Gönderen Konu: Altaş TV "Anadolu Avcıları" programı yayındayız  (Okunma sayısı 62149 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ö.Faruk GÜNER

• Müdavim Üyemiz
hayırlı uğurlu olsun , bizlerin sesi olsun.

adult image hosting
Ömer Faruk GÜNER
ÜNYE / ORDU 1975
0 532 548 02 53

Çevrimdışı Bilal ARABACI

• Müdavim Üyemiz
  • Önce Emniyet Sonra Hareket
    • Av, Atış, Güvercinler Hakkında Videolar
Bilal bey göndermiş olduğunuz güzel videolar büyük emeklerle ve çok güzel çekilmiş ilk programa yakışmış gerçekten
tekrar teşekkür ederiz...

Altaş TV ye, çalışanlarına ve kanal sahiplerine,Serhat beye ayrıca teşekkür ederiz.

ALTAŞ TV uydu bilgileri;
Frekans:11957
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol:27500
FEC:5/6
olarak ayarlanabilir.
Web adresleri: www.altastv.com.tr olarak hizmet vermektedir.
DSMART 244.kanal

Bu işlerden anlayan bilen kişilerle iş yapmak ne kadar memnuniyet verici. Asıl ben teşekkür ederim Tuncay ustam, müthiş bir girişime imza attınız ve bizi de dahil ettiniz.
Bilal ARABACI, 1984 İstanbul, Bahçelievler, Yenibosna
www.youtube.com/bilalarabaci
www.bilalarabaci.com
Av, Atış, Güvercin Yarışları Hakkında Videolar
[img width=100 height=100]http://i190.photobucket.com/albums/z270/bilalarabaci/KArisik/bilalarabaciCOM/bilal-arabaci-com-100x100-imza-resim_zps1e033b

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
Bugün keklik avı izledik, ilerleyen günlerde, bıldırcın, tavşan, domuz ve diğer avlar sürer ve gider inşallah...
Bu ekibinde emeği geçen tüm yayın birimlerinin de ellerine sağlık.
Özellikle Serhat bey ve Tuncay bey sizlerinde emeğinize sağlık. Bu yayınlara önayak sizler oldunuz anladığım kadarıyla... Tekrar tekrar Allah utandırmasın...
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

Çevrimdışı Ramiz TERCAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Altaş TV "Anadolu Avcıları" programı yayındayız
« Yanıtla #78 : 17 Nisan 2012, 19:34:53 »
Serhat bey,perşembe günü saat 20.30 da yayınlanacak olan yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
Ramiz TERCAN
1967 ORDU

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #79 : 17 Nisan 2012, 22:06:39 »
Güzel olmuş. Anadolu Avcıları falan diye de güzel bir isim bulmuşlar. İsmi bile hoşuma gitti.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #80 : 17 Nisan 2012, 22:25:33 »
Kanaldan gelen bilgilere göre telefonları kilitlenmiş ve avcı olmayanlardan bile teşekkür takdir mesajları gelmiş ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederiz,
beklentilerimizi karşılayan, avcılarımıza hizmet eden yayınlarında zamanla oluşması tamemen bizim ilgi ve desteklerimize bağlı, bu nedenle tüm avcı dostlarımızın yardımlarını bekliyoruz...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı İsmail ÇIKRIKÇI

• *
« Yanıtla #81 : 17 Nisan 2012, 22:52:40 »
Hayırlı uğurlu olsun, Tüm avcı arkadaşları memnun eder inşallah.
İsmail ÇIKRIKÇI
1957 BALIKESİR
Tel. 05326577460

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #82 : 19 Nisan 2012, 15:09:07 »
Güzel bir başlangıç olmuş, Altaş TV umarım programın adını hakedecek güzellikte yayınları ile Türk avcılık camiasına faydalı olur. Sağolsun Bilal kardeşim özel mesaj atarak video konusunda destek istedi. Ancak elimdeki videoları montajlasam bile istediğim kalitede bir video elde edemem. Profesyonel olarak senelerce kameramanlık ve montaj yapmış olan birisi olarak size ancak şu sözü verebilirim; imkanlarım elverirde bir aksaklık yaşamaz isem bu sene örneğini görmediğiniz kalitede ve farklı açılarlda videolar izleyeceksiniz.

