Gönderen Konu: Waltter Light Yarı Otomatik Av tüfeği Kullanan Arkadaşlardan Bilgi  (Okunma sayısı 3375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Volkan YOLCU

• Volkan YOLCU
  • Müdavim Üyemiz
  • Dürüst Olan Hep Kazanır...
    • İZMİR AV KÖPEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
Waltter Light Yarı Otomatik Av tüfeği Kullanan Arkadaşlardan Bilgi
Volkan YOLCU
       İZMİR
0 505 632 39 73
              https://www.facebook.com/avkopegimcom

Çevrimdışı Serkan GÜNGÖR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 Ben kullanıyorum arada. Şimdiye kadar kurşun saçma şavrottin karışık olarak ortalama 350 fişek attım bir kere bile sıkıştırmadı bu tüfek. Manisa izmir civarında çok fazla kullananlar var hepsi çok memnunlar. Fiyatına göre en iyi tüfek diyebilirim fakat waltter m13 modelini tavsiyederim. Önden yaylı çift çatallı olması daha iyi bence. Watter light versiyonu önden tek çatallı arkadan yaylı beretta 303 kopyası zaten kendisi. Ata silahta aynı sistemi kullanıyo.

Serkan GÜNGÖR
1984 İZMİR

Çevrimdışı Elver ENGİN

• *
  • Amaç spor
Yedi sekiz arkadaşım kullanıyor ve çok memnunlar
Gazlı tüfek alacaklara tavsiyemdir

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ

Çevrimdışı Serkan GÜNGÖR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 Bugün yaptığım 8 li arka arkaya atış denemem  ;D Tüfeğin ağırlığına nazaran şahlanması yok denicek seviyede oyüzden seri atışta başarılı sonuç veriyo.

Serkan GÜNGÖR
1984 İZMİR

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Waltter kullanan birkaç kişi biliyorum muhabbeti yapılmıştı bir ara ya kullanan cok memnun yada keşke almasaydım diyende var belli bir standart yok anlaşılan.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Serkan GÜNGÖR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 Malesef kullanıcılarında belli bir standardı olmuyo. Kimisi tüfeğini temizler iyi çalışır kimisi tüfeğini temizlemez gaz delikleri tıkanır gaz odası piston çamur gibi olur tüfek tutukluk yaptırmaya başlar. Kimi havaya ava göre fişeğini doğru seçer kimisi yanlış şartlarda yanlış fişek kullanır netice alamaz kabahati tüfekte bulur.
Serkan GÜNGÖR
1984 İZMİR

Çevrimdışı Volkan YOLCU

• Volkan YOLCU
  • Müdavim Üyemiz
  • Dürüst Olan Hep Kazanır...
    • İZMİR AV KÖPEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
Öncelikle bilgilerini ve fikrini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
İzlenimim biraz çekinerek ve kullanan arkadaşların tavsiyesi ile bende aldım.Çekinme sebebim yarı otomatikte yerli yapımına pek güvenmemektir.poze ve çiftede hariç buda kendi fikrim yerlide huğlu kooperatif bu benim düşüncem.
Gelelim walttere inanın kişişel araştırmam ve denemem şuan 3 haftadır randıman maşallah çok iyi bukadar ola bileceğini tahmin etmemiştim umarım hep iyi ve sorunsuz kullanırım.Aslında pek hafif tüfek sevmem ama bazen kullanmakta gerekiyormuş :) kullanımı ve şekli çoğunlukla beretta 303 av tüfeğine benziyor.Fişek olarak 33 gr RC S4 bayılıyor ve 32 gr RC sipe ve keçe tapa.Şok olarak 5 ve 65 namlu çok güzel sonuçlar aldım.Umarım hayırlısı olur kazasız belasız Rasgele..
Volkan YOLCU
       İZMİR
0 505 632 39 73
              https://www.facebook.com/avkopegimcom