Gönderen Konu: Tufek tezkeresi yardim  (Okunma sayısı 822 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tufek tezkeresi yardim
« : 11 Mart 2017, 04:18:41 »
Selamin aleykum arkadaslar benim tezkeremin sona ermesine 5 ay var lakin 2 sene once ilce degisikliligi oldu  ikamet degisti yrni tufek aldim satin alma belgesi icin basvurdum memur bayan oo senin is uzun 6 ay bekle dedi nediyonuz siz dedin 6 ay bayide mi kalacak tufek bizi ugrastircan kackere deyio isi yokusa suruyorlar kardesim bu isin yolunu bilen bana aciklayabilirmi nasil cozeriz bu isi
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Berhan PINAROĞLU

• *
Ynt: Tufek tezkeresi yardim
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2017, 10:36:34 »
İkamet değişikliğini bildirdinizmi İsmail Bey?Birde 6 ay bekletmesinin sebebi neymiş?Yeterli bir gerekçe veya bir kanun maddesi gösteremezse durumu BİMER'e bildirdiğiniz takdirde en geç bir ay içerisinde size dönüş olacaktır.Hatta 6 aya çıkacak olan satın alma belgeniz 6 gün içinde bile çıkabilir :)
  • Huğlu 104/A 12/71
  • Armsan Phenoma Carbo 12/66
  • İstanbul Silah Monza .308
1994/Bartın

The following users thanked this post: İsmail CEYLAN 16

Çevrimdışı Şükrü TEKELİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2017, 13:54:10 »
İsmail bey dosyanız hangi karakoldaysa ordan satin alma belgesi alabilirsiniz. Dosyanin sizin ikametinizin oldugu karakola gelmesi yazışmalardan ve dosyanın gönderilmesinden dolayı 6 ay surer. Benimde 10 yıl önce başima geldi. Sistem online olmadigı icin bu durum boyle. En iyi ihtimal eski ikametinizden satin alma belgesi cikartip daha sonra dosya nakili isteyin.
  • Yıldız spz m
  • Armsan phenoma
  • Fias 16 cal.
1977 - Burdur - Kocaeli

The following users thanked this post: İsmail CEYLAN 16

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2017, 21:18:11 »
Bende eski ikamet olan emniyete gittim senin kayitli oldugun ilce emniyete gideceksin dedi bakalim hayirlisi ya nasil bisey yapicagi yeni sari teskere cikarip adresi yenileyecek tufek alma belgesi verip tufegi alinca isleyecek 5 ay sonra saglik raporu ve vergi makbuzuyla gidicem tekrar yenileyecek bu zor geliyor bugun bayiyle gorustum insiyatif kullansa verirdi diyor iyice canim sıkıldı bu ise
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA