Gönderen Konu: ANTALYALI AVCI DOSTLAR SELAM  (Okunma sayısı 1754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aşur ÇOBAN

• Müdavim Üyemiz
ANTALYALI AVCI DOSTLAR SELAM
« : 01 Kasım 2014, 09:16:00 »
  MERAbalar ..avcı arkadaşlar ..yaklasık 3 hafta önce kardesım muammer çoban  antalya ..alanyaya tayını cıkmıstır ...artık bundan sonra antalya meralarında av yapacaktır sızlerınde yardımı ıle..değerlı alanyalı ve antalya avcı arkadaşların dostlujklarını ve yardımlarını esırgemıyeceğı umuyorum ..tum dostlara selamlar ..kazasız belası bır av sezonu dıleğı ıle rastgele ...

muammer çoban ..tel..0535 482 65 95 ..ıstedığınız zaman arıyabılırsınız ..
Aşur ÇOBAN
1975 ANKARA 0532 426 92 34

ücretsiz resim barındırma

Çevrimdışı Hüseyin ÖZTÜRK 07

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: ANTALYALI AVCI DOSTLAR SELAM
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2014, 23:56:14 »
merhaba hayırlı olsun .alanya güzel yer bende tayin dolayısıyla yeni geldim. ama alanya av konusunda sıkıntılı.bir çk alan ava kapatılmış bu yüzden ava gidecek alan nerdeyse yok olan yerler hem kısıtlı ,uzak ve avcı bolluğu var bu yüzdende tehlikeli oluyor. ama tabiki herşey nasip.bende ava gidecek arkadaşlar arıyorum..tayin demişken görev neydi nereye geldiniz ben alanya merkezdeyim..şimdiden rastgele
5354009661

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2015, 11:58:15 »
bende Alanya ya 40 km uzaklıktayım. Gazipaşadan. Alanya yaylaları olsun Konya sınırındaki yaylalar olsun bol avlak var. ben genelde kendi yaylalarımıza değilde oralara çok giderim. bizim yaylalarda avcı daha çok. neyse bu sezon geçti artık ama yeni sezonda Allah izin verirse ben sizi götürürüm. ekip kuaramazsanız tabi:)) görüşmek üzere hoşçakalın.
Alim ÖZGÖRÜ

Çevrimdışı Kadri KASAPOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2015, 14:00:18 »
ustalarım alanyamıza hoş geldiniz av konusunda veya başka konularda elimden geldigince yardımcı olurum şehir merkezinde işyerim var telefonla ulaşarak her daim misafirim olabilirsiniz tanışırız saygılar

Kadri KASAPOĞLU  05374961110
1985 ANTALYA / ALANYA