Gönderen Konu: STOEGER TÜFEKLERİ  (Okunma sayısı 41103 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
  • 100 verip adam ettiysem 0 la çarpar YALAN EDERİM !
Ynt: STOEGER TÜFEKLERİ
« Yanıtla #50 : 11 Kasım 2008, 17:53:46 »
durhasan silahımdan çok memnunum allah bozmasın..evet biraz ara verdim bu foruma ama sizleri unutmuş değilim..bu hafta sonu avdaydımm güzel bir av yaptım stoegerimle gerçekten çok kaliteli bir tüfek...otomatik alacaklara şiddetle tavsiye ederim...pattern den ne demek istediğini anlamadım abi? açarsan sevinirim...
STOEGER M 2000 DELUXE bir kaç resim...

Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #51 : 28 Nisan 2009, 15:15:42 »
ne günlerdi ya ....aradan neredeyse 1 yıl geçecek...av sezonunun açılmasını dört gözle bekliyorum...tüfeğime doyamadan sezon kapandı...gel sezon gelllllllll........
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #52 : 28 Nisan 2009, 15:18:00 »
geçen sene aldığımda 700 lira olan m 2000 deluxe şuanki fiyatı 980 tl...sanırım euro nun yükselmesi tüfeklerin fiyatlarınıda arttırdı
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Muhammet SAT

• *
« Yanıtla #53 : 19 Mayıs 2009, 14:02:49 »
hasan çok iyi bir karar vermişsin bende stoeger kullanıyorum çok memnunum         

O0 O0
A Rh  -  1982 Terme SAMSUN

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #54 : 23 Mayıs 2009, 16:13:42 »
muhammet abi ne zaman aldın ve hangi modelini kullanıyorsun...bende delxe var resimdede gördüğün gibi...pek kullanma şansım olamadı işlerden ve okuldan dolayı ...inşallah bu sene iyice alışacağım tüfeğime...
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Muhammet SAT

• *
« Yanıtla #55 : 24 Mayıs 2009, 22:52:25 »
hasan ben deluxe var 1 yılı gecti çok memnunum ben genelde ördek ve çulluk avı yapıyorum pişman değilim

O0
A Rh  -  1982 Terme SAMSUN

Çevrimdışı Hasan DURU

• *
« Yanıtla #56 : 27 Mayıs 2009, 17:00:03 »
uzak vuruşlarda etkilimi ben ördek kazda hiç deneme fırsatım olmadı...namlu boyu kaç cm...ya namlu bizim tüfeklerin çok mat bunun nedeni nedir acaba?
Hasan DURU
1986-BALIKESİR

Çevrimdışı Erol BOZKURT

• *
« Yanıtla #57 : 01 Haziran 2009, 13:41:10 »
arkadaşım yerli tüfek alacaksan ATA dan şaşma sonra çok pişman olursun
hunter06
1969-Ankara

Çevrimdışı Numan GÖKÇE

• *
« Yanıtla #58 : 17 Ocak 2011, 22:09:28 »
hasan kardeş memnuniyetin hala devam ediyomu stoeger konusunde
Numan GÖKÇE
1984 kastamonu

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #59 : 21 Haziran 2011, 23:24:44 »
ben yeni aldım stoeger m2000 sentetik deneme atışları çok güzel geçti çabuk ısındım tüfeğe gerçekten mermi seçmiyor 24 gr dahi çalışıyor tüfeğin yüze gelişi dipcik eğimi çok güzel bakalım bu sezon kullanayım tüfeği kalitesini anlarım devamlı atışlarla
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Batuhan DENİZ

• *
« Yanıtla #60 : 22 Temmuz 2011, 23:50:01 »
hayırlı olsun tüfeğiniz yerlide en iyi otomatik tüfek stoeger  atadan şaşma diyen arkadaşımız bi incelesin bu tüfeği
Batuhan DENİZ
1978 balıkesir

