Gönderen Konu: Türkiye'nin Gubertisi (Del Ventosu) Murat AKGÜN Dostumu ziyaretimden kareler....  (Okunma sayısı 26302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa BARAN

• *
vay be bu site bozulmuş fesatşmış erhan murat ın çok köpegi var diye gubertiye benzetmiş konuyu vatandaş nereye getirmeye çalışıyor HELAL OLSUN.
Mustafa BARAN
1983-Bursa

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
b] doslugunuz arkadaşlıgınız daim olsun....herkeze böyle dosluklar dilerim..
murat arkadaş sana da kolay gelsin vallahi maşallah sana ..... geri kalan şeylere kafanızı yormayın..
[/b]

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
dostlugunuz arkadaşlıgınız daim olsun...murat akgün güzel şeyler yapıyor..yurtdışından kanı soyusopu makbul kabul gören pointerler getiriyor,biz bir tane pointer hatda yavru pointeri yurtdışından nasıl getirtiriz getirtebilirmiyiz diye köskös düşünürken hertürlü riski alıp çok güzel temiz kanlar seçip getirtmesi takdir edilecek bir durumdur....
bende bir yavrusunu aldım yavru geldiginde ön ayaklarında raşitizm başlangıcı vardı,sitede konu açtım resimleriyle paylaştım yavruya düzgün bakmadıgı içinde en agır sözlerle kendisini eleştirdim,sonrasınsa samimi nedenlerini anlattıgında mazeretini kabul ettim....iyi bakım bol güneşle maşallah zımba gibi oldu dişleride inci gibi dizilidir :)),5 aylıkkende keklik avına götürdüm,9.avında aynı gün gördügüm beş fermasından ikisini hala unutamıyorum....
diyecegim odurki hangi üretici olursa olsun,işini temiz dürüst kandırmadan yalanadolana başvurmadan harbi mertçe yigitçe ezilmeden büzülmeden kemküm etmeden yüzü kızarmadan vijdanı rahat şekilde yapıyorsa kazandıgı para kazandıgı itibar helali hoş olsun......kendilerini kandıranlar  yok olmaya mahkumdur.....
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2011, 00:02:33 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hüseyin EKİNCİ

• *
  • 5334751516
mustafa baran kardesim dogrudur ben cok fesatımdır sen hiç hayatında böyle av yapan bir köpekle avlandınmı ?ben bu köpegi daha dün aksam hediye ettim ha bana sorun köpegi solitlerden gelme sag bacagı biraz acık basıyor fermada elestirin ben kızmam allaha sükür bu gün 20 30 milyar verip köpek alabilecek durumumda var cok şükür benim ne istedigimi iyi oku ben reklam degil icrat gösterin dedim sunu bil illaki göz önündeysen eleştirileceksin bunda kızılacak birşeyde yok neyse ben alacagımı aldım konu kapansın murat kardesim zamanı var dedi zamanı gelince görürüz basarısınıda tebrik ederiz
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2011, 20:44:31 Gönderen: Hüseyin EKİNCİ »
Hüseyin EKİNCİ
1982-Antalya

Çevrimdışı İlhami KAYA

• Free Üye
  • *
  • İlhami KAYA 539 274 96 49
    • www.pointerduzce.com
allahım verilen emekleri boşa cıkarmasın inşallah herşey gönlünceolsun murat erhan selamlar
ABEL--
gif upload
İlhami KAYA1966-DÜZCE 0-539-274-96-49
DÜRÜST OLAN KAZANIR^www.pointerduzce.com

Çevrimdışı Arif KAŞLIOĞLU

• *
  • (0532 452 78 44) 0Rh+ ORTAKENT/BODRUM
dostluğunuz muhappetiniz daim olsun dostlarım inşallah bir gün hep beraber buöyle güzel anıları paylaşışırız.birde şu var erhan murat ın çok köpegi var diye gubertiye benzetmiş konuyu vatandaş nereye getirmeye çalışıyor HELAL OLSUN.Bence arkadaşlar birşeyleri karalamaya değil ılımlı yaklaşmaya çalışsanız bnce ortamlar daha neşeli daha güzel buluşmalara neden oluruz tabi buda bnim görüşüm

BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE,BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM "ADAM MI DİYE"

Çevrimdışı Erhan ACAR

• Müdavim Üyemiz
allahım verilen emekleri boşa cıkarmasın inşallah herşey gönlünceolsun murat erhan selamlar

