Gönderen Konu: BU DRAHTHAARLAR HEPMİ AYNI YOKSA BU İSTİSNA MI ?  (Okunma sayısı 4954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
KÖPEĞİM PARS YAKLAŞIK 3.5 AYLIK OLDU FAKAT NE YAPTIYSAM OLTANIN UCUNA TAKTIĞIM KEKLİK KANADINA FERMA VERMİYOR BİR İKİ KOVALIYOR SONRA GİDİP SAĞDA SOLDA KAFASINA GÖRE DOLANIYOR SESİMİ YÜKSELTTİĞİM ZAMAN PUT GİBİ DONUYOR DAHA SONRA BÖYLE DEVAM ETMESİ İÇİN AFERİN DEDİĞİM ANDA ÖZR DİLERİM YAVŞIYOR ÜSTÜME BAŞIMA ZIPLIYOR YA TAM CİDDİ YA TAM SERT. GÜNDE 2 SEFER EN AZ YARIMŞAR SAAT VAKİT GEÇİRİYORUM SEVİYORUM OTUR KALK VS. TEMEL EĞİTM VERMEYE ÇALIŞIYORUM DIŞARI SALDIĞIM ZAMAN GEL DİYORUM BANAMISIN DEMİYOR DÖNÜP BAKMIYOR BİLE ÇOK BAŞINA BUYRUK BİR HAYVAN BİLDİĞİN HALİL SEZAİYE BAĞLIYOR KÖPEK (İSYAAAAN ) :) FERMA SORUNU NU VE BU PROBLEMLERİ NASIL AŞABİLİRİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
UNUTMADAN KÖPEĞİM ERKEK BİR DRAHTHAAR ANNE VE BABANIN AVLARI MUHTEŞEM İKİSİDE SECERELİ KÖPEKLER DEMEK İSTEDİĞİM ASİL AİLENİN İSYANKAR OĞLU DÜZELMESİ İÇİN NE YAPMAM LAZIM :)

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 23:57:57 Gönderen: Ahmet FARUK »
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Ynt: BU DRAHTHAARLAR HEPMİ AYNI YOKSA BU İSTİSNA MI ?
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2012, 23:26:59 »
Daha küçük. Bence düzelir. Yalnız fazla şımartmayın. Av köpeğinin devamlı üstünüze doğru sıçraması alışkanlığından vazgeçirin yoksa avda çok sıkıntı çekersiniz. Sevginizi gösterin ancak komutlarınızı dinlemesinide tatlı sert davranarak sağlayın. Ve her komut dinlemesinin sonucunda ödül yiyecekleri ile ödüllendirin
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2012, 09:08:20 »
zaman sadece  zaman ve  sahipbinin kim  olduğunu  bilsin başka  bişeye  gerek  yok paşa paşa olacaktır
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• *
    • http://www.silvercare.com.tr
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2012, 10:45:58 »
biraz daha sabretmen gerek hemşerim 6  7  aylık olsun gözünün içine bakmaya başlar.
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2012, 10:50:50 »
Zaman verin, istediğiniz gibi olacağına inanıyorum.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Halil ÖZKAN

• *
  • Avcı köpeğiyle nam yapar
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2012, 13:16:47 »
kütahyadan can çokdaş a sor eğitimle ilgili gerekli bilgileri verecektir.
Halil ÖZKAN
1976-Çanakkale-İKAMET İSTANBUL

Çevrimdışı Sami KARATAY

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2012, 14:07:32 »
Merhaba Ahmet kardeşim ,bu işlerde sabırlı olacaksın 3,5 aylık daha  çok ufak anasından ,kardeşlerinden ayrılmış şaşkın şimdi seni bileçek ve senden ayrılmak istemeyeçek  onunla oyunlar oyna ,birşey at getirsin sevindir  , sevdiği birşeyle ödüllendir ,zamanla kıvamına geleçektir  kolay gelsin...
27/7/1959-KÜTAHYA

Çevrimdışı Serkan OLGAÇ

• *
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2012, 15:16:32 »
biraz tatlı sert davran sakın dövme daha çocuk zamanla gözüne bakar o zaten ustalar söylemiş gerekenleri.
Serkan OLGAÇ
1980-Çavdarhisar

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
« Yanıtla #8 : 28 Mart 2012, 15:24:33 »
DEĞERLİ ABİLERİM, ABLALARIM, KARDEŞLERİM VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLERDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İNANIN İÇİMİ RAHATLATTINIZ YOKSA KORKUYORDUM NE YAPACAZ BU İSYANKARLA DİYE AMA BAKALIM GÖRÜNEN O Kİ ZAMANA BIRAKACAZ TEKRAR İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SAYGILARIMLA ...
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2012, 23:59:25 »
YENİ BİR KONU AÇARAK FORMU FAZLA MEŞKUL ETMEK İSTEMEDİĞİMDEN PARSIN YENİ FOTOĞRAFLARINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM EVET DEĞERLİ ÜSTATLARIM HAKLI ÇIKTINIZ SADECE ZAMANA BIRAK FERMA VERİR DEDİNİZ VE MAŞALLAH DEDİĞİNİZ GİBİ ÇAKI GİBİ FERMA VERİYOR BİZİM ASLAN PARÇASI VE İŞTE FOTOĞRAFLAR :)

Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
« Yanıtla #10 : 04 Nisan 2012, 07:26:48 »
Ahmet olta ile ferma çalışmasını artık bırakabilirsin. Fazla yapılan ferma çalışması köpeğin ferma mesafesini kısaltıp köpeği görerek ferma vermeye yöneltir.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 04 Nisan 2012, 08:50:31 »
daha küçük bebek o babası :)
3,5 aylık yavrunun dalgaya bağlaması normaldir acele etme
ve yavru için günde iki defa yarımşar saat eğitim helede zoraki eğitim ters tepebiliir onagöre,
son baktığım setere 3 ayını doldurduğu gün ilk çulluk kanadı gösterdiğimde köpek donup kalmıştı, sanki nefes bile almıyordu
ona hiç ferma eğitimi vermemiştim, ama aporttu bana yaptırıyordu kerata :)
acele yok önünüzde çok zaman var köpeğin çok güzel bir çirkin maşallah
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Reşat KOYAK

• resat32
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 04 Nisan 2012, 16:47:13 »
yanlış anlamayın ama sizinki 2 yaşında bir cocuktan araba kullanmasını beklemek gibi bişey. daha çok küçük o saydıklarınız yapması için. ayrıca diğer abilerimin de yazdığı gibi olta ile ferma verdirmeniz size ve köpeğinize hiç bir fayda vermez. aksine köpeğinizin ferma daki sabrını azaltır ve burnunu kullanmamaya sebep olur. ıspartadan saygılar selamlar.
Reşat KOYAK
1986 Atabey ISPARTA
0543 203 14 14

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
« Yanıtla #13 : 05 Nisan 2012, 00:31:13 »
Ahmet olta ile ferma çalışmasını artık bırakabilirsin. Fazla yapılan ferma çalışması köpeğin ferma mesafesini kısaltıp köpeği görerek ferma vermeye yöneltir.
EMRAH ABİ DİĞER ABİLERİMİZDE BU KONU İLE ALAKALI UYARIDA BULUNDULAR SAĞOLSUNLAR BEN SADECE FERMA MERAKIMI TATMİN EMEK ADINA UĞRAŞMIŞTIM BUNDAN SONRA BİRAZ DAHA TEMKİNLİ OLURUM İLGİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. 
daha küçük bebek o babası :)
3,5 aylık yavrunun dalgaya bağlaması normaldir acele etme
ve yavru için günde iki defa yarımşar saat eğitim helede zoraki eğitim ters tepebiliir onagöre,
son baktığım setere 3 ayını doldurduğu gün ilk çulluk kanadı gösterdiğimde köpek donup kalmıştı, sanki nefes bile almıyordu
ona hiç ferma eğitimi vermemiştim, ama aporttu bana yaptırıyordu kerata :)
acele yok önünüzde çok zaman var köpeğin çok güzel bir çirkin maşallah
ALLAH RAZI OLSUN HASAN ABİ İYİ DİLEKLERİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM.
yanlış anlamayın ama sizinki 2 yaşında bir cocuktan araba kullanmasını beklemek gibi bişey. daha çok küçük o saydıklarınız yapması için. ayrıca diğer abilerimin de yazdığı gibi olta ile ferma verdirmeniz size ve köpeğinize hiç bir fayda vermez. aksine köpeğinizin ferma daki sabrını azaltır ve burnunu kullanmamaya sebep olur. ıspartadan saygılar selamlar.

rEŞAT bEY FERMA KONUSUNDA SIKINTI VAR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM İLK ETAPTA AMA ŞÜKÜR PROBLEM SADECE ZAMANA BIRAKMAMADA İMİŞ ABİ ACELE KONUSUNA GELİNCE MALUM İNSAN OĞLU HEMEN HERŞEY BİRDEN OLSUN DİYORUZ AMA ODA BİZİM AÇ GÖZLÜLÜĞÜMÜZDEN OLSA GEREK :) SAYGILARIMLA ABİCİM AVINIZ DAİM ÖMRÜNÜZ BEREKETLİ OLSUN
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ö.Faruk GÜNER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2012, 21:14:17 »
ahmet kardeşim, anladığım kadarıyla daha çok küçük, temel eğitimler ağır gelebilir biraaz daha büyüsün ve bolca vakit geçirin şefkatinizi ve patronun kim olduğunu onun üzerinden eksiltmeyin gerisini zaman halleder.

adult image hosting
Ömer Faruk GÜNER
ÜNYE / ORDU 1975
0 532 548 02 53