Gönderen Konu: AYDIN' DAN ADNAN ERSAN' IN KAHN II VON RİVERWOODS YAVRUSU VE MAYA...  (Okunma sayısı 8213 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail ALPTEKİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
slm arkadaşlar kurhaar en güzel ırk benim gözümde 4 yıldır besliyorum avıda güzel itaatlığıda güzel dağda sizinle bir bütün oluyor 2 yasındaki dişi kurzhaarımı çifleştirdim 8 yavru aldım baba 10 numara benim önceki çaldırdım kurzhaarın kardeşi bildiğim için ona çektirdim ve elimde 3 tane erkek   2 yavru kaldı 2 aylık  ilgilenen olursa satacam tşkler
1974-Antalya

Çevrimdışı İsmail ALPTEKİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
slm arkadaşlar kurzhaar en güzel ırk benim gözümde 4 yıldır besliyorum avıda güzel itaatlığıda güzel dağda sizinle bir bütün oluyor 2 yasındaki dişi kurzhaarımı çifleştirdim 8 yavru aldım baba 10 numara benim önceki çaldırdım kurzhaarın kardeşi bildiğim için ona çektirdim ve elimde 3 tane erkek   2 yavru kaldı 2 aylık  ilgilenen olursa satacam tşkler
1974-Antalya

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
Ismail bey satılık köpek ilan bölümüne yazın degerlendiren cıkacaktır.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Yücel AYNACI

• *
BU KURZHAAR GÖRDÜĞÜM EN İYİLERİNDEN BİRİSİ. KARDEŞİM AVI BOL OLUR İNŞALLAH.
Yücel AYNACI
1978 AYDIN
05418501828

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Dün Zafer ve Mustafa abilerle kullaklarınızı çınlattık. Onlarında size çok selamı var. Babanız tanıdık geliyor gibiydi, dogruymuş tanışmısız. Keklik sezonunda Ali amcanın misafiriydi avda tanışmıştık.   
1981 Burdur
EY RABBIM

Çevrimdışı Muammer ERŞAN

• *
YÜCEL ABİ ÇOK SAĞOL HERŞEY AYDIN AVCILARI İÇİN...
Muammer ERSAN
1982 AYDIN-BURDUR

Çevrimdışı Muammer ERŞAN

• *
MAHMUT KARDEŞİM A.S SEN DE SLM SÖYLERSİN ZAFER ABİYE. EVET SEZON DA GELMİŞTİ BABAM ALİ AMCAYLA BİR İKİ KERE GİTMİŞLERDİ AVA...YOLU YARILADIK DÖNDÜĞÜMDE İNŞALLAH GÖRÜŞÜRÜZ.
Muammer ERSAN
1982 AYDIN-BURDUR

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Görüşmek üzere inşallah, hayırlısıyla dönün yeterki. A.slm söylerim tekrar. Ataman abinin köpegi domuz kestigi gün, suç üstü yakalamıştık o ekibi. Saçta tavsan yapıyorlardı, gerci Ataman abi buyurun buyurun ama yemeyin gibi orjinal bir cümle kurdu ama :D biz o vazifeyi görmüştük ve çaylarını hortumladık.
1981 Burdur
EY RABBIM