Gönderen Konu: pazar avımız 6 kuşa tüfek attık 2 kuş vurduk çantada 1 tane  (Okunma sayısı 3554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem MAÇIKAN

• *
  • GÖZLÜKSÜZ AVA ÇIKMAM SİZDE ÇIKMAYIN
Cem MAÇIKAN
1973-İstanbul AVA GİDEN AVLANIR AVLANMAMAK DİLEĞİ İLE

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
rastgele SN.MAÇIKAN rastgele
anlaşılan setteriniz kuşun birisini bulamamış...
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
Cem bey keşke Pazar köpeksizde olsa benimle gelseydiniz yirmi küsür kuş görürdünüz üstelik limitleri tamamlardık,sizle konuşmamızdan sonra pazar için herkesi işim var diye önceden geri çevirdiğim için bende Pars ile yalnız avlanmak zorunda kaldım ve pislik içinde hep tek kalmamın dezavantajıyle zor atışlar yaptım  bir çoğuna atamadım bile ve bende tek kuşta kaldım.Ne yalan söyliyeyim pazar günü için hem size hem kendime baya bir söylendim.neyse hayırlısı.Bu arada biz vurulanı bu güne dek hiç merada bırakmadık hatta vurulduğunu farketmediğim bir dolu kuş Pars tarafından bana teslim edildi şükürler olsun.Rastgeleyin.Hakan bey vuralan kuşu kaybetmeye biz DRAHTHAAR cılar pek alışık değiliz başkalarına normaldir olur öyle şeyler ;) ;) ;).Rastgeleyin.
BİLİRİM UFUK BEY gayet iyi bilirim bu durumları,, çelgin kuşu veya yaralı giden tavşanı bulamayacak köpeği av köpeği diye yanımda taşımam ben,,,, av köpeği dediğin her tür avı her seneryoda yapabilecek kabiliyette olacak ,,,SİZEDE RASTGELE ......
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2012, 16:48:34 Gönderen: Hakan AKMAN »
Hakan AKMAN

Çevrimdışı Cem MAÇIKAN

• *
  • GÖZLÜKSÜZ AVA ÇIKMAM SİZDE ÇIKMAYIN
ikinci kuşu arkadaşın genç köpeği aldı ağzına götürdü sakladı biyere bulamadık ufuk bey sizde bilirsiniz mera ve yer avın bolluğu konusunda değişken olabiliyor pazar gittiğimiz mekan ilk gittiğimiz meraydı ve makta yapılıyordu bir daha geri dönemedik illa görüşecez sizinle
Cem MAÇIKAN
1973-İstanbul AVA GİDEN AVLANIR AVLANMAMAK DİLEĞİ İLE

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
ikinci kuşu arkadaşın genç köpeği aldı ağzına götürdü sakladı biyere bulamadık ufuk bey sizde bilirsiniz mera ve yer avın bolluğu konusunda değişken olabiliyor pazar gittiğimiz mekan ilk gittiğimiz meraydı ve makta yapılıyordu bir daha geri dönemedik illa görüşecez sizinle
o genç köpekte settermiştir mutlaka ,, pointer,, setter,, aport beklemek çokta akıl karı değil.....
Hakan AKMAN

Çevrimdışı Mustafa USTAOĞLU

• *
o genç köpekte settermiştir mutlaka ,, pointer,, setter,, aport beklemek çokta akıl karı değil.....

koptummmm :)
Mustafa USTAOĞLU
1983 ANTALYA
Kurzhaar aNd Drahthaar
süper action

Çevrimdışı Hakan KARATAŞ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 Cem bey ben birgün iki kutu fişek attim zorla 4 tane vurdum sinirden ağliyacaktım nerdeyse
1975 İZMİR