Gönderen Konu: SİNOP GERZE ve SAMSUN AVCI DOSTLARIMIZIN ZİYARETİ TANIŞMA  (Okunma sayısı 1175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 avcı dostlarımız sitemiz sayesinde yeni dostluklar edinmeye güzel ortamlara kurmaya devam ediyorum. çok değerli sinop gerze li avcı dostlarım 26.05.2013 pazar günü samsun çarşamba ilçesine beni ziyarete geldiler. inanın türk insanının yapısı gereki konu misafir etme en iyi şeki,lde ağırlama düşüncemiz kanımızda olduğu için dostlarımın buraya gelemsi beni çok ama çokk mutlu etti. güzel bir kahvaltı ardından ufak bir çarşamba gezisi sonra köpeklerim tekila ve ares gördükten sonra hep birlikte terme amazon avcılar derneği trap ve tek kurşun atışları yarışmasına katıldık. ordaki güzel sohbet  ve yeni dostluklar kurmaya devam ettik. katılımın yoğun olması dolayısı ile atış yapamasak ve yaptıramasakda herşey gayet güzeldi inşallah nice dostluklar nice güzel sohbetler nice arkadaşlıklar kurmak dileğimle. herekze sevgi ve saygılar sunuyorum
 yeni dostluklara arkadaşlıklara açık olduğumu belirtmek ve siz avcı ve avlak ailesini,n bütün avcı dostalrımızı ziyaretime bekliyorum . kapımız sonuna kadar açık en iyi şejkilde ağırlayacağımızdan emin olabilirisniz.
sevgilşer saygılar
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2013, 09:26:59 Gönderen: Adem KOCA »
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82