Gönderen Konu: BU FİŞEKLER HAKINDA BİLGİSİ OLANLAR DENEYİMLERİNİ BİZİM LE PAYLAŞIRSA SEVİNİRİZ.  (Okunma sayısı 3463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
WİNCHESTER SUPER SPEED EXTRA NİKEL KAPLI SAÇMA 40 GR 0 VE 2 NUMARA ALDIM BU FİŞEKLER NASILDIR BİLEN VE KULLANAN VARSA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM....
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Kullandığım bir fişek değil ama uzak mesafe avları için gayet uygun özellikleri var. Tüfeğin şokları da iyiyse...
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
normal şoklar var abi işte 5 tane 12345 bide uzatma şoku var ördeğe atacam hangisiyle atayım
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Şokları iyiyse demekten kastım, doğru düzgün imal edilmişse idi. Malum, grupman dedinmi fişek ve şok kardeş. Ali Bey kardeşim fişek güzele benziyor. Eğer 35 m ve üzerine atacaksan tam veya üç-çeyrek şoku kullanabilirsin bence. Ama hep uzak atmayacaksan veya mühreye yaklaşan kuşa 30 m ve içine atacaksan yarım şok öneririm. Merak etme büyük ördeklere falan 35 m civarından da atabilirsin ama 4-5 numara bence bu havalarda daha uyardı. Yine de denemekten daha iyi öğretici yok.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Hüseyin ZORLU

• Müdavim Üyemiz
uzun yıllardır kullandığım bir fişek fakat 4 numarasını kullandım hep ördekte ve tahtalıda harika bir fişek uzak mesaflerde çok iyi browning fusion ile 2 çentik şok,benelli crio ile 3 çentik şok ve armsan ile de 2 çentik şokla kulandım hep, hepsinin randımanı neredeyse aynı kesinlikle tavsiye ederim selamlar...
HÜSEYİN ZORLU 
1980 BUCAK

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
vallaha abilerim benim tüfeğim stoeger m 3500 bilmiyorum kullandınızmı ama şoklar iyimidir kötümüdür veya tüfek iyimidir kötümüdür okadar teçrüben yok sadece namlum 71 bunu biliyorum :)
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
3 ve 4 nolu şoklar en uygun olanları. M yada  IC yazanlar.18.4 yada 18.3 gibi namlu iç çapına sahip tüfeklerde bu fişekleri 35 mt lerde atarsanız grupman  diye bir şey  kalmaz.ağır dolular  geniş şoklarda daha ranımanlı olur kanaatimce.tabi namlu iç çapıda çok önemli.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979