Gönderen Konu: 10 günlük gascon yavrularının boyun kısmında ceviz büyüklüğünde şişme  (Okunma sayısı 2184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nezih ozan

• Ziyaretçi
köpeğim 10 gün önce  yavruladı son 2 gündür 4 yavrunun boyun kısmında şişme var ceviz büyüklüğünde epeyde sertleşmiş ne yapmalym yardmcı olursanz sevinirim

Çevrimdışı Yücel MERT

• Müdavim Üyemiz
  • Paylaşıyorsan, işte o zaman AVCISIN...
2008 yılında aynı şey drahthaar eniğimin başına gelmişti, veteriner bölgeyi dışarıdan tüylerini traşladı ve dezenfekte etti sonrada enjektör ile içindeki intihabı çekti  üzerine yine kara merhem türevi bir merhem sürdü, bu işlemi üç-dört defa falan tekrarladını hatırlıyorum, sonra kendi kendine kurudu...

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2013, 19:24:05 Gönderen: Yücel MERT »
Yücel MERT
1976 Manisa/Diyarbakır

nezih ozan

• Ziyaretçi
yücel bey yavrularınki ceviz büyüklüğünde ve sert dokunlduğunda cann yandığı belli oluyo

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
köpeğim 10 gün önce  yavruladı son 2 gündür 4 yavrunun boyun kısmında şişme var ceviz büyüklüğünde epeyde sertleşmiş ne yapmalym yardmcı olursanz sevinirim
    KIYMETLİ KARDEŞİM NEZİH, SN.YÜCEL MERT KENDİ BAŞINDAN GEÇENİ PAYLAŞMIŞ TEŞEKKÜRLER AMA HER VAKA AYNI DEĞİLDİR, ANKARADA YAŞIYORSUN BİLDİĞİM KADARIYLA, HEMEN HER SEMTTE VETERİNER KLİNİĞİ VE AYRICA DA VETERİNER FAKÜLTESİ VAR MALUM, EN İYİSİ YAVRULARI HEKİME GÖSTERMEK ZAMAN KAYBETMEDEN, SONRA YAVRULARA YAZIK OLMASIN, SENDE ÜZÜLMEZSİN. GERÇİ HEKİME GÖSTERMİŞSİNDİRDE, BENDE BURDAN YARENLİK EDEYİM DEDİM. SELAM VE SEVGİLERİMLE.
1958-Ankara

Çevrimdışı Vet.Hekim Kaya GİRAY

• *
 nezih bey savaş bey'in de dediği gibi bir  hekime göstermek en doğrusu olacaktır 
                                                                                                                                     geçmiş olsun
Kaya GİRAY(Veteriner Hekim)
1982 (İnegöl/BURSA)
05365548350

nezih ozan

• Ziyaretçi
    KIYMETLİ KARDEŞİM NEZİH, SN.YÜCEL MERT KENDİ BAŞINDAN GEÇENİ PAYLAŞMIŞ TEŞEKKÜRLER AMA HER VAKA AYNI DEĞİLDİR, ANKARADA YAŞIYORSUN BİLDİĞİM KADARIYLA, HEMEN HER SEMTTE VETERİNER KLİNİĞİ VE AYRICA DA VETERİNER FAKÜLTESİ VAR MALUM, EN İYİSİ YAVRULARI HEKİME GÖSTERMEK ZAMAN KAYBETMEDEN, SONRA YAVRULARA YAZIK OLMASIN, SENDE ÜZÜLMEZSİN. GERÇİ HEKİME GÖSTERMİŞSİNDİRDE, BENDE BURDAN YARENLİK EDEYİM DEDİM. SELAM VE SEVGİLERİMLE.
            savaş bey  veteriner arkadaşım var ona danıstım ama obendende bilgisiz cıktı :) coğu veteriner arkadasım köpek üzerine bilgisiz sadece tahminde bulunyolar aşı yapmak istediler ortada teshisyok  yavrular 2haftalık olduğu için  zarar verebilir düsüncesiyle yaptırmadım dün gece o sorunu atlattık  savaş bey tahminim enfeksyondu patlatı o şişkinlikler 4gün içinde başladı ve bitti ilgilenen herkese tşkler

Çevrimdışı Yücel MERT

• Müdavim Üyemiz
  • Paylaşıyorsan, işte o zaman AVCISIN...
arkadaşım, afyonda veteriner nevzat bey var, kendisi araştırmacı bir kişi, üniversitede tahlil ve kültür araştırmasını yaptı böyle bir tedavi uyguladı, elbette seninkide aynı olacak diye bir şey yok, sadece aynı bölgede ve ceviz büyüklüğünde taş gibi bir şişlikti....
isterseniz beni arayın size veteriner arkadaşın numarasını vereyim, veya afyon çok uzakta değil eniklerinizi götürün ve gösterin tedavi bitincede gelir alırsınız, enikte olsa candır sonuçta göz göre görede canlarının yandığını izlemek hoş değil...şimdiden çok geçmiş olsun, selamlar
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2013, 17:40:55 Gönderen: Yücel MERT »
Yücel MERT
1976 Manisa/Diyarbakır