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• *
« Yanıtla #61 : 30 Ocak 2012, 12:42:51 »
tüm avcı lara selamlar
Hasan bey öncelikle bu benim şahsi fikrim tabi kimseylede polimiğe girmek istemem bir çok marka tüfek tüfek kullandım eski vursanlar olsa diyecek bir şeyim yok ama stoeger i tüfek diye elime almam.
saygılar.
hasan bey bende stoger m2000 sentetik var hafif ve sağlam bir tüfek tir 24- 36 grama kadar denedim hiç bir sorun yaşamadım ava etkiside güzeldir knetik olduğu için ayrıca grupmanıda güzel aynı zamanda armsan alan arkadaşlar hemen satmaya karar verdiler çok şükür stogerde hiçbir sorun yaşamadım you tu be de stoger yazarsan amerikalı kanadalı avcılara ihraç gittiğini görürsün aynı tüfeği onlarda kullanıyorlar
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• *
« Yanıtla #62 : 30 Ocak 2012, 12:51:18 »
saol burak kardeşim ama benim bu tüfeğe kanım kaynadı at avrat silah demiş atalarımız ve ben silahımı benimsemek isterim...kullanıp sağa sola atamam...
bu arada Selçuk abi videoyu izledim gerçekten güzel bir video çekmişler m 2000 kamuflaja...
bu tüfeğin servis ve yedek parçası beni düşündürüyor...gerçi ben balıkesrliyim ve burdan komando av aracılığıyla dağıtılıyor tüm türkiyeye ama yedek parça yada muhatap yok ise bişey yapılamaz.
bu tüfek ile sanırım 24 gr atamam çünkü kinetik enerji ile çalışıyor yani geri tepmeyle kuruluyo ve 24 gr kullanıma uygun değil eski vursan 92 a dakiler gibi değil ...kesinlikle kıskırma yapar. Zaten kullanma kılavuzunda 28 gr ile 54 gr arası kullanım içindir diyor...otomatik tüfeklerin ömürleri az mı oluyor...devamlı sürtünen bir mekanizma var fakat çavuş dedemin çakmaklı çiftesi hala tık demedi maşallah...
hasanım adaşım ne aşınması ne eskimesi 300 500 e otomatik alırsan arıza yapar tabi bir defa alınır bu bizm geçtiğimiz yollardan geçme çok paramız gitti bu ince eleyip sık dokumaktan benim stoger i ilk aldığımda el kundaından ses gelirdi mekanizmayı çekince şimdi oda kalmadı tüfek çalıştıkça daha da güzel oluyor videosu var paylaşabilsem burda okadar seri atıyorki  alacaksan sarsılmaz vursan yıldız stoger huğlu bunlardan şaşma 2000 yapımı sarsılmaz otomatiğim var benden önceki sahibi evinin önündeki dut ağacına asmış yağmurda yaşta kalmış unbutmuş orda benim eziyetlerimin haddi hesabı yok 3 yıldır ama hiç arıza vermedi avı vuramamazlık yapmadı uzun lafın kısası maceraya gerek yok sen daha çok tüfek değiştirirsinm o yüzden elden kolay çıkarabileceğin bir marka al.
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #63 : 22 Mart 2012, 21:42:46 »
hayırlı olsun tüfeğiniz yerlide en iyi otomatik tüfek stoeger  atadan şaşma diyen arkadaşımız bi incelesin bu tüfeği
BU SEZON KULLANDIM KUTU KUTU FİŞEKLER ATTIM HİÇ BİR SORUN YAŞATMADI VE VURUŞLARIDA ÇOK HARİKA TAVSİYE EDERİM BATUHAN ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ ATA ALMAYI DÜŞÜNENLER BU TÜFEĞİ GÖZDEN GEÇİRSİNLER
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Ceyhun SAKARYA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #64 : 24 Ağustos 2012, 00:46:52 »
BU STOFERİN BERRETTA İLE ADI GEÇİYO NASIL OLUYO DİYE ARAŞTIRMADIM BERETTANIN SİTESİNDEDE STOGER VAR...
DENEYEN BİRİNE SORSAN İLLADA STOGER DİYORSAN
BAK BEN TORUN KULLANIYORUM :) BANA TORUNU SOR MESALA :)

HİÇ SIKINTI YAPMADAN ATARSIN AMA MEKANİZDA İLERİ GERİ YAPARKEN (KASANIN İÇİNDEKİ PARÇA)İLERİ GERİ GİTMESİ İÇİN AÇILAN KANALLAR ÇİZİLDİ.BUZ KIRILDI SUYA DÜŞTÜM MEKANIZDA 1MM KADAR PASLANMA OLDU
MKE FİŞEGİNİ SIKIŞTIRIYO
BUNUN DIŞINDA HİÇ Bİ SIKINTIM YOK 28 GR FİŞEGİ DENEYEBİLDİM ATIO 24 GRDA ATAR SORUNSUZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
TORUN FANTOM VAR BENDE GERİ KALANA DİYECEK BİŞEYİM YOK BEGENEREK ALDIM ÇÜNKİ
SATMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUM KOPANA KADAR KULLANIRIM
AMA BU TORUN YAKMIYO NE BİLİYİM SAŞMASI İYİ DEGİL NAMLU İYİ DEGİL GİBİ FORUMLARDA GÖRMEDİM...
YAZDIGIM SIKINTIMDAN BAŞKA SIKINTIM YOK
-15 DERECE ÖRDEK AVINDA TAKIR TAKIR SIKINTISIZ MİRAGE FİŞEGİ İLE SORUNSUZ ÇALIŞIO
+20 DERECE BEHRİ AVINA GİTTİM GENE MİRAGE SIKINTI YOK ARKA ARKAYA 20 25 TANE DOLDURDUM ATTIM SIKINTI YOK
ARAKAŞIMDA HUGLU VAR 601 G ONUNDA SIKINTISI YOK ÖNEREBİLİRİM
ASTEGA KULLANAN ARKADASIM VAR PEK MEMLUN DEGİL
GENE Bİ ARKADAŞIMDA HUGLU KULLANAN VAR MEMNUN
Bİ ARKADAŞIMDA SARSILMAZ VAR CONCORDE 6/7 SENE OLDU KULLANALI YADA FAZLA İGNE SORUNU VAR PATLATMIYO SIKINTISI YOK BAŞKA DOGALDIR OLABİLİR ESKİMİŞ OLUR VS... GİBİ KULLANMADAN DOGAN SORUNDUR...
Bİ ARKADAŞIMDA TORUN BİRİLANT VAR MEMNUN SIKINTISIZ
BÖYLE YARDIMCI OLABİLİRİM SANIRIM
KULLANILAN VE DENEN SİLAHLAR BUNLAR SORUNLARI VE KULLANIMA BAGLI DOGABİLECEK SEBEBLER NEDENLER
TÜFEKTİR YIPRANIR PARASINA GÖRE TÜFEK VAR İYİ PARA İYİ TÜFEK
Bİ AKRABAMDA BERETTA ÇİFTE VAR (İSPANYOL TİPİ) 55 60 SENE OLDUGUNU SÖYLEDİ HALEN ÇALIŞIYO VE SIKINTISIDA YOK
İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.!!!
Ceyhun SAKARYA
1985 ankara

Çevrimdışı Kemal KAYMAZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #65 : 19 Şubat 2013, 12:41:09 »
8 artı 1 vursanlar hangi model oluyo  arkadasta varmış alcam 300 e sizce nasıl
DOĞUM TARİHİNİZİ YAZINIZ
MEMLEKETİNİZİ YAZINIZ

Çevrimdışı Mustafa KAYA 35