FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > FORUM KURALLARI VE KULLANIMI, SİTE YÖNETİMİ, DUYURULAR

avlakforum.com HAKKINDA DUYURU

(1/31) > >>

İbrahim AYSU:

Hepimizin bildiği üzere, avlakforum.com paylaşım ve üye kaydına 30 Nisan 2016 tarihi itibarıyla kapanıyor.

Bu haber hepimizi çok üzdü. Ancak Tuncay Kandemir hocamızın belirttiği gibi bu karar bugün aniden, aceleyle alınmış bir karar değil.

avlakforum.com'un Türkiye avcılık, atıcılık camiasında en önde gelen internet paylaşım ortamı olmasının getirdiği ağır sorumluluk ve yükü bugüne kadar taşıyan

başta sevgili hocamız Tuncay Kandemir'e ve bugüne kadar yönetimde sorumluluk almış tüm yönetici kadrosuna hepimizin adına çektikleri yük ve gösterdikleri fedakarlıklardan dolayı

çok teşekkür ediyor ve alınmış olan karara saygı duyuyoruz.

Bu, işin buruk tarafıydı...

Şimdi gelelim iyi habere...

Endişe etmeyin, çok uzun yıllardır üzerine konarak gelişen devasa içerik ve birikimin kaybolup gitmesine sevgili Tuncay Hocamızın da gönlü elvermedi.

Tüm içerik ve üye veritabanıyla birlikte bu devasa büyüklükteki forum sitesinin sorumluluğunu, ben ve arkadaşlarım yüklendik ve kaldığı yerden sürdürebilmek için de çalışmalara başladık.

Tüm yapı yeni bir sunucuya, yeni bir alan adı altına taşınacak.

Tüm yapının yeni sunucusuna, yeni alan adı altına taşınması için teknik çalışmalarımız devam ediyor.

Yeni alan adı bilgisiyle ilgili duyuruyu da ayrıca buradan, avlakforum.com'dan yapacağız.

avlakforum.com'dan da , yeni forum sitesine otomatik yönlendirme yapılacak.

Hedefimiz herkesin eski (şu an varolan) kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle , aynı şekilde yeni forum sitesine girip, paylaşımlarına kaldığı yerden devam edebilmesi.

Biliyoruz, yükümüz çok ağır, sorumluluğumuz çok ağır. Ancak Tuncay Hocamızın mirasına yakışır şekilde, kaliteli bir site hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapacağız. Yani yine Alman kalite anlayışıyla devam edeceğiz... :D

Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Tuncay Hocamızın tecrübelerine de her zaman başvuracağız. Bunu bir bayrak değişimi olarak görüyoruz.

Bu yeni zor süreçte, anlayış ve manevi desteğiniz, öncelikle başlangıç-geçiş sürecinde ve daha sonra devamında da en çok ihtiyacımız olan şey olacak.

Hepimiz için hayırlı olsun. 

Ayhan TAŞDEMİR:
hepimize hayırlı İBRAHİM bey

Tuncay KANDEMiR:
Yeni Forum Almanca mı olacak İbrahim bey :)
Evet arkadaşlar kimseyi yarı yolda bırakmış durumuna düşmek istemedik sağ olsunlar ibrahim bey işin teknik yönünden sorumuluğunu üzerine aldı,
özetle Kötü görünen şeyler daha büyük güzelliklere vesile olabilir ben şahsen her yönden iyi olacağına inanıyorum, güzel başlasın güzel devam etsin inşallah.
biraz da italyan ve ingiliz katsak tadından yenmez hatta bir tutam japon da olabilir :)

Serkan TİKVEŞLİ:
Vallahi çok sevindim bu habere İbrahim Bey,italyancılar ile Almancıların kapışması devam etsin :))

İbrahim AYSU:
Hocam,

İki dil seçenekli düşünüyorduk:

Almanca ve Türkçe :D

Ama İtalyancayı ve İngilizceyi de ekleriz :D Ama Japonca zorlar hocam :D

--- Alıntı yapılan: Tuncay KANDEMiR - 20 Ocak 2016, 00:33:38 ---Yeni Forum Almanca mı olacak İbrahim bey :)
Evet arkadaşlar kimseyi yarı yolda bırakmış durumuna düşmek istemedik sağ olsunlar ibrahim bey işin teknik yönünden sorumuluğunu üzerine aldı,
özetle Kötü görünen şeyler daha büyük güzelliklere vesile olabilir ben şahsen her yönden iyi olacağına inanıyorum, güzel başlasın güzel devam etsin inşallah.
biraz da italyan ve ingiliz katsak tadından yenmez hatta bir tutam japon da olabilir :)

--- Alıntı sonu ---

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git