Ayrıca Bilal kardeşim bu işi iyi yapıyorsun. Senden de çok daha kaliteli videolar bekliyorum.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Bilal ARABACI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #83 : 19 Nisan 2012, 16:01:46 »
Güzel bir başlangıç olmuş, Altaş TV umarım programın adını hakedecek güzellikte yayınları ile Türk avcılık camiasına faydalı olur. Sağolsun Bilal kardeşim özel mesaj atarak video konusunda destek istedi. Ancak elimdeki videoları montajlasam bile istediğim kalitede bir video elde edemem. Profesyonel olarak senelerce kameramanlık ve montaj yapmış olan birisi olarak size ancak şu sözü verebilirim; imkanlarım elverirde bir aksaklık yaşamaz isem bu sene örneğini görmediğiniz kalitede ve farklı açılarlda videolar izleyeceksiniz.

Ayrıca Bilal kardeşim bu işi iyi yapıyorsun. Senden de çok daha kaliteli videolar bekliyorum.

İstenilende bunun tam tersi. Montaj yapmadan orjinal hallerini gönderiyorsun. Böylelikle daha doğal olmuş oluyor.  Görüntü kalitesiymiş, komposiyonel açıymış filan bunlar önemli değil. Önemli olan içerik. 
Şöyle düşünün; televizyonda en çok izlediğimiz programlar "Haberler". Haberlerde de; kaza ve hırsızlık gibi olaylar. Böyle görüntülerde güvenlik kameraları ile çekiliyor, çamur gibi çekimler ama milyonlar ekrana kilitleniyor.

Varsayımla örnek vereyim: Ben size DSLR makine ile konulu av filimi çevireyim, odaklı çekimler yapayım, arabanın kaportasında domates keserken, bıdı bıdı boş boş konuşurken filan, özel müziklerle montajlayayım....Kim izleyecek? Ben bir av meraklısı olarak böyle videoları sevmiyorum, istediği kadar kaliteli olsun. Avın heyecanını veren anların kaydı varsa izlerim zevkle. Örneğin; Mehmet Arı hocamın puanterlerinin ferma görüntülerini 10 dakika boyunca nefesim tutulu vaziyette izliyorum. Fotoğraf makinesiyle mi çekmiş, cep telefonuyla mı, hiç umrumda değil. Diğer bir örnek, Hasan komutanın videolar gibi

Avcı camiası elindeki videoları göndermekte tereddütte kalmasın.
www.bilalarabaci.com
[img width=100 height=100]http://i190.photobucket.com/albums/z270/bilalarabaci/KArisik/bilalarabaciCOM/bilal-arabaci-com-100x100-imza-resim_zps1e033b

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #84 : 19 Nisan 2012, 16:40:41 »
Bilal TV'de izlediğimiz haberlerde dahil bir çok farklı şekilde görüntü işlemesi yapılıyor. Şimdiden anlatmam çok zor ama istediğim malzemeleri alabilirsem ne demek istediğimi anlayacaksın. Araba üstü domates kesmekten falan bahsetmiyorum tabi. ;D
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #85 : 19 Nisan 2012, 22:11:41 »
ayakta alkışlıyor ve canı gönülde tebrik ediyorum umarım bu yolda devam eder.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Bilal ARABACI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #86 : 19 Nisan 2012, 23:33:44 »
Yaban TV avlarımızı yayınlamaz, 1 tane filimimizi yayınlar o da 3 saniye fotoğrafımın olduğu, gözüktüğüm yeri, filimin sonunu keser.
Altaş TV'de için burada çırpırnır dururuz, tanıdığımız kaç kişi varsa özel mesaj atarız videolarınızı gönderin diye rica ederiz. O da yayınladığı (Bu ilk Perşembe yayın akşamında, saat 20:30'da "Yenibosna Avcı Derneği Üveyik Avı" yayınlandı) filimimizde yine sadece 3 saniye gözüktüğüm, fotoğrafımın olduğu yeri, keser atar. Hayır, çok gözükme meraklısı değilim, öyle olsam kamerayı sehpaya koyar yine kendimi çekerim, konuşmasını da bilirim evelallah, onu da eklerim filime de,,, bana ne garezleri var bu televizyoncuların onu anlamış değilim,, hayret doğrusu.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2012, 23:38:15 Gönderen: Bilal ARABACI »
www.bilalarabaci.com

