Gönderen Konu: Akkar Churchill 206 special VS Huğlu 103 CE Hangisi veya Tavsiye  (Okunma sayısı 11448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Firat Ozcan

• *
  • Avlaksiz
haftalardır yaptıgım arastırmalar sonucu bu iki tufek arasında bır secım yapıp bu hafta tufeği almayı dusunuyorum. Bu tufeklerı kullanan veya marka hakkında bılgısı olan varsa ve paylasırsa sevınırım. Bu arada Lımıt olarak 2000-2500 TL olarak karar verdım baska onerılerınız olursada seve seve dınlerım.

Akkar
http://www.avbalikmarketi.com/asp/product/12962/Akkar-Churchill-206-Special-Superpoze-Av-Tufegi

Huğlu
http://www.huglustore.com/av-tufekleri/superpozeler/huglu-103-ce-ejektorlu

Oldurmek icin avlanmiyorum, avlanmak icin olduruyorum.

Çevrimdışı Firat Ozcan

• *
  • Avlaksiz

Çevrimdışı Mehmet UÇAR 42

• *
abi bence huğludan şaşma
Mehmet UÇAR
1989 konya

Çevrimdışı Firat Ozcan

• *
  • Avlaksiz
Evet butun oklar hugluyu gosteriyor :)

Çevrimdışı Ahmet ARIKAN

• Müdavim Üyemiz
  • Burdurlu
    • ahmet arıkan
akkar geçmiş zamanda winchester'a yerli namlulu tüfekleri üretiyordu. bu üretim sırasında kasa, mekanizma vs.. bire bir kopyalama fırasatı buldu. ki churchill pozeler bu winchesterların birebir aynısı. kullananlar oldukça memnun. bi aralar benim de aklıma baya yatmıştı ama YILDIZ SPZ ME herşeyi değiştirdi. sorunsuz kalem gibi poze. aldım kullanıyorum. yıldızı da araştırmanızı tavsiye ederim.
  • Yıldız Elegant A3 TME
  • Akkar Churchill 812
  • Retay Masai Mara Bronze Pure
  • Çifsan ÇSP 555
Ahmet ARIKAN
1987-Burdur / Yeşilova

Çevrimdışı Firat Ozcan

• *
  • Avlaksiz
Arkadaşlar bugun gıttım huğlu S 12 E aldım. Tufegı omuzlamamla tufek benle bir oldu sanki. 3 kilo 350gr ağırlığı var. fakat hissi super. bu hafta sonu deneme fırsatım olucak. goruşlerımı ıletırım...

Çevrimdışı Ali AĞIR

• Free Üye
  • *
  • HUĞLUDA AV BAYİSİYİM+TÜFEK USTASIYIM
huğlu alın derim büyük firma ve sağlam ürün olması ve satiş sonrası servisi iyidir ben ortağı ve bayisiyim isterseniz size ve herkese STANDART FİYATA SİZE ÖZEL ÖLÇÜLERDE ÜRETİRİZ saygılar
ALİ AĞIR+ HUĞLU-KONYA + TÜFEK USTASI+AV BAYİİ+ 05334587124+ İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM---- BOSCH

Çevrimdışı Firat Ozcan

• *
  • Avlaksiz
Selamlar,

Ali bey ilginiz icin tesekkur ederim. Ben fabrikayla konusmustum. İlk once benimde aklimda kendi olculerime gore tufek yaptirmak vardi. Fakat bekleme suresi fazla oldugu icin bu fikrimdn vaz gectim. Gecen hafta kendime S 12 E aldim. Bu hafta sonuda deneme firsatim oldu. Cok memnun kaldim. Tufek tek kelime ile harika. Hem yakisikli hem yetenekli. Benim icin en onemli unsur silahin bende birakacagi histir. Her tufegin hissi farklidir. Bu tufegi ilk omuzladigimda hemen kaynastik. Tabiki bunlar kendi sahsi tecrube ve fikirlerim. Bu fiyat araliginda tufek arayan arkadaslara gozum kapali tavsiye ederim....

Herkeze hayirli pazarlar.

