Gönderen Konu: EN SONUNDA CZ TÜFEĞİME KAVUŞTUM.CZ 550 MEDİUM LÜX 7 MM REM.MAG.  (Okunma sayısı 57662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boldor

• Ziyaretçi
mak da delmeden  yani swenk olarak takabılırsınız  eaw bilemiyorum delinebilir bu da eaw gıbı  unlu  bı ayakta cok sacma ama  gorduyum ve bildiyim için yazıyorum eaw delmeden takılıyor ve ahmet bagcıda  mevcuttu

boldor

• Ziyaretçi
ringleri deyiştirebilirsiniz 1 inç e göre 30 mm bendekiler

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
peki selcuk bey benim dürbünüm 2.5*8*36 vx3 leupold 29 cm uzunluğunda cz nin çok çeşitli ayak alternatifleri var hangisini tavsiye edersiniz?
   Ben zaten swenk düşünmüyorum tek parça yada 2 parça olabilir ve ne kadar alçak olursa o kadar iyi olur
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

Çevrimdışı A.Selçuk KARAKÖY

• *
    • REMINGTON
mak da delmeden  yani swenk olarak takabılırsınız  eaw bilemiyorum delinebilir bu da eaw gıbı  unlu  bı ayakta cok sacma ama  gorduyum ve bildiyim için yazıyorum eaw delmeden takılıyor ve ahmet bagcıda  mevcuttu

Muhittin şunu Türkçe yaz hiç bişey anlaşılmıyor...Eaw bilmiyorum delinebilir demişin sonra eaw delmeden takılıyor Ahmet abide var demişin :))
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]
 ''İyi düzenlenmiş bir Milis, özgür bir Devlet’in güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurma ve taşıma hakkı ihlâl edilemez.” Amerikan Anayasası

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
ayrıca dürbünün teknik verilerine www.leupold.com dan bakabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
peki selcuk bey benim dürbünüm 2.5*8*36 vx3 leupold 29 cm uzunluğunda cz nin çok çeşitli ayak alternatifleri var hangisini tavsiye edersiniz?
   Ben zaten swenk düşünmüyorum tek parça yada 2 parça olabilir ve ne kadar alçak olursa o kadar iyi olur

Çap ne tüfeğin ilk onu derseniz daha iyi olur
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]
 ''İyi düzenlenmiş bir Milis, özgür bir Devlet’in güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurma ve taşıma hakkı ihlâl edilemez.” Amerikan Anayasası

boldor

• Ziyaretçi
--  tek parca mono -- bence cok başarılı ve 9mm yukseklık cok uyumlu  tek sorun sabit mont .oluşu

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
muhittin bey benim dürbün boru çapım 25.4 mm sizdekiler 30mm
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
EAWde şu olabilir CZye delmeden fakat Swenk değil

Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
tüfeğin çapı 30.06 pazartesi mkek ten aldım raşit lede orada tanıştık
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
Muhittin bey ring leri nasıl temin edebilirim
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
:)..Hayırlı olsun..Allah kaza bela vermesin......Düşük isityorsanız

Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

boldor

• Ziyaretçi
sevgili dostum eaw de olan ayagı ben gordüm saniyeler içinde sokup takabiliyosun 440 awr cıvarında bi  rakam var----delmeden takabiliyosun--- mak --da aynı şekilde delmeden takabılıyosun ve saniyeler içinde sokulup takılıyo 480 awr cıvarında 4 adet cz ye mak taktık ---yanlış hatırlamıyosam bi arkadaş tufeyın delınmesı lazım mış  gıbı bı yazı yazmıştı ben de ona istınaden yazdım eaw nın delınmesı garip diye -- burdakı sıkıntı şu sıtandart bı tüp e  bu 2 ayak süper ama farklı bi durbun varsa ornayın raylı kızaklı diyim anlaşılır olsun o zaman iş deyişir ringler den dolayı  hem ayak yükselir  hem tüfek delinir hemdee dürbun yukselır bu da dürbünde cıtlar eksilir demek oluyo yani namluya  artı kıl sorunu diyim

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
teşekkür ederim bu ayak cz sitesinde varmı nereden temin edebilirim
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
leopuldün orjinal ürünlerinden...
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

