Gönderen Konu: ÇİFSAN SÜPER POZE HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELER (Fotoğraflı) ?  (Okunma sayısı 14732 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zeki ATİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Arkadaşlar çifsan süperpoze almayı düşünüyorum fotoğraflarıda fiyatıda hoşuma gitti bayiiye gidip inceledim hoş buldum fakat arıza yapma ihtimali canımı sıkıyo ucuz olduğundan kullanılan parçalarda ucuz maliyeti düşük üretimdir diye.
Önerir misiniz çifsan ı ?

1990 Ankara

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Çifsanın çifsan olduğu zamanlarda eski modelleri çok çok çok iyiydi hala bende 1992 yılından kalma sarı tetikli MKE krom namlulu silahı mevcut yaklaşık 15 sene kullanıldı sıkıntısız yeni çifsan hakkında bişey diyemem bana sorarsanız daha iyi bir poze düşünün 2.el huğlu gibi fiyat sizin için sıkıntıysa
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Zeki ATİK

Çevrimdışı Şükrü TEKELİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ejektör yok, selekter yok, tek tetik yok, nesi arıza çıkartıcakki Zeki kardeşim  ;) , en büyük avantajı hesaplı olması en büyük dezavantajı ağır ve hantal olması. yakınanların çoğu ağırlığından yakınıyo arıza çıkarttığı için yakınan çok azdır heralde. eğer ucuz tüfek arıyosan daha sağlamıda yoktur. bizim burda kullanlar hor kullanmak ve domuzda şurda burda atış yapmak için kullanıyolar. çift tetik tüfek arıza çıkartsada kolay çözümlenir benim bildiğim. benim şahsi fikrim açıkcası
  • Yıldız spz m
  • Armsan phenoma
  • Fias 16 cal.
1977 - Burdur - Kocaeli

Çevrimdışı Zeki ATİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Şükrü bey aynen arıza çıkartacak bir özelliği yok tek kırmanın 2 tanesinin birleştirilmiş hali gibi pek özelliği yok hatta dipcikte galiba ceviz değil baksanıza sarı gibi duruyo ama ben avcı değilim atıcıyım ondan dolayı pozeye fazla para vermek istemiyodum çok hoşuma gitti bu tüfek teşekkür ederim yorumlarınız için
1990 Ankara

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• *
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
Yaklasik 4 yildir aktif ava gisiyoeum babam dan kalma ciftsan pozem var 92 cift tetik hala kaya gibi ve onceleri satip yeni model bi tufek dusunuyodum fakat simdi kesinliklevermicem bi tufek ciftsanin yeni sini bilmem ama eski modelleri bi harika
Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Çevrimdışı İbrahim KESEN

• *
  • Çifsan SP500-Tufek Sever
    • Kisisel Sitem (3 farkli blog)
Yenisi galiba 2012 olanlar mobil şoklu
Ama fabrikası kapandıysa parca bulmak zor olmaz mı?
Neyi Secersen Sec,Aklın Hep Seçemediğinde Kalır
1983 Bursa

Çevrimdışı Zeki ATİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aynen fabrika kapanmışsa ne yapacağız orasıda var ama 0 bu tüfek mesela 2012 den beri satılmadıysa almam zaten
1990 Ankara

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Bu tüfekler fix şoklu değil mi? Denemeden sakın alma. Bizim arkadaş attığını vuramıyor bununla. Ne hikmetse ben de denedim aynen öyle.. Eski modelleri geniş bantlı bunların onlardan bulursan tadından yiyemezsin :D
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Bunu alacağınıza kral torun filan alın en azından fabrikası açık :)
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Zeki ATİK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bunu alacağınıza kral torun filan alın en azından fabrikası açık :)
Kralla torunu bedavaya almam enjektör arızası bitiyo sellektör arızası başlıyo arızadan başımı kaldıramam, ben arıza olmasın diye pompalı ve tek kırma kullanıcısıyım en nefret ettiğim şey arıza abi :)
1990 Ankara

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Valla kral torun kullanan çok kişi var forumda :) arıza çıkarıcak garantisi yok arıza sadece yerli tüfekte değil Avrupa tüfeklerdede çıkıyor biraz şans işi bu arkadaşım

Sony Xperia Z3 Cihazımdan Tapatalk ile Gönderildi

• Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul