Gönderen Konu: İstanbul 2015 Prohunt Fuarı  (Okunma sayısı 5912 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
İstanbul 2015 Prohunt Fuarı
« : 28 Nisan 2015, 16:52:15 »
Bu yıl ilk defa hem istanbulu görme şansım oldu hem de ilk defa fuara katılma fırsatı buldum. daha önceki yıllarda katılmış olanlar, önceki gibi heyecanlı olmadığını söylediler ama ben ilk defa katıldığım için açıkçası fuardan memnun kaldım.
Bir arada görme fırsatı bulamayacağım birçok markayı ve ürünü inceleme fırsatım oldu, yeni insanlarla tanıştım ve gayet güzel vakit geçirdim.
Haftasonu iki gün gördüğüm kadarıyla fuarda en çok ilgiyi huğlu ata akdaş akus ve akkar ve yaban stantları gördü. Huğlunun yeni çıkardığı poze modelleri, ata firmasının venzası, akkarın özellikle 3 namlulu çifteleri, akdaşın ben de dahil olmak üzere igiyle incelenen kinetik ve gazlı modelleri, akusun harika poze ve çifteleri benim izlediğim kadarıyla yoğun ilgi odağıydı. Armsan firması kızlarla ilgi çekmeye çalışmış ama sanırım pek başarılı olamadı :) Yaban standı zaten tıklım tıklımdı sanki fuar onlara çalışıyor gibiydi. Hatsan standı en az ilgi gören stantlar arasındaydı. ismini ilk defa duyduğum değişik silah firmalarıda vardı ama ilgimi çekmedi..
Özellikle huğlu ve akdaş stantlarında gördüğümüz ilgi çok iyiydi gayet sıcakkanlı ve samimi şekilde karşılandık, sağolsunlar güzel ilgilendiler. Fuarda en beğendiğim modeller, akdaşın kinetik sistem tüfeği, huğlunun yeni pozeleri, özelliklede sade siyah kasa olan çok hoşuma gitti, birde çulluk tüfeği vardı 61 valment namlu o da çok hoş olmuş, birsürü yeni model varken halen nitro çok ilgi görüyor ona da şahit oldum, avcılıkla pekte ilgisi olmayıp sabırları zorlayan değişik sorular karşısında gerçekten özverisini koruyan stant görevlilerini de tebrik ediyorum :) diğer taraftan akusun pozelerine baktık arkadaşlarla, tam çakmak olayının fiyata çok ciddi yansıdığını da öğrenmiş olduk. akdaşın stanttaki siyah kasa pozelerini çok beğendim çok hoş tüfekler, yine akdaşın ve huğlunun vitrindeki special modelleri çok güzeldi. winchester ve browning pozelerini bize inceletmeselerde görünen köy klavuz istemez :) perazzinin bir pozesi vardı sanırım trap tüfeğiydi, muhteşemdi. Stoeger-benelli standında genç bir arkadaş vardı uzun boylu ismini hatılamıyorum o da güzel ilgilendi sağolsun, stoeger m3000 ve 3500 üzerine uzunca sohbet ettik. m3000 modelini yakından daha detaylı inceleyince çok beğendim, bence ördek avcıları için biçilmiş kaftan. Yani özetle benim için hem güzel bir haftasonu seyahati hem de güzel bir fuar hatırası oldu. Gördüğüm ilgi ve alakadan, tanıştığım ve sohbet etme fırsatı bulduğum avcı arkadaşlardan ve incelediğim modellerden gayet memnun kaldım.. 
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Önümüzdeki senelerde inşallah daha güzel fuarlar olur, güzel ortamlarda buluşuruz.

jpg upload

resim upload servisleri
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: İstanbul 2015 Prohunt Fuarı
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2015, 17:26:54 »
Emrah eline sağlık, gezmiş kadar oldum.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Ahmet ARIKAN

• Müdavim Üyemiz
  • Burdurlu
    • ahmet arıkan
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2015, 18:27:33 »
paylaşım için teşekürler. gidemesek de sayenizde gitmiş kadar olduk :)
  • Yıldız Elegant A3 TME
  • Akkar Churchill 812
  • Retay Masai Mara Bronze Pure
  • Çifsan ÇSP 555
Ahmet ARIKAN
1987-Burdur / Yeşilova

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2015, 21:25:26 »
Yaban TV açtığımda reklam, yatçılık filan yoksa fuarda duvarın önünde dizilmiş konuşanları görüyordum. İlk kez standaları, diğer şeyleri biraz görebildim :) Teşekkürler.

