Gönderen Konu: Deutsch Drahthaar Tony- Bildircin Ferması-2015  (Okunma sayısı 1842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
Deutsch Drahthaar Tony- Bildircin Ferması-2015
« : 02 Kasım 2015, 12:52:56 »
     Geçen sezon köpeğimin acemilik dönemi olması ve bildircini bilmemesi sebebiyle pek zekli av yapamamıştım  ama Kara oğlum Tony bu yıl beni oldukça memlun etti. Bildircin mera anlamında sıkıntılı pek göç inmiyor genellikle yerli bildircin bulunuyor,  çoğunlukla aynı meraya gittik. Bir iki, bir iki çok şükür elimiz boş dönmedik her seferinde avımızı aldık.
     Sn. Serdal BAKAL'ın tanıttığı Kodak ZX1 kameramın yeni gelmesi ve yaptığım tüfek aparatıyla birlikte geçen cumartesi  deneme fırsatım oldu. Daha önce hiç gitmediğimiz bir merada kısa koşu iki ferma gördük birisi klavuz birisi bildircin çok şükür gördüğümüzü hem vurmak nasip oldu hemde videoya almak.

! No longer available

Av ekürim Hasan'la çarşamba keklik avından önce bildırcına bakalım dedik Tony buldu ama biz mankeledik :)

Yaptığım avlardan bir kaç foto.

« Son Düzenleme: 30 Aralık 2015, 00:13:00 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Deutsch Drahthaar Tony- Bildircin Ferması-2015
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2015, 21:50:41 »
  KIYMETLİ KARDEŞİM EMEĞİNE SAĞLIK, GÜZEL PAYLAŞIMLARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER. MAAŞALLAH D.DRAHTHAR TONYDE HAKKINI VERİYOR, GENÇ KÖPEK AMA BELLİ EDİYOR AVCILIĞINI. SİZİN ORALARIN SIKINTISI BILDIRCININ BİZİM BURALARDAKİ GİBİ BOL OLMAMASI, KÖPEKLER BU SENE İÇ ANADOLUDA DOKTORA YAPTILAR. KISMET OLURSA BİRLİKTEDE AVLANIRIZ SANA RAST GELE, KAZASIZ, GÜZEL AVLAR DİLİYORUM, GÜZEL KÖPEĞİNLE BİRLİKTE. NAZAR DEĞMESİN, UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN. SELAM VE SEVGİLERİMLE.
1958-Ankara

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN

Çevrimdışı Ali TEK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2015, 23:16:22 »
Güzel paylaşım. Tony 'nin maşallahı var. Rastgele....
Ali TEK
1984 DENİZLİ-ÇAL

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2015, 09:10:17 »
  KIYMETLİ KARDEŞİM EMEĞİNE SAĞLIK, GÜZEL PAYLAŞIMLARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER. MAAŞALLAH D.DRAHTHAR TONYDE HAKKINI VERİYOR, GENÇ KÖPEK AMA BELLİ EDİYOR AVCILIĞINI. SİZİN ORALARIN SIKINTISI BILDIRCININ BİZİM BURALARDAKİ GİBİ BOL OLMAMASI, KÖPEKLER BU SENE İÇ ANADOLUDA DOKTORA YAPTILAR. KISMET OLURSA BİRLİKTEDE AVLANIRIZ SANA RAST GELE, KAZASIZ, GÜZEL AVLAR DİLİYORUM, GÜZEL KÖPEĞİNLE BİRLİKTE. NAZAR DEĞMESİN, UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN. SELAM VE SEVGİLERİMLE.
İyi temennilerin için çok teşekkürler abi. Biliyorsun Tony için baya bi uğraştım eğitimleri ve gelişimiyle ilgili çok şükür artık karşılığını almaya başladım bu yıl bana 20 kadar bildircin vurdurdu fermasında birazda kaçırdıklarım var tabi. Bu rakam bazılarının bir günde vurdukları ya bi hafta sonunda vurduklarına baklırsa az gelebilir fakat malesef göç denk gelmedi o yüzden benim için fazlasıyla yeterli.
Sizinle avlanmayı gerçekten isterim davetin için çok teşekkürler, inşallah fırsatım olduğunda seni rahatsız ederim.
Anka  ve Işıkla yaptığın avları merakla bekliyorum ve keyifle izliyorum. Tekrardan iyi dileklerin için çok teşekkürler. Fethiyeden saygılar.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2015, 09:12:03 »
Güzel paylaşım. Tony 'nin maşallahı var. Rastgele....
Ali bey çok teşekkürler. Sizinde kurzhaarlarınızda çok güzeller. Önümüzdeki yıl DENGAD'a gelme niyetim var inşallah orda tanışma dileğiyle. Fethiyeden selamlar.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA