ALIM-SATIM-KAYIP-BULUNTU İLANLAR:---MÜHİMMATLAR, EKİPMANLAR VE MALZEMELER > KAYIP-ÇALINTI-BULUNTU SİLAH VE EKİPMANLAR

İSTANBUL DANAMANDIRA İLE SAYALAR ARASI SETTER BULUNMUŞTUR. (İLAN SİLİNEBİLİR)

<< < (2/2)

Murat GÜMÜŞ:
Murat bey İnşallah Av yapmıyor diye bırakmamışlardır çünkü bıraksalar bile ormana bırakılmaz. Sokak köpekleri saldırıyormuş hayvana arkadaşlar beni aradı fotosunu attı arabayı atın getirin dedim. Av yapmasa bile sahiplenecek avcı insan çoktur. Benim kanaatim av yapmayan av köpek yoktur. Av yaptıramayan avcı vardır. Avcının köpek eğitiminden anlamamasından veya ava götürememsinden kaynaklanır. Köpeğin Sahibi çıkmadığı taktirde bir hafta içinde birine verip sahiplendireceğim hiç kusura bakmasın. sahibi kimse insan biraz çaba sarfeder her avcı avlakforum.com bilir ilk bakacağı yer bu site olmalıydı ayrıca çatalca dernek başkanı Hüseyin beyede fotosunu attım bilgi verdim sağ olsun kendiside ilgilendi aramış çevredekilere bilgi vermiş. 

Murat AYSİLİ:

--- Alıntı yapılan: Murat GÜMÜŞ - 17 Kasım 2018, 10:33:17 ---Murat bey İnşallah Av yapmıyor diye bırakmamışlardır çünkü bıraksalar bile ormana bırakılmaz. Sokak köpekleri saldırıyormuş hayvana arkadaşlar beni aradı fotosunu attı arabayı atın getirin dedim. Av yapmasa bile sahiplenecek avcı insan çoktur. Benim kanaatim av yapmayan av köpek yoktur. Av yaptıramayan avcı vardır. Avcının köpek eğitiminden anlamamasından veya ava götürememsinden kaynaklanır. Köpeğin Sahibi çıkmadığı taktirde bir hafta içinde birine verip sahiplendireceğim hiç kusura bakmasın. sahibi kimse insan biraz çaba sarfeder her avcı avlakforum.com bilir ilk bakacağı yer bu site olmalıydı ayrıca çatalca dernek başkanı Hüseyin beyede fotosunu attım bilgi verdim sağ olsun kendiside ilgilendi aramış çevredekilere bilgi vermiş.

--- Alıntı sonu ---
Yaptığınız çok takdir edilecek bir davranış sizi gönülden tebrik ediyorum
Dediğiniz gibi av yapmayan köpek yoktur
yaptıramayan eğitemeyen avcı vardır
Maalesef bu tür ormana bırakma veya başka şekilde köpekten kurtulma işlerini duyuyoruz
Ve inanın çok üzülüyoruz
inşallah sahibi çıkar ve alır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git