Gönderen Konu: SARSILMAZ MEGA STAR NASIL?  (Okunma sayısı 8735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muammer ÇETİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
SARSILMAZ MEGA STAR NASIL?
« : 12 Aralık 2014, 10:51:35 »
DEĞERLİ dostlar sarsılmazın mega star modeli süper poze av tüfeği nasıldır? kullanan arkadaşların tecrübelerini bekliyorum. birde sarsılmazın diğer modellerinden tavsiyeleriniz ne olur? şimdiden teşekkürler.
1971 Yenice-Çanakkale

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: SARSILMAZ MEGA STAR NASIL?
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2014, 11:21:22 »
Sarsılmaz mı?Uzak dur...
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2014, 11:33:12 »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, akkar churcıll 812, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Doğu GÜÇLÜ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2014, 11:53:05 »
Eğer 90ların sonunda üretilen Mega Starlardan bahsediyorsanız oldukça iyi namlulara sahip,nispeten yeni üretilen Sarsılmazlardan daha kaliteli tüfeklerdir.

Ben 2000 senesinde aldığım Millenyum modeli 66 cm namlulu tüfeğimle unutulmaz avlar yaptım.Millenyum ve Mega Star birbirine çok yakın modellerdir.

Tek problemi çabuk iğne kırması ve kilit sisteminin huğlular kadar dayanıklı olmamasıdır.

Orta sınıf bir superpoze fiyatı 500 e kadar alınabilir bence.
1982-Mersin

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2014, 12:29:57 »
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2014, 13:14:45 »
Sarsılmaz ın pozelerindeki ortak ve sık görülen şikayetler:çift patletme sorunları hatta bir arkadaşımdaki tüfeğe fişek koyduktan sonra tüfeği kapattığı gibi patlatıyordu:(Allah korusun...Çabuk paslanır,sık iğne kırar,kiilit sistemleri zayıftır,boşluk oluşmaya başlar.Son olarakta görsel açıdan çirkin  ve kaba tüfeklerdir.Bunlar benim çevremde Sarsılmaz tüfek kullanan arkadaşların yaşadıklarıdır,forumumuzda da bu konu ile ilgili çok yorum okumuştum.
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2014, 13:17:47 »
Eğer 90ların sonunda üretilen Mega Starlardan bahsediyorsanız oldukça iyi namlulara sahip,nispeten yeni üretilen Sarsılmazlardan daha kaliteli tüfeklerdir.

Ben 2000 senesinde aldığım Millenyum modeli 66 cm namlulu tüfeğimle unutulmaz avlar yaptım.Millenyum ve Mega Star birbirine çok yakın modellerdir.

Tek problemi çabuk iğne kırması ve kilit sisteminin huğlular kadar dayanıklı olmamasıdır.

Orta sınıf bir superpoze fiyatı 500 e kadar alınabilir bence.
aynen katılıyorum.geçen sene bir tane satmıştım.400tl ye.ve bence bu gün tüfek diye satılan bir çok su borurusunu bozar.ayrıca süper vurucu ve megastar modelini kullanmış birisi olarak kesinlikle uzak durulması gereken bir tüfek olmadığını söylemek isterim.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2014, 13:19:43 »
Bence sarsılmaz alacağına,fabrikasından bir tane Cesa siparişi ver 71 namlu 4-2 sabit şoklu standart bir poze 900 TL satıyorlar.Taş gibi tüfek 10 tane sarsılmaz eskitir.
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimdışı Muammer ÇETİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2014, 13:24:29 »
kadri bey peki cesa ların avı iyi mi? av öldürücülüğü  nasıl? siz kullandınız mı?
1971 Yenice-Çanakkale

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2014, 14:19:22 »
Bence sarsılmaz alacağına,fabrikasından bir tane Cesa siparişi ver 71 namlu 4-2 sabit şoklu standart bir poze 900 TL satıyorlar.Taş gibi tüfek 10 tane sarsılmaz eskitir.
Sarsılmaz ın pozelerindeki ortak ve sık görülen şikayetler:çift patletme sorunları hatta bir arkadaşımdaki tüfeğe fişek koyduktan sonra tüfeği kapattığı gibi patlatıyordu:(Allah korusun...Çabuk paslanır,sık iğne kırar,kiilit sistemleri zayıftır,boşluk oluşmaya başlar.Son olarakta görsel açıdan çirkin  ve kaba tüfeklerdir.Bunlar benim çevremde Sarsılmaz tüfek kullanan arkadaşların yaşadıklarıdır,forumumuzda da bu konu ile ilgili çok yorum okumuştum.

siz bu saydıklarınız sadece sarsılmazda mı olduğunu düşünüyorsunuz......?
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 12 Aralık 2014, 21:11:36 »
abi o zaman sarsılmaz bu işi bıraksın yapamıyor demek ki
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Ümit TOPKAYA

• *
  • Av varsa avcı olur.
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2014, 02:14:10 »
Teknik servis pahali ve bir igne kirilsa igneyi gondermiyolar.Illaki tufegi istiyorlar cabuk paslaniyor
Ümit TOPKAYA
1975-Ordu

Çevrimdışı Ömer İNCİR

• *
  • Herkese Rastgele :)
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2015, 23:51:29 »
sarsılmaz mega star ın beyaz gövdeli olanı nasıl ? bilgilendirirseniz sevinirim...teşekkürler
ömer İNCİR
Armsan Phenoma Argentum & Sarsılmaz Megastar 
Kurzhaar
1987 antalya