Çevrimdışı Mehmet AKATAY

• *
  • 1 BABA 1O EVLADA BAKAR 10 EVLAT 1 BABAYA BAKAMAZ
« Yanıtla #87 : 20 Nisan 2012, 01:17:44 »
   O0   DEĞERLİ  TUNCAY ABİ SEN NE YAPTINDA GÜZEL OLMADI ABİ AYAKTA ALKIŞLANACAK BİR PROJE HAYIRLI OLSUN BU SAYEDE  YABAN TV YE BECBUR KALMAYACAĞIZ YAPANDAN ALLAH RAZI OLSUN  İNŞALLAH HAYIRLARA VESİLE OLUR

O0
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2012, 15:59:07 Gönderen: Mehmet AKATAY »
Mehmet AKATAY
1975 MARDİN
 0533 0375255

Çevrimdışı Enis DEMİRBAŞÇI

• *
« Yanıtla #88 : 20 Nisan 2012, 21:05:57 »
Videoları kargo yerine elektronik ortamdan alırsanız daha çok video yollanacağını düşünüyorum.
Enis DEMİRBAŞCI
       1992 Bornova İZMİR | Memleket:Beyşehir        
Celal Bayar Üniversitesi İşletme
0546 9754235

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #89 : 20 Nisan 2012, 22:06:12 »
Yaban TV avlarımızı yayınlamaz, 1 tane filimimizi yayınlar o da 3 saniye fotoğrafımın olduğu, gözüktüğüm yeri, filimin sonunu keser.
Altaş TV'de için burada çırpırnır dururuz, tanıdığımız kaç kişi varsa özel mesaj atarız videolarınızı gönderin diye rica ederiz. O da yayınladığı (Bu ilk Perşembe yayın akşamında, saat 20:30'da "Yenibosna Avcı Derneği Üveyik Avı" yayınlandı) filimimizde yine sadece 3 saniye gözüktüğüm, fotoğrafımın olduğu yeri, keser atar. Hayır, çok gözükme meraklısı değilim, öyle olsam kamerayı sehpaya koyar yine kendimi çekerim, konuşmasını da bilirim evelallah, onu da eklerim filime de,,, bana ne garezleri var bu televizyoncuların onu anlamış değilim,, hayret doğrusu.

Bilal kardeşim sende Sadettin Teksoy yeteneği görüyorum ben sıkma canını. Zaman gelecek sende gözükeceksin 10-15 saniyeden fazla ;D ;D ;D

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #90 : 20 Nisan 2012, 22:25:02 »
# Bilal seninde benim gibi bu konularda bahtın açık belli :) :) tek yol kendini çektireceksin :)
Serhat bey size gerekli açıklamayı konu hakkında bilgi sahibi ise yapacaktır...

# Mehmet bey başta Serhat beyin emekleri olmak üzere bu iş umuduğuzdan daha güzel noktalara gelir inşallah teşekkürler selamlar...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Bilal ARABACI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #91 : 21 Nisan 2012, 00:32:05 »
Ben kendim üzerinden örnek verdim ama anlatmak istediğimi izah edememişim.