• *
    • REMINGTON
sevgili dostum eaw de olan ayagı ben gordüm saniyeler içinde sokup takabiliyosun 440 awr cıvarında bi  rakam var----delmeden takabiliyosun--- mak --da aynı şekilde delmeden takabılıyosun ve saniyeler içinde sokulup takılıyo 480 awr cıvarında 4 adet cz ye mak taktık ---yanlış hatırlamıyosam bi arkadaş tufeyın delınmesı lazım mış  gıbı bı yazı yazmıştı ben de ona istınaden yazdım eaw nın delınmesı garip diye -- burdakı sıkıntı şu sıtandart bı tüp e  bu 2 ayak süper ama farklı bi durbun varsa ornayın raylı kızaklı diyim anlaşılır olsun o zaman iş deyişir ringler den dolayı  hem ayak yükselir  hem tüfek delinir hemdee dürbun yukselır bu da dürbünde cıtlar eksilir demek oluyo yani namluya  artı kıl sorunu diyim

Söküp takıyosunda...Swenk öyle bir ürün yok....Anlatmıyorsunki gördüğün şeyi...Yukarda resim koydum EAW roll bakmbakalım omu....Yoksa senin dediğin tek parça kıskaçmı..
Ben anlatamadım EAW yada MAk olabilir de Swenk yani pivot değildir ayaklar
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2009, 10:51:13 Gönderen: A.Selçuk KARAKÖY »
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
Leupold dan getirtmek mümkün olabiliyormu? biliyorsunuz cz ayağı sabitlemek için bir kanal açmış sol arka tarafta ve o çıkıntıyı cz nin orjinal ayakları dışında başka ayakta görmedim başka marka ayak ta bu bir sorun çıkarırmı (zamanla öne arkaya kayma yapmak gibi)
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
Yapar tabiiki-yapıcaktır...O nedenle 400€ para veriyoruz ayağa...
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

boldor

• Ziyaretçi
dostum --tek parca  kıskaç --saniyeler içinde --sokebiliyosun -- buda swenk sayılırrr eaw de makta ayını tek parca tek fark senın ayagında tek  sokme mandalı  var  bunlarda 2 tane kıstırma  mandalı var  bu arada iş yerimdeyim korkunç bi telefon tırafiyi varr selcuk  eksik yazıyo olabılırımmmm
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2009, 11:14:19 Gönderen: Muhittin YÜCEL »

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
ben parasın da değilim bu güne kadar incelediğim kadarıyla amaca bağlı olarak sabit ayağın daha sağlıklı bir bağlantı olduğu söyleniyor bu sebeble sabit ayak düşünüyorum
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
Sevgili Muhittin Swenk pivotdur..Tek parça sök çıkar swenk değildir...Daha basidi var en üste bak EAW ayak o tek parça yerine daha mantıklı ama oda Swenk değil....
Yani EAW yada MAK olduğunda tüm ayaklar swenk olmuyo ..Swent tek model ayağın adı..

Schwenkmontagen(Pivot Mounts)
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

• *
    • REMINGTON
ben parasın da değilim bu güne kadar incelediğim kadarıyla amaca bağlı olarak sabit ayağın daha sağlıklı bir bağlantı olduğu söyleniyor bu sebeble sabit ayak düşünüyorum

Siz milleti boşverin Murat bey....Asıl sabit ayak her zaman bozulmaya mahkumdur...
USAda asker ve polis keskin nişancıları sabit ayağa 4 bilezik takıyorlar...:))))))))

Uzun süredir kullanıyorum federal 150gr.200 mtde hedifin .2 cm soluna ..Remington core-lokt 180 grn. 200mt..merkez 1cm grup..Değişmiyor ki..Çokda fişek atıyorum...
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
tamam selçuk bey tüfeği delmeden buna hangi ayağı takayım bana marka model ve temin yeri söylerseniz sevinirim
O.Murat ÖZER
1968-Samsun

• *
    • REMINGTON
Mutar bey ilk önce 1''lik leupold dürbünü değiştirmekle başlayın...30mm 2,5-10 güç 50-56mm  paralax ayarı olan bir dürbün alın...Tüfeğide deldirip EAW swenk montaj yapın.....

Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]

Çevrimdışı O.Murat ÖZER

• *
O.Murat ÖZER
1968-Samsun