, 17:08:22 »
ozaman sıze tavsıyem gıdıp kopegınızı arastrma hastanesınde sızde basında bulunarak hem sebeplerını hemde tedavısını yaptrmanızdır  gecmıs olsun sımdıden
Mustafa ÇEKKAŞ
1987 MANİSA

ahmetyaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2011, 23:09:29 »
tşk ederim

Çevrimdışı H.Tarık EŞKİ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2011, 01:38:09 »
Bende veteriner fakültesi son sınıf öğrencisi olarak nacizane fikrimi yazayım. Bu şekilde nükseden anal kese yangılarında cerrahi müdahale ile keselerin total ekstirpasyonu(keselerin alınması) gerekir...
  • Webley&Scott Çifte
  • Huğlu Süperpoze
H.Tarık EŞKİ -1987- Veteriner Hekim
Memleket Ankara
İkamet Konya

ahmetyaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2011, 23:30:28 »
tarık bey yorumunuz için tşk ederim bende aynı fikirdeyim ama bazı veteriner arkadaşlar bunun iyi bir yöntem olmadığını söylüyor. hayvanda çişini tutamama gibi sorunlar ortaya çıkıyormuş. bilmiyorum kararsızım