Gönderen Konu: LÜTFEN YARDIM....EDİN....  (Okunma sayısı 1022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa YILDIZ

• *
LÜTFEN YARDIM....EDİN....
« : 20 Eylül 2012, 18:32:16 »
Öncelikle herkeze hayırlı günler dilerim.Ve direk konuya girmek istiyorum.Pointer cinsi 3.5 yaşında bir av arkadışım  var.Aldığım arkadaşta iken bunun göz problemi vardı problemde gözünde et çıkıntısı vardı ve arkadaşım bunu operasyonla içine gömdürtmüş ama kısa süre sonra tekrar oluşmuş ve arkadaşım tekrar yaptıramıycam diye köpeği bana verdi.Ve benimde veteriner arkaşıma durumu anlattım ve hallderiz dei ve sonuç olarak gözündeki et çıkıntısın ortalama 1 yıl önc cerrahi müdahile ile komple o parçayı kesti tabi bu olay çok hijyenik bir yerde olmadı.Ve oazamandan beri köpeğimin gözü bi düzen tutmadı hiç durmadan aşırı şekilde sulanma oluyo ve sap sarı komple cirge oluşuyor ve şu anda da o veteriner arkadışım şehir dışın da görev yapıyo ha bu aradada kullanmadığım iltahap ilacı kalmadı iğne dahil ve şuan tobraset damla kullanıyorum hala geçmiyor ne yapacağımı bilmiyorum çaresiz kaldım yardımcı olursanız çok sevininrim güzel msj larınız bekliyorum.saygılar.
Mustafa YILDIZ
1987 KONYA-BOZKIR

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Ynt: LÜTFEN YARDIM....EDİN....
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2012, 13:46:04 »
Sayın Yıldız,
Total parça alımında bu tip komplikasyonlar maalesef var..Selçuk Üniversitesi Veteriner fakültelerine başvurunuz..
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI