Gönderen Konu: 2012-13 SEZONUNDAN KARELER...  (Okunma sayısı 13619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
Ynt: 2012-13 SEZONUNDAN KARELER...
« Yanıtla #25 : 17 Temmuz 2013, 12:28:12 »
Hasan abi sezon pek iyi geçmesede tadımlık bişeyler bulmuşsun avların daim olsun selamlar
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 17 Temmuz 2013, 13:07:58 »
Hasan abi güzel  resimler eklemişsin   ellerine sağlık baktıkça  içim açıldı şu ramazan günü.maşallahın var. bu konu sayesinde yeni şeylerde öğreniyoruz sağolasın. müsait bi zamanda şu içme suyu havzasındaki avlanmayla ilgili yasaklara bi bakalım nedir ne değildir.
Osman Kardeşim sağolasın..Benimde amacım mübarek ramazan bitimi açılacak sezon öncesi paylaşımla uyuşan beynimizi uyandıralım avcılığımız debreşsin dedim ama bak neler öğreneceğiz daha...Kurşun saçmayla kuş avı yapmamak banada mantıklı geliyor.Ama avlanmak yasak mantıklı gelmiyor ve bu yasağın kollayıcısı kimdir cezai işlemi varmıdır hiç bilgim yok.Baraj çevresinde defalarca jandarma ve milli parkların denetiminden geçtim ne ceza kesen oldu nede yasak diyen.
Adem Kardeşim avı spor olsun diye ve stres atmak için yapıyorum yasak sahaya girip jandarma gelecek,mill park gelecek filan deyip stres olarak eve dönemem.Ben serbest yerde avlanırken gözüm yasak sahada olur ama sadece ihbar etmet için. ne avlanırım nede avlandırırım.
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 17 Temmuz 2013, 13:17:55 »
Hasan abi sezon pek iyi geçmesede tadımlık bişeyler bulmuşsun avların daim olsun selamlar
Aynen dediğin gibi Halil Kardeşim.. Allaha şükür sağlıkla dağlarda sporumuzu yaptık,tadımlık tatdık eş dostla paylaşdık.Cümlemizin avı daim olsun.Selamlar...

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 17 Temmuz 2013, 13:56:44 »
ABİCİM  yasak uyuyoruz ama bazen enayisin adem diyorum. nasıl yasak yaa. bafra dediğimiz gölde yasak yere girmyen avcı yok. ben dah adım bile atmadım gölün için.e gidince görüyorum adamlar zevkini yapıyor bizde tek tük.
 ama bende senin gibi düşünüyorum abi emin ol imkanım var en babasından yasak yere girmek için ama asla ve aslagirmem. kesinlike ceza ödeyecek nede tüfeğimi kaptıracak kadar kendmi av hırsıyla doldurmadım. ben serbest yerdede vuruyorum fişek atıyorum bana yetiyor. benim zevkimi yaska yerdeki aqvcı alamıyor kaçak göçek yapıyor avını. ben öylemi
 botumla giriyorum sabah kahvaltımı göl içind eyapıyorum ördek saati başlamadan sonra sabah geçiş avı başlıyor peşine bota dönüyorum güzel bir çay ve yemek keyfi. sonra öğle arası güzellik uykumu alıyorum sonra tekrar yemek hayda doğru akşam bek avına. sonra av biter. kafam rahat stres yok janfdarma yok mp yok. olsada banane yasak yerdekiler düşünsün.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 17 Temmuz 2013, 16:22:36 »
hasan bey tebrikler güzel avlar ve güzel kareler
Tebrikler güzel kareler
Teşekkür ederim arkadaşlar.sağolun..
Adem tebrik ediyorum süpersin.stres yok keyif var ;)

