Gönderen Konu: Yavru  (Okunma sayısı 4333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yavru
« : 24 Haziran 2015, 00:43:15 »
Tyson ve Miki eşleşmesinden olan yavrumu iyi bakabilecek bir avcı arkadaşımıza sahiplendireceğim bilgilerinize
Ahmet YAMAN 1980 SAMSUN LADIK

The following users thanked this post: Hasan AKSU, Gökhan AKDOĞAN, Savaş KAYGISIZ

Çevrimdışı Mehmet TUNÇ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Yavru
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2015, 13:18:25 »
hayırlısı osun Ahmet bey, yavru ocak ayında doğmuştu zannedersen.
sezonda sahiplenecek arkadaşa iyi bir av arkadaşı ve yavru içinde tam av yapma zamanı olacak.
yalnız yer biraz uzak olunca kimseden talep yok, yavrunun fotosunu koyarsanız belki heveslenen arkadaşlar olur.
Mehmet TUNÇ
1966 İSTANBUL

The following users thanked this post: Tamer ÜRE, Gökhan AKDOĞAN, Savaş KAYGISIZ, Ahmet YAMAN, Mehmet Efe AK

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2015, 01:58:24 »
hayırlısı osun Ahmet bey, yavru ocak ayında doğmuştu zannedersen.
sezonda sahiplenecek arkadaşa iyi bir av arkadaşı ve yavru içinde tam av yapma zamanı olacak.
yalnız yer biraz uzak olunca kimseden talep yok, yavrunun fotosunu koyarsanız belki heveslenen arkadaşlar olur.
Mehmet bey evet Ocak doğumlular ve sahiplendirildiler sağ olsun arkadaşlardan çok talep geldi benim hatam kusura bakmayın siteye girip yazamadım yavrularımız sahiplendirilöiştir

The following users thanked this post: Hasan AKSU, Savaş KAYGISIZ

Çevrimdışı Mustafa BİTMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • POLATLILI
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2015, 12:26:52 »
Ahmet kardeşimize cok teşekkûr ederim şahsim ve arkadaşlarim adina eminim buna cok iyi biryer ve avci bir aileye geldi inş kendinden sõz ettirecek bir yavru olacak
  • Beretta pigeon 2 drahtaar tibet
  • Beratta A400unico ultimec kick of drahtaar amon
  • Çifsan poze Drahtaar meks
Mustafa BİTMEZ
1977 ankara
polatlı.
MEJNUN NASIL LEYLAYA AŞIKSA BENDE DRAHTARA AŞIGIM:)

The following users thanked this post: Savaş KAYGISIZ

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2015, 00:53:15 »
Ahmet kardeşimize cok teşekkûr ederim şahsim ve arkadaşlarim adina eminim buna cok iyi biryer ve avci bir aileye geldi inş kendinden sõz ettirecek bir yavru olacak
Bende çok mutluyum iyi bir avcı ve iyi bir insana nasip oldu sayenizde Mustafa bey kesinlikle Adından çok söz ettirecektir bundan eminim Yusuf kardeşimize hayırlı olsun

Çevrimdışı Tamer ÜRE

• *
« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2015, 21:21:22 »
Selamaleyküm avcı arkadaşlar drahtar sevenler bende sayfanıza yeni katılan bir avcı arkadaşınızım bendede bir drahtar hayranlığı uyandı beni durdurmuyor sizlerden temiz kan bir drahtar yavru dahiplendirmenizi rica ediyorum şimdiden herkese teşekkürler
Tamer ÜRE
1979 antalya

The following users thanked this post: Savaş KAYGISIZ, Ahmet YAMAN

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2016, 17:57:04 »
drahthaar sevdası bir başkadır. gözünu budaktan esirgemeyecek akşama kadar av diye delirecek ve sahibini mutlaka memnun edecek bir karekteri vardır. Gazipaşa'da sadece ben dd bakıyorum. benimle ava giden arkadaşıma sanırım Mustafa Bitmez beyden gitmiş olması lazım Muştan dişi dd aldık. vede Allah izin verirse 22 ocakta yavrularımız doğacak. sabırsızlıkla bekliyoruz.
Alim ÖZGÖRÜ

The following users thanked this post: Savaş KAYGISIZ, Ahmet YAMAN

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2016, 13:09:47 »
drahthaar sevdası bir başkadır. gözünu budaktan esirgemeyecek akşama kadar av diye delirecek ve sahibini mutlaka memnun edecek bir karekteri vardır. Gazipaşa'da sadece ben dd bakıyorum. benimle ava giden arkadaşıma sanırım Mustafa Bitmez beyden gitmiş olması lazım Muştan dişi dd aldık. vede Allah izin verirse 22 ocakta yavrularımız doğacak. sabırsızlıkla bekliyoruz.
    O Alim kardeşim merhaba, hayırlı olsun şimdiden, sağlıkla kurtulur anne, sağlıkla doğar yavrularınız inşallah. Hiç bahsetmedin yani d.drahthaarından, yavru arayan dostlar var, bana mesaj atıyorlar. Forma'a koydunda benmi görmedim acaba, merakla ve sabırla bekliyorum doğumu,
    Ayrıca Drahthaar için yazdıklarına tamamen katılıyorum, mütevazi davranıp az bile yazmışsın Alman Drahthaarın vasıflarıyla ilgili, avın meralarda her geçen gün azaldığı bir ortamda, yorulmadan, av bulma hırsıyla merada varsa tek kuşu bulması sayesinde avcı sahibini memnun eden bir kontinental ırk, ben dağlar kadar memnunum, selamlar.
1958-Ankara

