Gönderen Konu: ata ne yeni kasa  (Okunma sayısı 1554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ata ne yeni kasa
« : 07 Temmuz 2014, 10:42:32 »
ata neo mu aldım sonunda dun atışlar yaptım tek kelıme mükemmel dıyorum ata sılah sanayine teşekkürler gerçekten cok güzel ve estetık hafıf ama bı okadar etkılı sonuçlar aldım forumda okadar paylaşım gordum memnun olan olmayan paylaşım okudum ama etkıde kalmadan gıttım aldım kullanan arkadaşlarım nasıl av vurduklarını gördükten sonra tereddüt etmemım yersız olduğunu anladım ve sonunda aldım vıdeolar yapmışlar benellı ıste ata dıye yaslamadan atış yapıyorlar ulan hangı avda omuza dayamadan atış yapıyorlar cok merak edıyorum valla ben turkum yerlı malı yurdum malı herkes bundan yararlanmalı dıyorum artık başka da bısey demiyorum lafın kısası herkese gonul rahatlıyla ata neo yu tavsıye edıyorum herkese ıyı paylaşımlar vurmayan sılah yoktur kullanamayan ınsan vardır buda dip not olsun :))))
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimdışı Mustafa AYDINLIOĞLU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: ata ne yeni kasa
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2014, 15:13:36 »
tüfeğiniz hayırlı olsun kazasız belasız avlarda kullanırsınız inşallah
1980 ADANA
KARLI DAĞLAR İZİN VERMESEDE KINALI KEKLİĞİN HASRETİ DAHA BASKIN GELİYOR.

Çevrimdışı B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2014, 17:02:49 »
amin amin herkese kaza bela vermeden agız tadıyla av yapmak nasıp etsın allah herkese benımkınden ıyısını nasıp etsın teşekkür ederım kardeş saolasın..
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2014, 17:09:28 »

Ata Türkiye'nin silah sanayindeki en büyük gücü ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor..Ürünleri de hakeza aynı şekilde..Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2014, 17:37:47 »
eyvallah şafak saolasın kardesım valla aynen güzel estetık degısık gramjda atış yaptım hıc tık yok allah kısmet ederse bıde en düşükten en yüksek kullanabıldıgım gramaj denıycem ama kullanmış olduğum ava gore gramajlarım sabıt genelde uzun lafın kısası bıde ölmezde sağ olursak bıde sezonda denıycem allah kısmet ederse ozaman da paylaşımlar yapıcam herkese iyi paylaşımlar..
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı