Gönderen Konu: Üyeliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.  (Okunma sayısı 4545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cömert ÖZEN

• Ziyaretçi
Üyeliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.
« : 18 Ocak 2016, 02:33:52 »
Bütün üyelere iyi forumlar diliyorum..

The following users thanked this post: Fatih COŞKUNÇAY, Suat ÇALIŞKAN, Gökhan AKDOĞAN

Çevrimdışı M.Kemal ATEŞSAL

• *
Ynt: Üyeliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2016, 09:56:34 »
Cömert Bey Kardeşim neden böyle bir şeye gerek duydunuz.
  • Beretta urika 2 71 namlu
  • Franci Oto 67 namlu
M.K. ATEŞSAL   1951 ANKARA
0 RH (+)

Çevrimdışı Özhan KILINÇ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2016, 11:13:26 »
comert abı konulardan haberım var .   ama keske bunlar tatlı kalsaydı  .
avlakforum kapanıyor  .
comert abi uyeligini iptalini  . istiyor .

ha bu arada sunu soylim . benı akkar 28 kalibreden vazgecıren sen oldun . :)

keske bunlar hıc olmasaydı .  yada . bu kadar kızmasaydın abı .
AKKAR APACHE BRONZE

HUĞLU Ranger  XT3

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2016, 11:32:13 »
Yazık!Açıkcası uzun zamandan beri forumu takip ediyorum. Kendi özellikle takip ettiğim Drahthaar bölümünde eskilerden kimse kalmadı, bir kaç yıl önce sebebsiz yere üyeliğim silindi yorumum nasıl okunduysa artık herneyse  bi kaç kişi için muhappetten geri kalmayalım diye yine üye olduk ama bazı seylerin yanlış olduğu yada yapıldığı aşikar umarım düzelir.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Engin TARHAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2016, 12:37:49 »
Bi kez daha gözden geçirin kararınızı cömert bey.
1976  istanbul

The following users thanked this post: Davut ATACA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2016, 13:15:57 »
Ortada gözden geçirelecek bir durum yok arkadaşlar.

Forumun ortalama 20.000 üyesi var. Diyelimki bunların 5000 tanesi , sadece satış yapmak için üye oldu veya üye olduktan sonra hiç aramadı sormadı. Geri kalan 15.000 üye ile , yerli üreticiler istenirse bal gibi hizaya sokulabilinir.

Düşünün , yerli üretici avrupaya kaliteli ürün yaparken ,, neden iç piyasa su borusu kıvamında namlular sürer ?  Nasıl olsa bu vatandaş bir tüfeğin aslında nasıl olması gerektiğini bilmiyor.İtele gitsin.

Haa arada şikayet başlıkları açaılırsa , zaten marka fanatikleri başlık açana haddini bildirir. Konunun muhataplarının,  kendi firmalarıyla alakalı , açılan konulara ve sorulan sorulara cevap vermek gibi bir sorunları yok. Nasıl olsa moderasyon , birşeyleri bahane edip , başlığı siler , soru soranı da banlar. Başlığı açtığına açacağına binpişman eder. Benzeri sorunlar yaşayanlarda , aynı yaptırımlara maruz kalmamak için susar.

Şikayet  yok , Sorun yok.Büyük firmayız de , çık işin içinden. Ohh ne ala memleket.

Böyle bir uygulamayı yapma imkanı varsa , ben olsam bu tür başlıkları herkesin görebilmesi için sabitler , Okunmamış her konuun liste başında görünmesinide sağlardım.

Taa ki firma yetkilisi makamında işgal eden elemanlar , poposunu kaldırıpta konu ile alakalı iki satır yazma zahmetinde bulunana kadar. Ama ne gezer , birbirimizi yemekten , asıl muhatapların neden cevap yazmadığını merak eden bile olmuyor.

Denemesi bedavadır arkadaşlar.Amerikalı , Avrupalı , uzakdoğulu üreticilere ürünleri ile alakalı sorular içeren mail atın. Aradaki zaman farkınıda gözönüne alarak , gelen cevabın süresine ve kimin tarafından cevaplandığına dikkat edin.

Bölge satış ,müdürleri , Mühendisler ve konunun muhatabı olarak işin en tepesindeki kişiler tarafından cevaplandığına gözlerinizle şahit olun.

Memleketimde ise santrale bakan bayanlarla , ustalarla muhatap olmaktan başka bir şansınız varmı ? Üreticinin mail adresi olarak beyan ettiği adrese atılan maillere neden kimse bakmaz ? Defalarca telefon açılmasına rağmen neden kimse şikayet edilen kişiye dönüş yapmaz  ? Ne gereği var ki ? Böyle memlekete böyle uygulama.

Yerli tüfek şans işi , şansına küs hemşerim.

Bizler birlik dirlik olup , üreticileri hoplatacağımıza , birbirimizin gözünü oyup , laf sokmaktan başka ne yapıyoruz ki ?

