Gönderen Konu: "NEDİR BU DRAHTHAR FENOMENİ" Bu başlıktaki konuyu 3 yıl önce açmıştım  (Okunma sayısı 2477 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet AÇIKGÖZ

• *
Tüm avcı dostlara selam,

Uzun zaman oldu, sitede yazmayalı. Avdan vaz geçmedim fakat sitelere de pek uğramadım. Fırsat buldukça sadece okuyucu oldum.

Nedir bu Drahthaar femonedir diye başlık attığımda, site yerinden oynamış, bir çok kişi ile ciddi tartışma yaşanmış, konu uzadıkça uzamış, en sonunda site yönetimi konuyu kilitlemişti. Kısacası susturulmak istenmiştik. O zamanlarda Drahthaar severler parmak ile gösterilmekte idi.

Bu günlerde, kendi yakın çevremde en az 4-5 tane yılların avcısı DD saflarına geçti. DD sız geçirdiğimiz günlere yazık olmuş deyip pişmanlıklarını itiraf etmekteler. Ayrıca sitede de bir çok avcının bende gerçeği gördüm deyip, DD cı olduğunu memnuniyetle görmekteyim.  O gün DD laf atanlar, kötüleyenler, böyle tipsiz köpekmi olur vs diyenlerin, DD FENOMENİN den kurtulamadıklarını, DD ile bir defa ava gidenler aradaki farkı görerek mahcup olduklarına defaaten sahit oldum.

DD fenomeni tüm avcı camiasını sarmış durumda olduğunu görmekteyim. Bu gün kötüleyenler birgün farkında olmadan bu fenomenin etkisine girecek, yolun sonu DD. :D

Fenomen: Nedeni bilinmeyen... Derinlerde... Hem sevmek, hem nefret etmek gibi... ondan uzak kalamamak, her zaman takip etme isteği...

FENOMEN...
Ahmet Açıkgöz / 1975
İstanbul / Büyükçekmece

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
Ahmet bey merhaba
Site yönetimi konuyu kilitlemiş susturulmak istendik demişsiniz.

Ancak sitemizde hiç bir paylaşım kısıtlanmamaktadır ancak açılan konularda gereksiz tartışma vede polemik yaşanırsa

İNSANLAR KIRILMASIN DOSTLUKLAR BOZULMASIN DİYE KONULAR KİLİTLENMEKTEDİR 

Bu önemli bir ayrıntıdır herkesin köpeği kendine güzeldir

Hangi ırk olursa olsun gönül verdiğiniz ırkı yüceltir diğer ırkları ayak altına alırsanız illaki sorun çıkar

Drahthaar ın su avlarındaki artıları ava olan hırsı zaten tartışılmaz ama bu ırkında çok kötü taraflarımı yokmu vardır

Bizler elimizdeki hangi ırk olursa olsun artı vede eksileri ile sevmiyormuyuz

Neyse sağlıcakla kalın bütün Drahthaarcı dostlara selam olsun hayırlı Ramazanlar.
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ahmet bey merhaba
Site yönetimi konuyu kilitlemiş susturulmak istendik demişsiniz.

Ancak sitemizde hiç bir paylaşım kısıtlanmamaktadır ancak açılan konularda gereksiz tartışma vede polemik yaşanırsa

İNSANLAR KIRILMASIN DOSTLUKLAR BOZULMASIN DİYE KONULAR KİLİTLENMEKTEDİR 

Bu önemli bir ayrıntıdır herkesin köpeği kendine güzeldir

Hangi ırk olursa olsun gönül verdiğiniz ırkı yüceltir diğer ırkları ayak altına alırsanız illaki sorun çıkar

Drahthaar ın su avlarındaki artıları ava olan hırsı zaten tartışılmaz ama bu ırkında çok kötü taraflarımı yokmu vardır

Bizler elimizdeki hangi ırk olursa olsun artı vede eksileri ile sevmiyormuyuz

Neyse sağlıcakla kalın bütün Drahthaarcı dostlara selam olsun hayırlı Ramazanlar.
Bize ekleyecek bir şey kalmamış...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
, en sonunda site yönetimi konuyu kilitlemişti. Kısacası susturulmak istenmiştik.

Ahmey Bey o sizin hüsnü kuruntunuz.........

1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
Ahmet bey tüm Drahthaarcılar büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla sezonu bekliyor ve açılışı iple çekiyoruz.Hayırlısıyla bu yıl DRAHTHAAR şovlarıyla dolacak site.Zaten ırka artan ilgi herşeyi ortaya koyuyor.
Kesinlikle katılıyorum Ufuk Bey'e .Bu yıl ilk sezonunu yaşıyacak olan Orka da bol bol videolanacak inşallah . :)
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