Örnekle açıklayayım: Üveyik avını kim yapmış? Yenibosna avcı derneği başkanı Mustafa Kerimoğlu. Filimin sonuna olarak Mustafa Kerimoğlu 0532 283 67 27 yazmışım, onu kesiyorsun. Niye? “Adamın reklamı oluyormuş”! Mustafa Kerimoğlu zaten varlıklı ve emekli, ne köpek satar ne mama. Fantezisine de dernek başkanlığı yapıyor. Cep telefonunu oraya yazmamızın bir tek nedeni var: Çünkü bu işler gönül işi, tutkunluk işi. İzleyen iki-üç avcı dost telefon açıp görüşünü söyleyecek yahut eleştirecek (Başkan Mustafa Kerimoğlu olumsuz eleştirilerden bile memnun olur) ve böylelikle bu heyecan paylaşılmış olacak, hepsi bu. Başkanda bundan hoşnut kalacak. Çünkü biz Zeki Müren’in dediği gibi “alkışlarla yaşıyoruz”, bu işlerden para kazanmıyoruz. Yorum-eleştiri velinimetimiz. 

Kenan Kocadere’nin ismi yazacak fotoğrafı gözükecek, programı izleyen avcı ağbisi, avcı babası gururlanacak, hepsi bu.

Bilal Arabacı yazacak [email protected] irtibat bilgisi çıkacak: “Denizli Tavaslı”’nın dün beni Facebook’tan bulup  sorduğu gibi “sizden rica etsem yenibosna av bayramı adı altında çektiğiniz üveyik sezonun başlangıç avındaki… arka fon müziğin adını söyleyebilirmisniz bana” diye soracak hepsi bu.

Siz hazırlayın da demiyorum. Zaten ben bunların hepsini hazırlamışım ve bu filimde geçen üç kişinin gözükmesi sadece 15 saniye sürüyor.   

Ben burada video gönderen ve gönderecek herkesi savunuyorum.

Başka kim video gönderdi? Serdar Bakal. Örneğin: Tekirdağ-Tavşan Avı değil Serdar Bakal Tavşan Avı yazacaksın.

Başka kim video gönderdi? Cengiz Akkın mı? Örneğin: Antalya-Çulluk Avı değil Cengiz Akkın-Çulluk Avı yazacaksın ki insanların gönlü olsun, teşvik olsun.

Av atış-vuruş videosu çekersin, şartlar elvermez çekemezsin, sağlık olsun, bu işlerde önemli olan dostluktur, gönül almaktır. 15 saniyeyi kesmen mi gerekiyor illa? Gerekirse av atış-vuruş anını keseceksin ama orada birkaç saniye gözüken adamın görüntüsünü kesmeyeceksin.
www.bilalarabaci.com

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• *
  • DAĞLAR AŞILMAZ DEĞİL YETERKİ AV OLSUN!
    • av avlak avcı
« Yanıtla #92 : 21 Nisan 2012, 11:10:38 »
Bu işinde tadı kaçıyor.Bilal bey reklamamı ihtiyacınız var,gönder videoyu sinene çek,reklam istiyorsan hiç gönderme,bence bu yorumlarla yanlış tanınıyorsunuz.İyilik yapıyorsanız karşılık beklemeyeceksiniz,hatasız dost arayan dostsuz kalır.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #93 : 21 Nisan 2012, 11:33:50 »
bilal kardeşim yorumun için teşekkürler hem fikiriz katılıyorum düşüncelerine, selamlar
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Haldun ARSLAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #94 : 21 Nisan 2012, 13:56:47 »
bu işler için büyük emekler harcanıyor,bunu birebir bilen birisi olarak emeği olan,katkı sunan  herkesi tebrik ediyorum.
1966 Ordu

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #95 : 21 Nisan 2012, 14:03:01 »
Hazırlanan proğramlarda video yu gönderen arkadaşların nerede avlandıkları yayın boyunca yazar,ancak tematik bir kanal olmadığı için avı gönderen arkadaşların isimleri veya katkıda bulunan kişilerin isimleri yayının bitişinde jenerik kısmında gösterilir.Bu kanalın yayın politikası gereği yapılmaktadır.Zaten bunda da bence bir sakınca yoktur.Sonuçta amaç burada kesintisiz bir av proğramı izletmektir.Saygılarımla.

