Gönderen Konu: Kopayım 1 yaşında  (Okunma sayısı 1593 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Batuhan YILDIRIM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kopayım 1 yaşında
« : 02 Şubat 2014, 15:34:37 »
Kopayım 1 yaşında  ava götürdüm önümüze rasgele tavşan çıktı köpeğim kovaladı arkasından ses de verdi tavşanı vurdum bugün yine götürdüm  ava ama yeri kokladı ama ses vermedi kaç tavşan kovaladıktan sonra ses vermeye başlar okuyup cevap yazarsanız sevinirim
DOĞUM TARİHİNİZİ YAZINIZ
Antalya\Serik

Çevrimdışı Hüseyin YUVANÇ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Kopayım 1 yaşında
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2014, 16:41:43 »
Merhaba    ava  sık  götürürsen    av  kapaliyken   devamlı  götür    geceleri   ay  olduğu   zamanlar  devvamlı  tav şanın    otladığı     yerden   sal    kendisi  ko vmaya   başlar
Hüseyin YUVANÇ (ZAZA hüseyin)
1954 Buca İZMİR            0537 2567299

Çevrimdışı Batuhan YILDIRIM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2014, 16:53:43 »
haftadan haftaya götürüyom
DOĞUM TARİHİNİZİ YAZINIZ
Antalya\Serik

Çevrimdışı Muhammet KIRAN

• *
  • ((( Kavak'lı )))
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2014, 17:18:43 »
Kopayım 1 yaşında  ava götürdüm önümüze rasgele tavşan çıktı köpeğim kovaladı arkasından ses de verdi tavşanı vurdum bugün yine götürdüm  ava ama yeri kokladı ama ses vermedi kaç tavşan kovaladıktan sonra ses vermeye başlar okuyup cevap yazarsanız sevinirim

Her köpek tavşan kalmadıkca ses vermez. Bazı köpekler ise tavşanın yatağını bulduğunda tavşanı bulana denk ara ara yada tek tek ses atarak arar.
Senin köpeğin tavşanı bulsun kovalasın zaten kovarken ses atacaktır, birde vurdurursa yeter...
Bu dediklerimin olması içinde düzenli olarak götürmen alıştırman gerek av köpeği ava gittikce ustalaşır.
1979 SamsuN
''En İyi Köpek Sahibi Olduğun Köpektir''