Gönderen Konu: Samsun 19mayıs (ENGIZ) I BITIRMISLER  (Okunma sayısı 836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• *
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
Samsun 19mayıs (ENGIZ) I BITIRMISLER
« : 11 Temmuz 2016, 16:49:55 »
Ben hic bu kadar  sinirlenmedim. Adam'ın biri kafaya taktı orayi ve gecen seneden basladi oranin alt yapisini yapmaya  ve   populasyonu ne  dusundu nede avcilari neymis  yeni bir  aktivite alaniymis bizi bitirdi bitireceginide  soylemisdi fakat  engiz golunu direk almasi acik asi cinlerimi tepeme getirdi verdigim oy da  haram olsun  biz ne kdsr  g....... yirtarsak yirtalim adamlarin dedikleri oluyo bizi hice sayiyolar. Dencek  cok kelime var ama  kendime  hakim olamamakdan korkuyom bu kadar  ordek avcisi nereye gidecek sorarim size .

« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 17:40:20 Gönderen: İbrahim AYSU »
Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Çevrimdışı Oğuzhan KAYIP

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Samsun 19mayıs (ENGIZ) I BITIRMISLER
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2016, 23:58:01 »
Saz a girilecek tek yer bırakmamış . Benim anlamadığım milletin özel arazileride var o alanda onları Nasıl yasaklamış. Avcı kulüpleri Nasıl ses çıkarmaz. O bölge her yerden gelen Avcı'ya hizmet veriyordu ne yapacak bu kadar Avcı sanki gidilebilecek yer varda. Kalan bir kaç yerde Avcı'dan geçilmez bildiğin kaçak avcılığı destek olmuş aldıkları karar yazıklar olsun . Südürülebilir avcılığın tanımını her yer yasak olarak algılamış at kafalılar galiba. Bakalım kaçak avcılığın önüne Nasıl geçecekler. Belge al harç yatır pul al avlanılacak tek yer yasak biz bu paraları zekat diyemi ödüyoruz acaba
1984-Samsun