Geçmişte bayiye girince alınacak yeni, güzel bir şey bulmakta zorlanırdım. Ne kadar eleştirsek de 20 sene falan öncesine göre sektör çok gelişti.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: Cüneyt ESMER, Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Onur ORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2015, 22:52:28 »
Emrah abi elline saglik modelleri yakindan inceledim iclerinde merak ettigim modellerde vardi, Yaban tv sadece kendi stantini gosterdi tekrar tekrar yok palavra yarismasi yok o bu, fuarla alakali bisey goremedim Volkan abinin dedigi gibi, insallah seneye katilicam sanirsam eylul gibi Bursa fuarida var yanilmiyorsam
1992 LONDRA&İZMİR

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2015, 22:58:52 »
Emrah abi elline saglik modelleri yakindan inceledim iclerinde merak ettigim modellerde vardi, Yaban tv sadece kendi stantini gosterdi tekrar tekrar yok palavra yarismasi yok o bu, fuarla alakali bisey goremedim Volkan abinin dedigi gibi, insallah seneye katilicam sanirsam eylul gibi Bursa fuarida var yanilmiyorsam
Usta ! avcı Süleyman şişmanla 1 fotoğraf çekindim onuda aramızdaki espriden dolayı göstermem gereken 1-2 arkadaş var.. gittim biraz bakındım oralarda, gördüğüm kadarıyla yaban tv hep kendine yontuyor reklam ve rant peşinde.. avcıyı falan düşündüğü yok, açıkçası bana hiç samimi gelmedi.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Cüneyt ESMER, Adnan AYDIN, Onur ORAL

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2015, 23:04:27 »
Emrah bey sarsılmazın evo modelini inceleme fırsatınız oldumu.ne zaman piyasaya sunulacağı ile ilgili bir bilgi verdilermi.resimlerde görünce sorayım dedim.elinize sağlık Paylaşım için.
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2015, 23:10:05 »
Emrah bey sarsılmazın evo modelini inceleme fırsatınız oldumu.ne zaman piyasaya sunulacağı ile ilgili bir bilgi verdilermi.resimlerde görünce sorayım dedim.elinize sağlık Paylaşım için.
Tüfeği elime alıp incelemedim Ersun bey, sadece yeni model ve şekli dğişik geldi bana oyüzden fotoğrafladım. çelik kasa olduğunu söylediler. Bilgilendirmek isterdim sizi ama tüfekle ilgili detaylı bilgi almadım.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Ersun ERDOĞAN

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2015, 23:15:36 »
Tşk ederim Ördek avı için yeni bir yerli yarı otomatik alacağım bu tüfeğide görmeden almak istemiyorum bir kaç marka ve model var incelediğim bakalım Hayırlısı.tüfeğin görünüşü baya Hoşuma gitti bakalım artık.
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2015, 15:59:14 »
Arkadaşımın telefonundan yakın plan hd fotoğraflar da geldi, onları da paylaşıyorum. ( huğlu, akus, akdaş ve beretta )

resim yuklemek
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Onur ORAL

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2015, 17:19:38 »
Şunları da eklemek isterim, yabancı firmalar tüfeklerini elimize alıp bakmamıza müsaade etmediler, tüfeklerini yemezdik ama olsun bizim huğlu gibi akus gibi değerli firmalarımız var. pahalı özel modellerine bakıp incelememize ve fotoğraf çekmemize gayet içtenlikle ve samimi şekilde müsaade ettiler sağolsunlar..