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 17 Temmuz 2013, 16:33:07 »
aynen abi stres atmay gidiyorum ava gerilmeye değilkiç. aman jandarma mana yakalanmayalımvsvsvsvs.
 bu sene kafaya koydum melemen yapıyorum kızartma ördek kavuruyorum göl içinde ama bu sene ızgara yapacam semaver ile birelikte. hatta av yaptığım gölün ortasında ufak bir ada var orda çadır kurmayı düşünüyorum göl tam ortası nasıl olduysa kimsenin bilmediği sadec av yaptığım köyde 2 çocuk bulmuş orayı akıl işi değil çünkü oraya gitmek . ada var. kuru hemde. bu sene don atlet şubat 1 haftsaı 4 satt uyudum adada. ama ne sıcak. ömrümde unutamam o 1 haftayı şubat ayı saıcaklık 33 derece idi. kompğle soyunmadan uyuyaymadım o derece. işin tersi o sıcakdada yine ördek vurdum :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 17 Temmuz 2013, 18:12:27 »
 O0 çok güzel avlar yapmışsınız hasan bey ,  fotolardan belli oluyor . allah neşenizi muhabbetinizi bozmasın . sezonu iple çekiyorum valla , gelsede başlasak . . geçen gece rüyamda kar yağıyor lapa lapa . her yer bembeyaz , dizde kar var . giymişim tulumumla parkamı , ördek avındayım . yeşilin biri sağımdan kalkıyor biri solumdan . bende rankk rankk atıyorum . ikide seter var , biri sağımda biri solumda , hemen aporttalar . . yeni almış aldığım 10 lu otomatik tüfekle ( android magnum )  iki şarjör attım biraz önce . bir kutu fişekten 5 tane  :( kaldı geriye . .  çok yakıyor 10 lu otolar  ;D ;D . . ama bi kendime geldim ramazan ramazan  ;D . 20  mermiyi peşpeşe atmak bayağı bir etkilede beni resmen , şok etkisi yarattı  ;D ;D ;D ;D . . ava gerçekten stres atmaya gidiyoruz , iki kuş fazla vuracaz diye yasak bölgeye girip risk almanın hiçbir akıllıca açıklaması olamaz . . nasipse  bizi bulur zaten o hayvan . gerek yok yasak yere girip sıkıntıya kalmaya . . .  avlarınız muhabbetiniz neşeniz daim olsun . .  O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 17 Temmuz 2013, 19:19:42 »
güzel kareler elinize sağlık,yeni sezondada aynı güzellikte geçmesi dileğiğle ,
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #33 : 17 Temmuz 2013, 23:17:07 »
aynen abi stres atmay gidiyorum ava gerilmeye değilkiç. aman jandarma mana yakalanmayalımvsvsvsvs.
 bu sene kafaya koydum melemen yapıyorum kızartma ördek kavuruyorum göl içinde ama bu sene ızgara yapacam semaver ile birelikte. hatta av yaptığım gölün ortasında ufak bir ada var orda çadır kurmayı düşünüyorum göl tam ortası nasıl olduysa kimsenin bilmediği sadec av yaptığım köyde 2 çocuk bulmuş orayı akıl işi değil çünkü oraya gitmek . ada var. kuru hemde. bu sene don atlet şubat 1 haftsaı 4 satt uyudum adada. ama ne sıcak. ömrümde unutamam o 1 haftayı şubat ayı saıcaklık 33 derece idi. kompğle soyunmadan uyuyaymadım o derece. işin tersi o sıcakdada yine ördek vurdum :)
:)) Alemsin Adem planlar süper Allah gönlüne göre versin..
O0 çok güzel avlar yapmışsınız hasan bey ,  fotolardan belli oluyor . allah neşenizi muhabbetinizi bozmasın . sezonu iple çekiyorum valla , gelsede başlasak . . geçen gece rüyamda kar yağıyor lapa lapa . her yer bembeyaz , dizde kar var . giymişim tulumumla parkamı , ördek avındayım . yeşilin biri sağımdan kalkıyor biri solumdan . bende rankk rankk atıyorum . ikide seter var , biri sağımda biri solumda , hemen aporttalar . . yeni almış aldığım 10 lu otomatik tüfekle ( android magnum )  iki şarjör attım biraz önce . bir kutu fişekten 5 tane  :( kaldı geriye . .  çok yakıyor 10 lu otolar  ;D ;D . . ama bi kendime geldim ramazan ramazan  ;D . 20  mermiyi peşpeşe atmak bayağı bir etkilede beni resmen , şok etkisi yarattı  ;D ;D ;D ;D . . ava gerçekten stres atmaya gidiyoruz , iki kuş fazla vuracaz diye yasak bölgeye girip risk almanın hiçbir akıllıca açıklaması olamaz . . nasipse  bizi bulur zaten o hayvan . gerek yok yasak yere girip sıkıntıya kalmaya . . .  avlarınız muhabbetiniz neşeniz daim olsun . .  O0
Eyvallah Yusuf cümlemizin avı neşesi muhabbeti daim olsun...Rüyamızda da olsa 2+1 ;)
güzel kareler elinize sağlık,yeni sezondada aynı güzellikte geçmesi dileğiğle ,
Ramazan üstadım teşekkür ederim iyi dileklerin için. İnşallah cümlemiz kazasız belasız gönlümüzce bir sezon geçiririz.

Çevrimdışı Murat ŞINLAKGÖZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 18 Temmuz 2013, 02:35:01 »

OOOOfffff, ooooffff ki of.  ;D

Mübarek ramazan günlerinde İzmir'in sıcağında bu güzel fotolar içimi serinletti.
              Allah sizden razı olsun. En kötü av sezonunuz böyle olsun.
Yine keyifli, nice sezonlara, sağlıklarla inşallah diyorum.
Rastgele...
Murat ŞINLAKGÖZ
1961 İZMİR  - 0533 326 26 78

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #35 : 19 Temmuz 2013, 10:01:43 »

OOOOfffff, ooooffff ki of.  ;D

Mübarek ramazan günlerinde İzmir'in sıcağında bu güzel fotolar içimi serinletti.
              Allah sizden razı olsun. En kötü av sezonunuz böyle olsun.
Yine keyifli, nice sezonlara, sağlıklarla inşallah diyorum.
Rastgele...
Sağolun Murat Bey..Allah cümlemizden razı olsun, sağlık versin.Doğduğum yer İzmir e selamlar :)

Çevrimdışı Hakan KAVAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 01 Ağustos 2013, 18:14:11 »
güzel fotolar avınız daim olsun
1978 ankara