FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > KİŞİSEL ŞİKAYETLER, İSTEKLER VE ÖNERİLER

Bıldırcına federal atıyorum ne olcak ki

(1/2) > >>

Mustafa YAKAR:
Komik komik şeyler  yaşıyoruz arkadaşlar dikkat edin  kutusunu 200 liraya fişek alıyoruz abi karışmış 9 numara 7 1/2 diyor  bıldırcına  atarsin ne olacak ki  diyor. Varmi Turkiyede  bıldırcına federal kullanan babayiğit  .ördekte kullanmaya çekindiğimiz  fişeği  bıldırcına kullanicam şimdi   Bu av bayii bi tüfeği almada güvenilir  av bayii olarak  referans gösterildi.ondan sonra abi    kaldirirmisin  yazılanları  avlaktan olur hemen kaldırayım  kim ne kazandı simdi haydi arkadaşlar  önümüzdeki  av sezonunda bildircina federal atıyoruz

Hüseyin İŞCEN:
Geçmiş olsun bence sıkıntı yaşadığıniz kişiyide ürünleri  iade almiyorsa  teşhir edin başka kişiler de mağdur olmasın   aklıma bir yer geliyor ama neyse

Mustafa YAKAR:
Bu işleri yapan bırçok arkadas var buraya isim isim bayii bayii yazarım. yılda hiç almasam  birkaç tüfek en az 10koli fişek alıyorum  abi  karışmış sitemiz güncellenmemişti 3gun sonra guncelle 50liralık malzeme  250 lira yemin yemin üstüne. 1ay önce yine böyle bir alışveriş 2000 koli yazmıycaktım yıne yazıcam birçok arkdaşın haberi vardır  Turkiye distribütörüne haber ucuran arkaşlarada sesleniyorum böyle devam edin siz seytanı oynamaya bende safa yatmaya devam.

İbrahim AYDOĞAN:
Mustafa abi öncelikle geçmiş olsun umarım bu arkadaş öncelikle hatasını anlar ve düzeltir temennimiz. Artık o fiyatlara fişeği biz ördeğe atmaya da imtina eder olduk. Ayrıca dispiritör işi avcının avcı arkadaşının avını çalmak gibi olmuş avcı avcıyı düşünmez ise ne olacak. Biz burada birbirimize yardımcı olmak için varız sebep olandan Allah razı olsun ama hep bana demek birazda acizlik olur. Senin mağduriyetini görünce ilk defa yazma gereği duydum tekrar geçmiş olsun.

Ahmet KİREÇ:
Geçmiş olsun aynı olayları bende birçok defa yaşadım neymiş 6 numaraymış şukadar kutu varmış elinde  alıyorum bi bakıyorum 9 numara saçma bi kutusu 6 gerikalanı 9 bu insanı aptal yerine koymaktan başka bişey değil bence.Yine tanındık büyük bayilerden sitesinde stopta var var gözüken şeyler arayıp sorunca yok elimizde yok yok sitemiz güncel diyil falan bahaneler ile de çok karşılaştım bi gün sonra bi bakıyorum siteye fiyatı yükselmiş sukadar vevcuttur yazıyo bu olaylarla hep karşılaştım diyecek bişey bulamıyorum herkes çakallık peşinde.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git