Çevrimdışı Uğur UYSAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2016, 15:39:40 »
   Selamlar... Sayın Savaş abi Alim Özgörüye söylediğiniz sözler için onun yerıne ben şimdiden teşekkürederim.
Köpeğimizi (Nana) Muştan Nizamettin yalvarıcının köpeğidir Mustafa Bitmez abinin yavrularındanmış nanayı kendime alıştırdıktan ava soktuk ve mükemmel avını görünce çiftleştirmeye karar verdik ki zaten yavrunun bitanesini Alim Abi kendisi yetiştirecek.Ben hayatımda ilk defa köpek besliyorum ve buna direk olarak D.D. ile başlamaktan inanılmaz haz duyuyorum.Su soğutmalı alman tankı antalya bölgesinde suyu eksik olmasın yapmıyacağı iş yok, bence D.D. beslemek bir ayrıcalıktır.
 Sevgiler selamlar...
Selçuk Ünv. Harita ve Kadastro
Antalya/Gazipaşa

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2016, 18:34:05 »
    O Alim kardeşim merhaba, hayırlı olsun şimdiden, sağlıkla kurtulur anne, sağlıkla doğar yavrularınız inşallah. Hiç bahsetmedin yani d.drahthaarından, yavru arayan dostlar var, bana mesaj atıyorlar. Forma'a koydunda benmi görmedim acaba, merakla ve sabırla bekliyorum doğumu,
    Ayrıca Drahthaar için yazdıklarına tamamen katılıyorum, mütevazi davranıp az bile yazmışsın Alman Drahthaarın vasıflarıyla ilgili, avın meralarda her geçen gün azaldığı bir ortamda, yorulmadan, av bulma hırsıyla merada varsa tek kuşu bulması sayesinde avcı sahibini memnun eden bir kontinental ırk, ben dağlar kadar memnunum, selamlar.

merhaba abi. ben foruma takılıyorum ama hiçbirşey paylaşmıyorum. buda nasıl olduysa yazdım gitti. yavrularımız sağsağlim doğsun elimizden geldiğince yardımcı oluruz abi. bu yaz gelmedin sanırım. gerçi bende işlerimden dolayı bıldırcın avı yapmadım desem yeridir. çulluk sezonu kapanmadan bu taraflara yolun düşerse mutlaka beklerim. sağlıcakla kal. saygılar.
Alim ÖZGÖRÜ

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2016, 18:53:17 »
 O0
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2016, 20:56:34 Gönderen: Uğur CAMUZCU »
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

The following users thanked this post: Ahmet YAMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2016, 21:12:03 »
   Selamlar... Sayın Savaş abi Alim Özgörüye söylediğiniz sözler için onun yerıne ben şimdiden teşekkürederim.
Köpeğimizi (Nana) Muştan Nizamettin yalvarıcının köpeğidir Mustafa Bitmez abinin yavrularındanmış nanayı kendime alıştırdıktan ava soktuk ve mükemmel avını görünce çiftleştirmeye karar verdik ki zaten yavrunun bitanesini Alim Abi kendisi yetiştirecek.Ben hayatımda ilk defa köpek besliyorum ve buna direk olarak D.D. ile başlamaktan inanılmaz haz duyuyorum.Su soğutmalı alman tankı antalya bölgesinde suyu eksik olmasın yapmıyacağı iş yok, bence D.D. beslemek bir ayrıcalıktır.
 Sevgiler selamlar...
    UĞUR VE ALİM KARDEŞLERİM HAYIRLI, UĞURLU OLSUN İNŞALLAH, KAZASIZ, BELASIZ SAĞLIKLA DOĞAR YAVRULARINIZ. D.D. GERÇEKTEN SAHİBİNE AŞIK, SAHİBİNE AV BULMAK İÇİN ÇALIŞAN, CANINI DİŞİNE TAKAN TAM BİR ALMAN PANZERİ. GELİŞMELERİ BEKLİYORUM.
    AYRICA BU SAYFADAKİ D.D. KULUBÜ SAYFASINDAKİ BENİM IŞIĞIN ÇULLUK VİDEOSUNUN YAVAŞLATILMIŞINI İZLERSEN, ÇULLUK VURULUP YERE DÜŞTÜKTEN SONRA ARKADAN ALMAN DRAHTHAARI IŞIK'IN HIRSLA PEŞİNDEN GELİŞİNİ, DAHADA ÖNEMLİSİ BOYUN KISMINA BAKARSAN SANKİ BİR İP VARMIŞ GİBİ OLAN ŞEY İSE ORMANDAKİ DİKENLERDİR, GIK DEMEDEN HIRSLA KUŞU ELDE ETMEK İÇİN VAR GÜCÜYLE HAMLESİNE GÜZEL BİR ÖRNEKTİR. SELAM VE SEVGİLERİMLE.
1958-Ankara

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2016, 21:16:36 »
merhaba abi. ben foruma takılıyorum ama hiçbirşey paylaşmıyorum. buda nasıl olduysa yazdım gitti. yavrularımız sağsağlim doğsun elimizden geldiğince yardımcı oluruz abi. bu yaz gelmedin sanırım. gerçi bende işlerimden dolayı bıldırcın avı yapmadım desem yeridir. çulluk sezonu kapanmadan bu taraflara yolun düşerse mutlaka beklerim. sağlıcakla kal. saygılar.
   ALİM KARDEŞİM NAZİK DAVETİN İÇİN TEŞEKKÜRLER, EVET BU YAZDA, GEÇEN YAZDA GELEMEDİM YAZLIĞIMA AMA KISMET OLURSA ÇULLUK İÇİN GELEBİLİRİM, TELEFONLAŞIRIZ, ŞAHSINDA ORTAK DOSTLARA SELAMLAR.
1958-Ankara