Gönderen Konu: aport  (Okunma sayısı 14998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: aport
« Yanıtla #25 : 11 Kasım 2013, 13:32:49 »
vayy ozaman beklerim dükkandayım bende. babamın iş yeri duruyoruz işte başında stüdyonun. kardeşim sen neler yapıyorsun bakalım nasıl gidiyor. bu arada madem çok tanıdığın var bana araba bul yaa .sattım arabayı şimdi araba bulmaıyorum. hanıma araba lazım :))

inşallah geldiğimde uğrarım kardeşim. nasıl bir araba istiyorsan bana söyle ben arkadaşlara haber vereyim iyi bir araba bulurlarsa haberleşiriz kardeş
Ahmet YAMAN 1980 SAMSUN LADIK

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 11 Kasım 2013, 13:34:04 »
Ahmet bey çok kısa süre önce benzer problemleri yaşamış biri olarak söylüyorum, aşılması güç olan problemler değil. Zorunlu aport kesin çözüm belki ama onda da yanlış yapmamak lazım. Drahthaar larda bence eğitimin yaşı yoktur. Yeterki yaklaşım doğru olsun. Selamlar
[/quo

değerli yorumlarınız için txk ederim. sizin gibi tecrübeli arkadaşlarımız sayesinde aşarız umarım çok tşklr

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 11 Kasım 2013, 13:38:46 »
inşallah geldiğimde uğrarım kardeşim. nasıl bir araba istiyorsan bana söyle ben arkadaşlara haber vereyim iyi bir araba bulurlarsa haberleşiriz kardeş
ahmet kardeşim  bu arada unuttum sormayı abimi nerden tanıyorsun sen.:)))  kardeşim nasıl araba arıyorum söylim: wwgolf 5 tüp takılan modeli . opel astra 2005-2008 arası enjoy modeli otomatik şanzıman da olabilir düzde. ama arabada kaza olmayacak . 1 veya 2 parça dıştan boya süğrtme soun değil ama dediğim kazası değişeni olamsın sorun oluyor saterken :))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 11 Kasım 2013, 14:57:42 »
ahmet kardeşim  bu arada unuttum sormayı abimi nerden tanıyorsun sen.:)))  kardeşim nasıl araba arıyorum söylim: wwgolf 5 tüp takılan modeli . opel astra 2005-2008 arası enjoy modeli otomatik şanzıman da olabilir düzde. ama arabada kaza olmayacak . 1 veya 2 parça dıştan boya süğrtme soun değil ama dediğim kazası değişeni olamsın sorun oluyor saterken :))

ben abini tanımıyorum kardeşim ben orda bi fotoğraf çektirdim oraya sorduğumda söylediler. araç için de arkadaşlara ileteyim sonuç alırsak sana haber veririm kardeşim

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 11 Kasım 2013, 16:01:34 »
ben abini tanımıyorum kardeşim ben orda bi fotoğraf çektirdim oraya sorduğumda söylediler. araç için de arkadaşlara ileteyim sonuç alırsak sana haber veririm kardeşim
eyvallah ahmetim saolasın. hbr bekliyorum senden
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Muhittin MARAL

• *
« Yanıtla #30 : 11 Kasım 2013, 22:26:16 »
Ahmet abi Tysın hakkında duydukların doğrumu burda.inan çok şaşırdım tysının bende olduğu zamanki halini biliyorsun tysında öyle bir durum hiç yaşamadım.Benim tahminim tysına veridğin ilgiyi artılmalısın.Eğer aranızdaki bağ koptuysa öyle yapabilir.tysın yeri geldimi cok sert yeri geldimi duygusal bir köpek.ilgi ister.piskolojik bir sorun olduğunu dusunuyorum.suan tysna sadece senmi bakıyorsun bulunduğu ortam nasıl birden cok kişimi bakıyor ve tysını gunde kac defa gezdiriyorsun örneğin sabah akşam mı veya gunde bir defamı yoksa hep bağlımı duruyor bunlar cok önemli bunları bana acıklarsan tek tek sana yardımcı olurum.Bendeyken sadece tek beni biliyordu her gün sabah akşam salııp en az her saldığımda 1 saat gezdiriyordum oyun oynuyordum seviyordum  bazen günde 3 defa da oluyordu.yani her yönden rahat olması lazım.Köpeğinle baş başa kalmalısın abi aranızdaki bağ cok sağlam olması gerekiyor..bu sorun çözülecektir Allahın izniyle çözüleceğine inanıyorum piskolojik bir durumdur. yazını okuyunca cok üzüldüm
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2013, 23:09:29 Gönderen: Muhittin MARAL »
Muhittin MARAL
1991 SAMSUN/SALIPAZARI

• *
« Yanıtla #31 : 11 Kasım 2013, 23:22:47 »
Adem abi benim hakkımda yazdığın nazik cümleler icin tesekkur ederim ahmet abiyle tysın vasıtasıyla tanıstık.gecensene cok memnundu ama bu sene aport sıkıntısı yaşamıs heralde ördekte felan ben öyle bir sorun yasamamıstım gerci ahmet abide gecensene memnun kalmıstı deneyip aldı benden köpeği ama bu sene neden böyle yaptı bende çözemedim yukarda acıklama yaptım tahminlerim yanıltmaz diye düşünüyorum.