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #96 : 21 Nisan 2012, 14:56:26 »
Videoları kargo yerine elektronik ortamdan alırsanız daha çok video yollanacağını düşünüyorum.
Bu şekilde videoların kendilerine ait olup olmadığını bilemediğimiz için kargo yolu ile istiyoruz.Saygılarımla

Çevrimdışı Bilal ARABACI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #97 : 21 Nisan 2012, 16:06:24 »

30 Ekim 2010 gününde kelimenin tam anlamıyla Curnata yaşadığımız Mustafa Kerimoğlu, İsmail Bostan, Fevzi Berber, Murat Atabay, ve Adem Kurtoğlu katıldığı avda 43 bıldırcın vuruldu. Kara kafa 3 ingiliz puanterinin birbirinden güzel fermalarıyla dolu bu 3 bölümlük av filimimiz ancak bu kadar rezil bir montajla sunulabilirdi. Yok hendek geçiyoruz, yok hendekten düşüyoruz, yok bıldırcın yok, yok çulluk yok sahneleriyle "Bıldırcın Sökünü (Curnatası)" diye adlandırıldığım filim -Bıldırcın Rezaleti- olarak Altaş TV'de az önce yayınlandı.

Orjinaller halleriyle ilgili konu:
http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,140974

www.bilalarabaci.com

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #98 : 21 Nisan 2012, 16:31:57 »
30 Ekim 2010 gününde kelimenin tam anlamıyla Curnata yaşadığımız Mustafa Kerimoğlu, İsmail Bostan, Fevzi Berber, Murat Atabay, ve Adem Kurtoğlu katıldığı avda 43 bıldırcın vuruldu. Kara kafa 3 ingiliz puanterinin birbirinden güzel fermalarıyla dolu bu 3 bölümlük av filimimiz ancak bu kadar rezil bir montajla sunulabilirdi. Yok hendek geçiyoruz, yok hendekten düşüyoruz, yok bıldırcın yok, yok çulluk yok sahneleriyle "Bıldırcın Sökünü (Curnatası)" diye adlandırıldığım filim -Bıldırcın Rezaleti- olarak Altaş TV'de az önce yayınlandı.

Orjinaller halleriyle ilgili konu:
http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,140974

[/quot
Bilal bey bir saatlik bir yayın içerisinde avlarınızı yayınlamaya çalıştık size göre hatalarımızda olabilir,saygı duyarım.Çünkü bilerek veya isteyerek yada kişleri seçerek bu tarz bir eylem içerisine girmem.Ancak bir şeyi eleştirirken bile ölçü olmalı.İyi niyetlerle yapılan bir şeyin arkasında art niyet aramanıza şaşırmadım desem yalan olmaz.Herkes hayatında iyi bir şeyler yapmak için yaşar ama herkesi mutlu etmekte mümkün olmaz.Eğer bir şekilde bilmeden sizleri kırmışsak özürde dilemeyi bilriz.Ama daha işin çok başında iken yapılmış bir hatayı rezalet diye yazarsanız işte hata bu olur:Saygılarımla

Çevrimdışı Lütfi EKER

• *
« Yanıtla #99 : 21 Nisan 2012, 21:14:42 »
ben yaban ilk açıldığında heycanlandım biz avcılarında kanalı oldu diye ama bir süre sonra gördümki yabanın kurucusu dahil tüm arka ve ön pilanda olan zevat tamamiyle ingiliz arisrokrat avcı dünşüncesinde yani avcı olmak ayrıcalık herkes av yapamaz yani paran varsa belli bir zümreye bensupsan av yaparsın elbette avcıların çoğaldığı avın kısıtlı oluşu bazı yasak ve bedel getirecek ama asla yaban tv nin dediği gibi değil türkiyenin ekonomik şartlarına uygun olmalı benim param var ayıda vururum aslanda filde onların mantı bu avcı arkadaşlar bu zihniyete karşı yayın yapacak eleştiri yapacak kanalı bütün avcılar desdekleyecektir eminim başarılar dilerim
Lütfi EKER
1971 KAYSERİ