Gönderen Konu: o biiiiirrrr yıldııııııız...:))  (Okunma sayısı 62265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: o biiiiirrrr yıldııııııız...:))
« Yanıtla #150 : 18 Temmuz 2009, 12:56:25 »
Tekrar hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip eder İnşallah.

Bir Yıldız hayranı olarak darısı bütün Yıldız hayranlarının başına diyorum ;)

bende alkan nerelerde kaldı diye merak ediyordum :))teşekkür ediyorum.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ramazan AKNARÇAY

• Gravürcü
  • *
    • www.vurucuav.com
« Yanıtla #151 : 19 Temmuz 2009, 19:00:47 »
tekrar hayırlı olsun kazasız avlar yapmanız dileğimle,gayet hoş olmuş,
Kaybetmeyi öğren, yoksa kazanmayı çok ciddiye alırsın..
Ramazan AKNARÇAY       0 542 337 14 71
1977- Üzümlü/ KONYA
www.vurucuav.com

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #152 : 11 Kasım 2009, 14:00:26 »
bende alkan nerelerde kaldı diye merak ediyordum :))teşekkür ediyorum.....

Birol abi bir yıldız hayranı olarak kendim almasam da dün sevdiğim bir kardeşime SPZ ME aldık. Tüfeğin gravürlerine ve Ağaç kalitesine bayıldım. Acaba yanlışlıkla Special Modeli mi gönderildi diye de düşünmedim değil.
Sabah" bir yanlışlık mı oldu acaba" diye Adem Beyi aradım yeni modellerin bu şekilde üretildiğini söyledi. Kendisine her aradığımda göstermiş olduğu ilgi için de teşekkür etmek istiyorum.

Ben de iyicene niyeti bozdum ve dün Adem Beyden katolog istedim. Sanırım yakında yeni katalog da elimde olur, o zaman daha detaylı bilgi paylaşabilirim.

Yeni Tüfeğin tekrar hayırlı olsun abi...  ;)
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı E.Tolga KAYA

• *
« Yanıtla #153 : 11 Kasım 2009, 20:57:18 »
birol bey bende sezon başında yeni aldım bir yıldız tek tetik enjektörlü sanırım sizinkide enjektörlü.fakat şunu belirteyim 12 senedir tek tüfeğim huğluydu ve aynı tüfekle ava gittim oda tek tetik 76 cm enjektörlü ağırlığı sebebiyle yıldızı tercih ettim.28 gr la mükemmel bir silah yüze oturuşu göze gelişi  hafifliği vb fakat bir kötü olan kısmı var sakın ha sakın nemli ve yağmurlu havalı avlardan sonra silahınızı bir gün dahi silmemezlik yapmayın küfleniyor evet yanlış değil küfleniyor 12 senelik huğlumda bir şey yok yıldızda izler kaldı.çok üzüldüm siz yapmayın diye söylüyorum hayırlı olsun rastgele
Enis Tolga KAYA
1974 ISPARTA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #154 : 12 Kasım 2009, 01:54:15 »
birol bey bende sezon başında yeni aldım bir yıldız tek tetik enjektörlü sanırım sizinkide enjektörlü.fakat şunu belirteyim 12 senedir tek tüfeğim huğluydu ve aynı tüfekle ava gittim oda tek tetik 76 cm enjektörlü ağırlığı sebebiyle yıldızı tercih ettim.28 gr la mükemmel bir silah yüze oturuşu göze gelişi  hafifliği vb fakat bir kötü olan kısmı var sakın ha sakın nemli ve yağmurlu havalı avlardan sonra silahınızı bir gün dahi silmemezlik yapmayın küfleniyor evet yanlış değil küfleniyor 12 senelik huğlumda bir şey yok yıldızda izler kaldı.çok üzüldüm siz yapmayın diye söylüyorum hayırlı olsun rastgele

tolga aşırı nemden etkilenebilir,bende nemli ortamdayım,ve aklıma gelirse temizlik yaparım şuana kadar bir sorun yaşamadım...belki kullanıldıkça ilerleyen zamanlarda nemle ilgili sorun olabilir bilmiyorum..ama 10 yıllık yıldızlar gördüm,orjinal haliyle tertemiz duruyorlardı....tşk

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Cüneyt DERELİ

• *
« Yanıtla #155 : 12 Kasım 2009, 19:32:13 »
HAYIRLISI OLSUN GÜZEL TÜFEK . :) ^-^
Cüneyt DERELİ
1976-İstanbul

Çevrimdışı Hasan ÖZMEN

• *
« Yanıtla #156 : 09 Şubat 2010, 19:22:38 »
arkadaşlar yeni tüfegim bugün elime ulaştı,ambalajını açtım,şöyle bir göz attıktan sonra kaptıgım gibi poligona gittim...24 de 7 vuruş benim için düşük sayılır,birine atamadım,tüfege uyum atışları diyelim,8.sırada atıyordum,sıra bana geldi,pozizyonumu aldım,att!!! plak çıktı,tetik düştü ses yok...eyvah dedim içimden,tüfegi kırdım,fişekte iz yok,neyseki yıldız kullanan bir arkadaş daha varmış,yanıma geldi abi selektör diger namluda kalmıştır diyerek emniyet mandalını kaydırdı,ben selektörü tüfegin ambalajını açtıgımda aramış bulamamıştım  :)),( kitapçıgı okumaya vaktim olmadıgından),neyseki sorunsuz seriyi tamamladım..
açma mandalı ile tetik korkulugunu çok küçük yapmışlar,bunların haricinde gözüme birşey takılmadı...en begendigim tarafı ise kundakların tam benim zevkime ve ölçülerime göre olması,özellikle koyu renk istemiştim....5-4 şokla 32 gram zuber fişek attım tepme yönünden agır tüfeklerden farkını hissetmedim... 40 cm kundakla 2.800 gr
yıldıza ve özellikle güzel insan sabri ustaya teşekkürlerimi iletiyorum.....
Allah olmayanlarada nasip etsin....tşk

Birol abi şimdi anladım sen niye yıldız tavsiye ediyorsun, hakikaten görünümü mükemmel bir tüfek, inşallah bize de nasip olur bir gün.
Hasan ÖZMEN
1985-İstanbul

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #157 : 09 Şubat 2010, 19:31:14 »
inşallah hasan Allah gönlüne göre versin...şuana kadar en küçük sorunla karşılaşmadım saat gibi çalışıyor maşallah,çok az temizlik yapmama ragmen ne kardan ne yagmurdan etkilenmedi pırılpırıl şuanda...

VEFAT ETMİŞTİR