SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > AV DOĞA GİYİM, MALZEME, EKİPMANLARI

El dürbünü tavsiyesi.

(1/2) > >>

Davut ATACA:
Cümleten selamın aleyküm ustalarım avda kullanmak için araziyi izleyebilecegim kaliteli görüntü veren bir dürbün arıyorum fiyat olarak uygun ama parasına değecek kalitede büyütüp görüntüyü bozan değil yakınlaştıran dürbün tavsiyelerinizi bekliyorum

Rıza BOZOKLU:
İşine  yarar mı bilmiyorum ama  ben de  bir ara dürbün  konusunu incelemiştim.  Yanılmıyorsam bu  sitede  "Olympus"  dürbün ile birlikte  bir  dürbün markası daha  tavsiye edilmişti.
O markayı hatırlayamadım. Araştırma  yaparsan    bulabilirsin.

Fatih S.M.YAPAR:
dürbün konusu bir derya deniz... bu şekilde dürbün alınmaz,çok farklı kriterler parametreler var.eğer kullanım amacını ve bütçeyi söylerseniz birim paraya alınabilecek en iyi dürbün tavsiyesi söylenebilir tabi işi bilen biri tarafından.

Uğur YILMAZ:
Aslında benim de ihtiyacım var sayılır.
Tahtalı avında kuşun uçuş rotasını görmek açısından ne bileyim 5km gibi mesafeleri görebileceğimiz tek göz veya çift göz dürbün tavsiyesi veren olursa çok sevinirim.
Dürbün konusunda sıfır bilgi sahibiyim bu arada :)

Davut ATACA:

--- Alıntı yapılan: Fatih S.M.YAPAR - 16 Mayıs 2022, 11:06:36 ---dürbün konusu bir derya deniz... bu şekilde dürbün alınmaz,çok farklı kriterler parametreler var.eğer kullanım amacını ve bütçeyi söylerseniz birim paraya alınabilecek en iyi dürbün tavsiyesi söylenebilir tabi işi bilen biri tarafından.

--- Alıntı sonu ---
Valla ustam fiyatlar konusunda pek bilgim yok o yüzden bütçe olarak ta bişey düşünmedim. Genel olarak av da araziyi incelemek için kullanmayı düşünüyorum. Daha önce dürbün kullanmadım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git