KÖPEKLER HAKKINDA HER ŞEY > KÖPEK EĞİTİMİ

Köpek Satışı ve Eğitimi

(1/7) > >>

Yücel BİNGÖL:
Değerli arkadaşlar Ben Erzincan merkezde yaşıyorum. 30 yıllık av ve av köpeği merakım var. Aşırı köpek merakımdan ve avcılığında, köpeksiz olmayacağını bildiğimden dolayı bu merak beni köpek eğitimine sürükledi. Erzincan'da da avın olmasından dolayı belli bir başarı yakaladığımı tahmin ediyorum. Dileyen arkadaşlarımıza 3 aylık olmak üzere veya siz tamam diyinceye kadar eğitim veriyorum. İlgilenen akadaşların bilgisine. Eğitimlerimiz istekleriniz doğrultusundadır.
View My Video

Recep İLGİN:
yücel bey öncelikle ailemize hoşgeldiniz öncelikle bu konuda iddalı olmanız sevindirici fakat eğitimlerinizle ilgili video paylaşımlarınız varsa hem sizi hemde bu konudaki başarınızı göemek isteriz

Yücel BİNGÖL:
Sayın Recep İlgin ilginize çok çok teşekkür ediyorum. Yakında eklemeye çalışacağım.
View My Video

Yücel BİNGÖL:
Recep bey 2 adet video attım ama inşallah olmuştur. İsterseniz bana bir adres verin size cd hazırlayıp gönderebilirim. Veya ilgilenen arkadaşlara. 

Yücel BİNGÖL:
Sayın Mustafa Özkol o sokak köpeği lafına hiç katılmıyorum. Eğitimi veremezsen avın bolluğu hayvanın daha çok hata yapmasına sebep olur. Ayrıyeten Erzincan'da avlanmayı düşüneceğinize kendi memleketinizde üretip avlanırsanız biz Erzincan'lıları çok memnun edersiniz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git