Ahmetle , Mehmetle işim olmaz. Ben sistemin çarpıklığını sevmiyorum , Ğretici firmalarının yönetim mantığının ve Avlak forumun uygulama mantığının , kendi mantığımla taban tabana zıt olduğuna karar verdim .  Bu yüzden bu forumda fazla bile kaldığımı düşünüyorum.

Hepinize hayırlı forumlar dilerim.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2016, 13:22:06 Gönderen: Cömert ÖZEN »

The following users thanked this post: Erdem BOZKURT, Özhan KILINÇ

Çevrimdışı Tevfik GÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2016, 15:40:49 »
Yazılarını ilgiyle takip ettiğim bir kaç üyeden biri sizdiniz Cömert Bey,ayrılmanız beni üzdü,her şey için teşekkürler Cömert Bey.
1978 Eğirdir-Isparta

The following users thanked this post: İsmail CEYLAN 16, Selim UYGUN

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2016, 12:03:48 »
forum sitelerinde  istedigi gibi yorum yapamadiktan sonra ve x kisilerin forum sahipleri gibi konusup sen olmasaydin senin bu formda yerin yok diyebilecek cesarete sahipse forum sitesinin dogru bi yere gitmedigi bellidir bu Avlak sitesinde o kadar cok sey ogrendim ki bu sitenin kurulusundan yararli olacak bir virgul yorum atan kim varsa Allah razi olsun ne ihtiyacim varsa yorumlara bakarak hareket ettim ve her zaman dogrusunu yaptigimi biliyorum iki tufegimi burdaki abi ve kardeslerimin tecrube ve yorumlarina dayanarak aldim iyikide oyle yapmisim ama burada insanlarin bilgiye ulasmasi icin usenmeyip satir satir yazi yazip denemeler yapip bizlere sunan insanlara cok tesekkur ederim forum yoneticelerinden bu foruma fitne ficir sokup insan ayrimi yapan ve duzenini bozan insanlari iyi tespit etmesini rica ediyorum tesekkurler .
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

The following users thanked this post: Enes Sadık BALI

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2016, 18:19:38 »
Yazılarını ilgiyle takip ettiğim bir kaç üyeden biri sizdiniz Cömert Bey,ayrılmanız beni üzdü,her şey için teşekkürler Cömert Bey.

Kesinlikle. Saygılar selamlar
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 24 Ocak 2016, 18:22:58 »
ben olsam arkadasın uyelıgını ıptal ederdım tavsan daga kusmus dagın haberı olmamıs mısalı ben yenı avcıyım herseyı burdan ogrendım ogrenmeyede devam edıyorum forumlar bılgı paylasımı ıcın vardır kapıtalıst duzenı degıstırmek ıcın degıl
1976 gaziantep

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 24 Ocak 2016, 18:55:38 »
ben olsam arkadasın uyelıgını ıptal ederdım tavsan daga kusmus dagın haberı olmamıs mısalı ben yenı avcıyım herseyı burdan ogrendım ogrenmeyede devam edıyorum forumlar bılgı paylasımı ıcın vardır kapıtalıst duzenı degıstırmek ıcın degıl
Evet bende yeni avcıyım ve burda öğrendiğim en iyi şey yerli ve hatta yabancı silah üreticilerinin türk müşterilere 2.sınıf mal satarak milleti uyutması bence siz daha bi firmanın kazığını yemediğiniz yada hissetmediğiniz için böyle rahatsınız.
1993 Ankara

The following users thanked this post: Enes Sadık BALI

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 24 Ocak 2016, 19:01:00 »
Evet bende yeni avcıyım ve burda öğrendiğim en iyi şey yerli ve hatta yabancı silah üreticilerinin türk müşterilere 2.sınıf mal satarak milleti uyutması bence siz daha bi firmanın kazığını yemediğiniz yada hissetmediğiniz için böyle rahatsınız.
ben turk fırmalarını turk mantelıtesını cok ıyı bıldıgım ıcın yerlı sılaha hıc yanasmadım... bıle bıle gıdıp alan sızlersınız adamlar ıyısını yapmıyor mu yapıyor bu seferde bu kadar parayı yerlıye verecegıme avrupa alırım dıyende sızlersınız.....
1976 gaziantep

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 25 Ocak 2016, 00:05:22 »
ben turk fırmalarını turk mantelıtesını cok ıyı bıldıgım ıcın yerlı sılaha hıc yanasmadım... bıle bıle gıdıp alan sızlersınız adamlar ıyısını yapmıyor mu yapıyor bu seferde bu kadar parayı yerlıye verecegıme avrupa alırım dıyende sızlersınız.....
Herkez senin gibi zengin olmaya bilir ayrıyeten avrupa silahlarda da görüyoruz forumu iyi takip edin tamite gidip 7 ayda gelen tüfeği ben ne yapayım. Kaldıki türk üreticiler adam gibi silah yapısın malının arkasında dursun avrupa silaha ihtiyaç kalmasın  millet bu yüzden uğraşıyor amaç yerli firmaların ilgisizliğine mudahale etmek
1993 Ankara

