HUKUK KÖŞESİ > AVBIS

avbis'den avlak izin belgesi almak

(1/3) > >>

Muhammet DÖNMEZ:
geçen sezon avbisden bir gün sonrası için izin almaya çalıştıgımda izin belgei çıkartmıstım ama sonradan gitmekden vaz geçmişdim.sabah oldu öğleye dogru ava çıkmaya karar verdiğimde aynı avlaga izin almaya kalkdım aynı gune hiç bir yere izin alamadım.
 bunun nedeni nedir ve bu gibi bu uygulama bu senede devam etmekdemi bilgisai olanlar varmı?

Selçuk ÖLMEZ:
Aynı gün için izin alamıyorsun en az bir gün önceden izin alman gerek bildiğim kadarıyla

Hasan CAN:
evet yarın gideceğiniz  avlağa bu günden izin almanız gerekiyor

Ferhat ARTAN:
Bu yıla kadar avlak sayısı çok azdı, bu yıl ise yurdun hemen her yeri avlak olmuş. Günübirlik ava gidenler ve seçeneği çok olanlar için sorun olmayabilir ama benim gibi uzaklara gidecek olanlar,nereye gidebileceğini üç gün öncesine kadar bilemeyecekler. Sezon açılışına 20 gün var ve benim bugünden bir av programı yapabilmem söz konusu değil. Yasa eğer hukuksuzsa, halk kendi hukukunu yaratır; biz de öyle mi yapalım şimdi! 

Tunç GEÇGİL:
aaa hocam akşamdan izin alman gerekiyor oda siteyi açabilirseniz. :)

hatta akşamdan izin aldınız tavşana sabah bir kalktınız kar yağmış hadi ördeğe gideyim tahtalıya gideyim
şimdi karda tavşan avlamak etik olmaz diyemezsiniz. illa o tavşanı vuracaksınız. :)

karga için avlaklarda izin belgesi istenmiyor. :) 2 karga vurup poşete atın yanınızda karga gezdirin :)
izin sorana da kargaları gösterirsiniz. :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git