Ayrıca fuardaki ilgi alaka ve samimiyet açısından en iyi ekip yine huğlu ve akdaş firmalarında vardı. Bana göre fuarın en iyi ekipleri onlardı.. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum..

çoklu resim yükle
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Kenan ÇITAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 29 Nisan 2015, 21:34:20 »
Emrah ellerine saglik guzel paylasimlar olmus ..
1978 istanbul

Çevrimdışı Mustafa KARAGÖZ

• Avlak Yönetici
  • VATAN SEVDALISI,DOĞA DOSTU,UÇAR AVCISI
« Yanıtla #12 : 29 Nisan 2015, 22:12:29 »
Emrah bey fuar turu yaptık sayenizde. Paylaşım için teşekkür ederim.
  • Merkel Custom Made Boxlock Ejector S×S 20 ga
  • Robust 222 S×S 16 ga
  • MKE Kırıkkale 1963 S×S 12 ga
  • Derya-Lion mc391 Yarıoto
YA SEV YA TERK ET, YA TABİ OL YA DEFOL
1982/ELAZIĞ - İkamet: Malatya

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Kenan ÖZKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2015, 11:28:35 »
Benim beklentilerimin altına bir fuardı şahsen beni etkileyen bir fuar olmadı şahsen yenilik pek göremedim saygılar
_____SiVeR öLüMüNe SeVeR____ KeNaN ÖzKaN 1989 B Rh+ istanbul  SİVASLI YİĞİDO

Çevrimdışı A.İhsan MUDANYALI

• Free Üye
  • *
  • DOĞAYA SAYGI DUYAN HER İNSAN AYRI BİR DEĞERDİR
« Yanıtla #14 : 18 Temmuz 2015, 13:07:17 »
paylaşım güzel olmuş tebrikler
  • Brownıng Maxus Hunter otomatic
1971 ikametgah İstanbul .Yalova

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #15 : 30 Aralık 2015, 21:45:29 »
emrahım işteyim can sıkıntısından bakınıyım dedim güzel oldu bende senin gibi ilk kez gidişim.. birahada gidemem herhalde işin aslı birazda eş dost görmekti gitme sebebebim. güzel bir albüm oldu çektiğim resimler keşke daha çok çekseydim yaklaşık 700 resim çekmiştim :) halen aklımda 3 tane tüfek var ilk sırada akusun pozesi tam çakmak avru standartlarının üstünde işçilik vardı.. ikinci akdaşın otomatiği 3. huğlunun yeni pozeleri.. halen aklımda bütçem elverse ikinci tüfeğim akdaşın kinetik modeli olucak gibi Avrupalar el yakıyor zaten . yanlarına yaklaşmanın imkanı yok geçen bir yerde duydum bir parçasına 300 Euro civarı bir fiyat söylediler .. :D yerliye devam inşallah böyle bir etkinlikte veyahut bir avda yine buluşuruz
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 30 Aralık 2015, 22:13:16 »
anıları tazelediniz helal
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Şevki MİRZA

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #17 : 30 Aralık 2015, 23:32:59 »
emrahım işteyim can sıkıntısından bakınıyım dedim güzel oldu bende senin gibi ilk kez gidişim.. birahada gidemem herhalde işin aslı birazda eş dost görmekti gitme sebebebim. güzel bir albüm oldu çektiğim resimler keşke daha çok çekseydim yaklaşık 700 resim çekmiştim :) halen aklımda 3 tane tüfek var ilk sırada akusun pozesi tam çakmak avru standartlarının üstünde işçilik vardı.. ikinci akdaşın otomatiği 3. huğlunun yeni pozeleri.. halen aklımda bütçem elverse ikinci tüfeğim akdaşın kinetik modeli olucak gibi Avrupalar el yakıyor zaten . yanlarına yaklaşmanın imkanı yok geçen bir yerde duydum bir parçasına 300 Euro civarı bir fiyat söylediler .. :D yerliye devam inşallah böyle bir etkinlikte veyahut bir avda yine buluşuruz
Beraber bakmıştık o tüfeklere :) Bende seninle aynı fikirdeyim ;)
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986