işte mercan paşa diva yavrusu tysından kareler tıklayın bakın

Muhittin MARAL
1991 SAMSUN/SALIPAZARI

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 12 Kasım 2013, 08:18:05 »
muhitrtin kardeşim köpeği kendini belli ediyor zaten.  ilk yorumumda dediğim gibi köpek ile duygusal yönden bağ kurmak çok önemli. heleki uzun zamandır ava çıkmıyor yaz boytunca yattı hayvan. ben dediğim gibi köpek huyları değişri düzelir emin olun. bizde bi köpek vardı ilk geldiğinde mısır tarlasında ike tüfek sesi duyunca kaçıyordu ördeğe gidiyorudm tam tersi ördekde sorun olmuyor. anladımki bunu bize gönderen şahıslar bunu bıldrıcında canını yakmışlar yada vurmuşlar köpeği.  özel ilgi yoğun ilgi alakam ile bunuda yendim alaahıma şükür olsun ama tabikide sonu kötü oldu köpek hiçbirşey yokken kanlı isal bi başladı ölddü köpek. aşıları tam mı eksikmi idi bilmiyorum büyük gelşmişlti bize.
    ahmet halleder onu kardeşim  ölzel ilgi verecek yoğun yakın temas vurup avlanacak .sroun çözülür
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 12 Kasım 2013, 10:47:20 »
Ahmet abi Tysın hakkında duydukların doğrumu burda.inan çok şaşırdım tysının bende olduğu zamanki halini biliyorsun tysında öyle bir durum hiç yaşamadım.Benim tahminim tysına veridğin ilgiyi artılmalısın.Eğer aranızdaki bağ koptuysa öyle yapabilir.tysın yeri geldimi cok sert yeri geldimi duygusal bir köpek.ilgi ister.piskolojik bir sorun olduğunu dusunuyorum.suan tysna sadece senmi bakıyorsun bulunduğu ortam nasıl birden cok kişimi bakıyor ve tysını gunde kac defa gezdiriyorsun örneğin sabah akşam mı veya gunde bir defamı yoksa hep bağlımı duruyor bunlar cok önemli bunları bana acıklarsan tek tek sana yardımcı olurum.Bendeyken sadece tek beni biliyordu her gün sabah akşam salııp en az her saldığımda 1 saat gezdiriyordum oyun oynuyordum seviyordum  bazen günde 3 defa da oluyordu.yani her yönden rahat olması lazım.Köpeğinle baş başa kalmalısın abi aranızdaki bağ cok sağlam olması gerekiyor..bu sorun çözülecektir Allahın izniyle çözüleceğine inanıyorum piskolojik bir durumdur. yazını okuyunca cok üzüldüm

Muhittin kardeşim sen üzerine alınma tabi ki senden deneyerek aldım. Bir problem yok bu sene böyle yaptı bende anlayamadım sanırsam sorun benden kaynaklanıyor ama adem ile olsun uğur bey ile olsun görüşmelerimiz ve yazışmalarımıza göre bir yol izleyeceğim düzeleceğini sanıyorum. Tyson bahçede serbest dolaşıyor gezdiriyorum desem yalan her zaman gezdiremiyorum. Ama av sezonunda sürekli ava gidiyor. Hergün ziyaret ediyorum ama benim babam ilgileniyor genelde, bulunduğu ortam bir köpeğin sahip olabileceği bence en iyi ortamda bakalım biraz daha ilgileneceğim kendisi ile bu işin piri kişilerle de görüştüm önerilerine dikkat edeceğim ve düzeltmeye çalışacağım kardeşim selamlar

• *
« Yanıtla #34 : 12 Kasım 2013, 22:38:01 »
Allahın izniyle düzelecektir ahmet abi sadece tysınla sen ilgilenmeye çalıs cok iyi olur.usta avcı abilerimizin dedikleri yöntemleride uygularsın onlar benden daha tercubelidir köpek konusunda adem abi olsun uğur bey olsun diğer arkadaslar olsun.Buralara ava beklerim abi tysınıda getir özledik onu hep buranın bir havasını alsın:)
Muhittin MARAL
1991 SAMSUN/SALIPAZARI

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 12 Kasım 2013, 23:09:55 »
Allahın izniyle düzelecektir ahmet abi sadece tysınla sen ilgilenmeye çalıs cok iyi olur.usta avcı abilerimizin dedikleri yöntemleride uygularsın onlar benden daha tercubelidir köpek konusunda adem abi olsun uğur bey olsun diğer arkadaslar olsun.Buralara ava beklerim abi tysınıda getir özledik onu hep buranın bir havasını alsın:)

insallah kardesim bir hafta sonu plsnlayalim geliriz insallah sizide bekliyoruz buralara

• *
« Yanıtla #36 : 13 Kasım 2013, 21:48:19 »
tamam abi geliriz insallah Allahın izniyle
Muhittin MARAL
1991 SAMSUN/SALIPAZARI

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #37 : 14 Kasım 2013, 20:28:49 »
Beklerim kardesim

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 05 Aralık 2013, 17:26:06 »
arkadaşlar tyson düzeldi tavsiyeleriniz için çok çok tşk ederim

• *
« Yanıtla #39 : 05 Aralık 2013, 22:52:25 »
Çok sevindim Ahmet abicim zaten düzeleceğini tahmin ediyordum.Maşallah tysınımıza nazar deymesin
Muhittin MARAL
1991 SAMSUN/SALIPAZARI

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #40 : 06 Aralık 2013, 14:22:24 »
tşk ederim kardeşim bende bi tedirginlik yaşadım ama çok şükür düzeldi hatta eskisinden de iyi diyebilirim ;D