Gönderen Konu: 1997 MODEL HUĞLU 104 A (HİÇ KULLANILMAMIŞ) SÜPER POZE TÜFEĞİM  (Okunma sayısı 18504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
MARKA/MODEL :Huğlu / 104 A
İmal yılı  : 1997
namlu/ şoklar : 71 cm / 1-3 sabit şok

gif upload

yükle resim

resim yüke

resİm yÜkleme

resim yüke

gif upload

resim yükleme servisi

resim

yükle resim
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 10:37:18 Gönderen: Selçuk KAYGISIZ »
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
Hayırlı uğurlu olsun gülegüle kullanın,maşallah namlular top namlusu gibi  :) birde saçma dağılım testi yapar paylaşırsanız çok hoş olur.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayırlı uğurlu olsun gülegüle kullanın,maşallah namlular top namlusu gibi  :) birde saçma dağılım testi yapar paylaşırsanız çok hoş olur.
erol bey teşekkür ederim,sağlam bir tüfeğe benziyor,fırsat bulursam sacma dağılımlarını yapar paylaşırım :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Mehmet ÖZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
1991 modeli babamda var, 71 namlu 1/3 sabit şoklu, namlu iç çapları bile yazıyor, her iki namluda da.
Gayet sağlam tüfekler.
Mehmet ÖZ
1978 KONYA

Çevrimdışı Alper BEKRET

• *
hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın selçuk bey
  • Dörtler tüfek sanayi çifte huğsan otomatik
  • Fortuna Suhl çifte
  • sarsilmaz kilinc 2000mega
  • Kopay__ŞANS___
Alper BEKRET
1989 Çorum.
EDEPLE GELEN HÜRMETLE GİDER.

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın selçuk bey
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
1991 modeli babamda var, 71 namlu 1/3 sabit şoklu, namlu iç çapları bile yazıyor, her iki namluda da.
Gayet sağlam tüfekler.
teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimiçi Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
Hayırlı olsun Selçuk Bey. Tüfek yeterince dinlenmiş. Bol bol kazasız belasız kullanın artık.
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
hayırlı olsun allah kazasız belasız avlanmayı nasip etsin
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
hayırlı olsun allah kazasız belasız avlanmayı nasip etsin
Hayırlı olsun Selçuk Bey. Tüfek yeterince dinlenmiş. Bol bol kazasız belasız kullanın artık.

teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
namlusu oldukça etli ne güzel domuz kurşunu atılır o tüfekle imkan olsaydı hemen alırdım alana satana hayırlı olur işallah
1985
BURSA

Çevrimdışı Köksal YOLLU

• *
hayırlı olsun güle güle kullanın :)
bi zaman ben bu tüfeği o satan kişiden almayı istemiştim sonradan vaz geçtim , demekki sizeymiş kısmet.

birde aynı kişinin elinde üzümlü otomatik var. O da sıfır duruyor.
Köksal 1984 ANKARA
A rh (-)

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Selçuk hocam hayırlı olsun..deneyelim şu delikli demiri..yıllanmış şarap gibi olmuş bu tüfek :)
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Selçuk bey elindeki bu tüfek eğer ki kıymetini bilirsen velinimettir. Bende de 88 model var aynı 1-3 sabit şok öyle müsteşara falan olmasa da benimki de özel üretim :) bu tüfeği en iyi tanıyan bilen ve kullananlardan biri olarak nacizane tavsiyem gün gelir zaman geçer aman diym sakın elden çıkarayım deme. Avda kullandıkça kıymetini daha iyi anlarsın.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2014, 23:48:40 Gönderen: Emrah CANDAN »

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
hayırlı olsun güle güle kullanın :)
bi zaman ben bu tüfeği o satan kişiden almayı istemiştim sonradan vaz geçtim , demekki sizeymiş kısmet.