Çevrimdışı Memduh KESKİN

• Memduh KESKİN
  • *
Ynt: Akkar Churchill 206 special VS Huğlu 103 CE Hangisi veya Tavsiye
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2012, 22:29:47 »
huğlu 103 ce kullanıyorum ve huğlu diyorum. Çok çok da memnunum.
Memduh KESKİN 1972-Aydın/Atça
İkamet, şu an Denizli

Çevrimdışı Yusuf AKSU

• *
  • www.AksuAv.com.tr - 1982' den Beri Sizlerle..
    • Online Av Malzemeleri
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2012, 00:47:15 »
Sayfanın başında okumaya baslarken hemen cvp yazıp Huğlu S12 E modelini önerecektim fakat yavaş yavaş sayfayı aşağı indirince aldığınızı okudum sevindim sizin adınıza.. Gerçekten güzel bir ürün çok hoş ve kibar bir poze.. güle güle kullanın Firat Bey..
Yusuf Polat AKSU - Online Av Malzemeleri - http://www.aksuav.com.tr - Karaman

Çevrimdışı Özkan ÇETİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2014, 21:17:21 »
Uzun zamandır bu bölüme yorum yazılmamış olmasına rağmen ben de Akkar hakkındaki düşüncelerimi belirtmek isterim. Yurt dışında yaşıyorum (fas-kuzey afrika ) ve bir kaç gün içinde senelik iznimi kullanmak için yurda döneceğim. Nasipse 20 gün içerisinde evrak işlerini tamamlayıp ilk tüfeğimi alacağım. Uzun zamandır av tüfekleri ile ilgilli yaptığım araştırmalar neticesinde bir çok seçenek arasından Akkar da karar kıldım.  Churchill süperpoze 206 gümüş rengi olana zaten ilk gördüğüm anda vurulmuştum , omuzladığımda da bende o hissiyatı sürdürüceğini tahmin ediyorum.Yazın kullanacağım iznimde de yine Akkar'ın karatay modellerinden birini ruhsata işletme niyetindeyim. Satış sonrası müşteri memnuniyetine dair yazılanları da okuduktan sonra başka bir yerli marka arayışına gireceğimi düşünmüyorum.
Özkan ÇETİN
Gebze-Karabük 1979
Gürcistan

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2014, 23:48:54 »
Uzun zamandır bu bölüme yorum yazılmamış olmasına rağmen ben de Akkar hakkındaki düşüncelerimi belirtmek isterim. Yurt dışında yaşıyorum (fas-kuzey afrika ) ve bir kaç gün içinde senelik iznimi kullanmak için yurda döneceğim. Nasipse 20 gün içerisinde evrak işlerini tamamlayıp ilk tüfeğimi alacağım. Uzun zamandır av tüfekleri ile ilgilli yaptığım araştırmalar neticesinde bir çok seçenek arasından Akkar da karar kıldım.  Churchill süperpoze 206 gümüş rengi olana zaten ilk gördüğüm anda vurulmuştum , omuzladığımda da bende o hissiyatı sürdürüceğini tahmin ediyorum.Yazın kullanacağım iznimde de yine Akkar'ın karatay modellerinden birini ruhsata işletme niyetindeyim. Satış sonrası müşteri memnuniyetine dair yazılanları da okuduktan sonra başka bir yerli marka arayışına gireceğimi düşünmüyorum.

Özkan Bey hoşgeldiniz. Bahsettiğiniz Churchill'i ben de görmüştüm, güzel. Hayırlısıyla sahip olun inşallah. Bir de forum profilinizde doğduğunuz yılı ve bulunduğunuz yeri yazmanızı rica edeceğim. Benim mesajımın altında yazdığıne benzer şekilde. Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Cüneyt AKBULUT

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 06 Nisan 2015, 17:00:46 »
merhaba bende akkar churchill 206 orcap kullanıyorum ve tüfegimi bugüne kadar perazzi den başka tüfek kullanmayan çok eski avcı bir abim denemek için aldı benden (aslında ben perazzi yi denemek için rica ettim oda kırmadı aynı gümede ördek avı yaptık)  av sonrası bana söylediği aynen şu idi süper bir tüfek.

kendimde diger yerli tüfekleride kullandım kıyaslamam yine akkar dan yana olacaktır güzel bi tüfek özellikle otamatik emniyeti olması insana daha bir güven veriyor
1972 ankara