Çevrimdışı Taner MEMET

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 25 Ocak 2016, 00:12:37 »
Benim 45 günlük benelli tüfeğimdeki problemin çözümü için 1 yıl dediler avrupamı gider torun neyin alırım 1 delikli kuruş vermem burdaki fırsatcılara

Herkez senin gibi zengin olmaya bilir ayrıyeten avrupa silahlarda da görüyoruz forumu iyi takip edin tamite gidip 7 ayda gelen tüfeği ben ne yapayım. Kaldıki türk üreticiler adam gibi silah yapısın malının arkasında dursun avrupa silaha ihtiyaç kalmasın  millet bu yüzden uğraşıyor amaç yerli firmaların ilgisizliğine mudahale etmek
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Yiğit BAŞARAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 25 Ocak 2016, 00:35:38 »
Adam ne diyor siz ne konuşuyorsunuz,adam sizin birbirinizi yemenizden şikayetci arkadasım bu tüfek dandikse sen savunma cıksın yetkili düzeltsin bu hatayı ya da birlik olalım firmayı bloke edelim diyor tüfek almamakla,sonuna kadar haklısın cömert abi
  • Browning b25 gold
  • Browning b525
  • Browning maxus camo max 5
  • El reno ispanyol çifte
1988 -  İSTANBUL-ATAŞEHİR/AKSARAY

The following users thanked this post: M.Emin AKAY, Enes Sadık BALI, Davut ATACA

Çevrimdışı Utkun TEKERCAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 25 Ocak 2016, 00:40:19 »
Adam ne diyor siz ne konuşuyorsunuz,adam sizin birbirinizi yemenizden şikayetci arkadasım bu tüfek dandikse sen savunma cıksın yetkili düzeltsin bu hatayı ya da birlik olalım firmayı bloke edelim diyor tüfek almamakla,sonuna kadar haklısın cömert abi
+1

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1982 ANKARA

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 25 Ocak 2016, 00:50:24 »
Aynen abi bende destekliyorum cömert abiyi ama bazı insanların zoruna gidiyor bu çabası
1993 Ankara

Çevrimdışı Yiğit BAŞARAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 25 Ocak 2016, 00:50:41 »
Çoğunuz benden büyük,bazılarınız benden kücük eğer yanlışım varsa hakkınızı helal edin
Küçüklüğümde rahmetli babamla basladım ava gitmeye arkasında dururdum vurduğu zaman koşup ben alırdım getirirdim o heyecanı bilirsiniz belki. Ben hala o heyecanı yaşıyorum biliyorum hepinizde aynı tutkuyla bunu yapıyorsunuz. -20 derecede o karlı buzlu yolları aşan da biziz yazın sıcağında o tarlaları dağları arşınlayan da biziz. Bizim bu samimi duygularımızı bazıları para kazanmak için sömürüyor, avcılık pahalı spor cok para harcıyoruz fişeği kıyafeti ekipman tüfek yol yemek vs biz verdiğimiz paranın, sarfettiğimiz emeğin karşılıgını istiyoruz. Kötü kalite tüfekle ekipmanla avcılık sisteminin içindeki zırvalarla uğraşmak istemiyoruz hakkımızı istiyoruz. Birlik olsak gerçekten sömürttürmeyiz kendimizi. Herkese hayırlı geceler.
  • Browning b25 gold
  • Browning b525
  • Browning maxus camo max 5
  • El reno ispanyol çifte
1988 -  İSTANBUL-ATAŞEHİR/AKSARAY

The following users thanked this post: Davut ATACA

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 25 Ocak 2016, 01:04:54 »
Çoğunuz benden büyük,bazılarınız benden kücük eğer yanlışım varsa hakkınızı helal edin
Küçüklüğümde rahmetli babamla basladım ava gitmeye arkasında dururdum vurduğu zaman koşup ben alırdım getirirdim o heyecanı bilirsiniz belki. Ben hala o heyecanı yaşıyorum biliyorum hepinizde aynı tutkuyla bunu yapıyorsunuz. -20 derecede o karlı buzlu yolları aşan da biziz yazın sıcağında o tarlaları dağları arşınlayan da biziz. Bizim bu samimi duygularımızı bazıları para kazanmak için sömürüyor, avcılık pahalı spor cok para harcıyoruz fişeği kıyafeti ekipman tüfek yol yemek vs biz verdiğimiz paranın, sarfettiğimiz emeğin karşılıgını istiyoruz. Kötü kalite tüfekle ekipmanla avcılık sisteminin içindeki zırvalarla uğraşmak istemiyoruz hakkımızı istiyoruz. Birlik olsak gerçekten sömürttürmeyiz kendimizi. Herkese hayırlı geceler.
Evet çok haklısınız ülkemizde malesef hem devlet hem silah firmaları avcıları sömürme derdinde. Dediğiniz gibi birlik olup bilinçlenmeliyiz ben genç ve acemi bi avcı kardeşiniz olarak sizleri destekliyorum biz birleşmedikçe ne kullandığımız silahlar  ne filekler o amerikalıların avrupalılarınki gibi olmaz nede doğru dürüst avcılık yapa biliriz
1993 Ankara