birde aynı kişinin elinde üzümlü otomatik var. O da sıfır duruyor.
Koksal kardesim ben de 3 -4 aydir takip ediyordum.doktor bey cok efendi birisi ruhsatinda bes tufek varmis simdi 1 kaldi bana gosterdi cocugu buyudugu icin elden cikariyor silahlarini cok guvenilir bir insan otomatigi begendiyseniz irtibata gecin derim
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Selçuk hocam hayırlı olsun..deneyelim şu delikli demiri..yıllanmış şarap gibi olmuş bu tüfek :)
Ahmet abim sen ne zaman dersen.tufek emirlerine amade :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Selçuk bey elindeki bu tüfek eğer ki kıymetini bilirsen velinimettir. Bende de 88 model var aynı 1-3 sabit şok öyle müsteşara falan olmasa da benimki de özel üretim :) bu tüfeği en iyi tanıyan bilen ve kullananlardan biri olarak nacizane tavsiyem gün gelir zaman geçer aman diym sakın elden çıkarayım deme. Avda kullandıkça kıymetini daha iyi anlarsın.
Emrah kardesim tesekkur ederim.elimde 96 model huglu cifte vardi onun namlusuna yikiciligina ve mesafesine dayanarak bu tufegi aldim.cifteyi elden cikarmayi dusunuyorum ama bu tufek evladiyelik olacak sanirim :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Emrah kardesim tesekkur ederim.elimde 96 model huglu cifte vardi onun namlusuna yikiciligina ve mesafesine dayanarak bu tufegi aldim.cifteyi elden cikarmayi dusunuyorum ama bu tufek evladiyelik olacak sanirim :)
O tüfeğe güzel bitane fiberoptik arpacık takarsın. bir de dipçik ve el kundağına bu işten anlayan birine bir kat astar vernik bir kat ta dolgu verniği sürdür ondan sonra yağmur çamur soğuk demeden ağaç kalitesi zerre bozulmadan durur. bu şekilde dipçik çok yağmura maruz kalırsa şişme yapabilir. hem çizilmelerden de korur. ben öyle yaptım.. çok uzun süredir dipçikte en ufak deformasyon olmadı. çizilse bile üzerindeki vernik tabakası çiziliyor.

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
O tüfeğe güzel bitane fiberoptik arpacık takarsın. bir de dipçik ve el kundağına bu işten anlayan birine bir kat astar vernik bir kat ta dolgu verniği sürdür ondan sonra yağmur çamur soğuk demeden ağaç kalitesi zerre bozulmadan durur. bu şekilde dipçik çok yağmura maruz kalırsa şişme yapabilir. hem çizilmelerden de korur. ben öyle yaptım.. çok uzun süredir dipçikte en ufak deformasyon olmadı. çizilse bile üzerindeki vernik tabakası çiziliyor.
tavsiyen için teşekkürler emrah,ben de kamuflaj kumaştan bi şeyler yapmayı planlıyorum su avlarına zaten stoegerimi götürürüm,bu pozeyi keklikte kullanıcam,buralarda öyle çalı çırpı yok ama yine de korumalık bişeyler yapıcam bakalım :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
tavsiyen için teşekkürler emrah,ben de kamuflaj kumaştan bi şeyler yapmayı planlıyorum su avlarına zaten stoegerimi götürürüm,bu pozeyi keklikte kullanıcam,buralarda öyle çalı çırpı yok ama yine de korumalık bişeyler yapıcam bakalım :)
gerek yok zahmete girmene selçuk hocam tüfeği  bana satınca ben yaptırırım :)
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
  gerek yok zahmete girmene selçuk hocam tüfeği  bana satınca ben yaptırırım :)
özgür abi hangisini istiyorsun çifteyi mi pozeyi mi :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
hayırlı olsun Selçuk kardeşim..iyi bir seçim yapmışsın..kazasız belasız bol avlar dilerim..güle güle kullan.

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
hayırlı olsun Selçuk kardeşim..iyi bir seçim yapmışsın..kazasız belasız bol avlar dilerim..güle güle kullan.
eyvallah şahin abi,daha iyisi senin olsun .
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Gökhan ÇAKMAKLI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.tufeği aldığınız Nazım Bey hakşkaten çok değerli bir insan.Simson çifteyi de kendisinden ben satın aldım.bendeli çiftede sıfırından farksız.kırşehirde okudun üniversiteyi ava gelmek istiyorum bu sene nasipse.tüfeklr dolaptaki gibi buluşurlar belkide :)
Selamlarımla
Gökhan ÇAKMAKLI
1983 Zonguldak

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.tufeği aldığınız Nazım Bey hakşkaten çok değerli bir insan.Simson çifteyi de kendisinden ben satın aldım.bendeli çiftede sıfırından farksız.kırşehirde okudun üniversiteyi ava gelmek istiyorum bu sene nasipse.tüfeklr dolaptaki gibi buluşurlar belkide :)
Selamlarımla
gökhan bey gerçekten efendi birisi,bizim için veli nimet olmuş bu tüfekler arasan bulamazsın bu temizlikte,
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Özel yapıldığına göre göründüğü kadar da güzel av yaptıracaktır. Güzel seçim. Gülegüle kullanın hocam.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.