Teşekkürler İlhami abi, Allah cümlemizin emeklerini boşa çıkarmasın selamlarımla.....
Erhan ACAR
BODRUM MUĞLA/İstikamet Diyarbakır

[url=ht

Çevrimdışı Erhan ACAR

• Müdavim Üyemiz
dostluğunuz muhappetiniz daim olsun dostlarım inşallah bir gün hep beraber buöyle güzel anıları paylaşışırız.birde şu var erhan murat ın çok köpegi var diye gubertiye benzetmiş konuyu vatandaş nereye getirmeye çalışıyor HELAL OLSUN.Bence arkadaşlar birşeyleri karalamaya değil ılımlı yaklaşmaya çalışsanız bnce ortamlar daha neşeli daha güzel buluşmalara neden oluruz tabi buda bnim görüşüm

Değerli dostum İnşallah hep birlikte bi organizasyon yapar tekrar bir araya geliriz.....
Sitede güzel bişeyler paylaşmaya gelmiyo, her an polemik yaratmakta birebir insanlar var ne yazıkki....
Erhan ACAR
BODRUM MUĞLA/İstikamet Diyarbakır

[url=ht

Çevrimdışı Murat ÖZTÜRK

• *
maşallah koyun sürüsü gibi erhan kardeş paylaşım için tşklr ...
Murat ÖZTÜRK
1987-Mardin

Çevrimdışı İsmail ERDEM

• Müdavim Üyemiz
erhan kardeş güzel kareler murata da ALLAH kolaylık versin güzel ziyaret olmuş köpeklerinde hepsine maşallah ALLAH nazardan saklasın

İSMAİL ERDEM - DENİZLİ
[email protected]
0541 764 45 00

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
meyva veren ağacı taşlarla diye bir deyim vardır bunu herkes bilir ve inanıyorum ki Murat AKGÜN ismini duyulduğundan buyana Türkiye ye kazandırdığı bir çok iyi kan var ama yukarda kendine ait bir açıklama da var ben murat abi yi tanıdığım için burada yorum yapıyorum amacı kendine ait olan yavrularla yarışma kazanmak istiyor ve inanıyorum ki çok yakında bu yavrularla kendinden daha da çok bahsettirecektir

bu arada hüseyin bey çabalarınızı tebrik ediyorum köpeğiniz de güzelmiş ama çözürlüğü ii bir kamera olsaymış daha güzel video olacakmışş

Allah 'ım verilen emekleri boşa cıkarmasın inşallah herşey gönlünce olsun Murat abi

SELAMLAR
MUSTAFA ERTAN

Çevrimdışı Zeki BAKIRLI

• *
allah muhabbetinizi  artırsın çok güzel görüntüler yorumdada bir arkadaş yazmış avrupada görmeye alışkın oldugumuz görüntüler, ülkemizde böylesine güzellikleri göremek ne güzel paylaşım için teşekkürler..
Zeki BAKIRLI
1976-Afyon

Çevrimdışı Durmuş KİRİŞ

• *
erhan kardeş güzel kareler murata da ALLAH kolaylık versin güzel ziyaret olmuş köpeklerinde hepsine maşallah ALLAH nazardan saklasın
Durmuş KİRİŞ
1979-Konya

mevlüt kurucu

• Ziyaretçi
allah muhabbetinizi  artırsın çok güzel görüntüler yorumdada bir arkadaş yazmış avrupada görmeye alışkın oldugumuz görüntüler, ülkemizde böylesine güzellikleri göremek ne güzel paylaşım için teşekkürler..

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
rıdvan bey ben en basta tekrar söylüyorum murat akgün kardesime imreniyorum onun yerinde olmayıda isterdim dedim murat kardesimide tebrik ettim elbette bu kadar köpekle egtim verip ugrasması kolay degil haklıda ama sadece sordugum su akgün  av köpekleri reklamını cok görüyorum siteye giriyorum bakıyorum hiçbir egtim videosu hiçbir av videosu hiçbir yarısma videosu yok diyorum neden ?

Hüseyin kardeşim adam yavruları ile reklamını yapmış zaten. Daha ne reklamı isteniyor. Televizyonda her akşam molpet reklamları var. Bu firma ne zaman kadınların kullanılmış molpetlerini gösterdi, ne zaman molpet kullanma videosu yayınladı?. Molpedin kalitesini merak eden varsa gider kullanan birisine sorar fikrini alır. Yok ben erkeğim molpetle işim olmaz diyorsanda o zaman ne kurcalıyorsun? Alıcaksan sana onlarca video izletsin murat. Gel Ispartaya vaktin varsa. Ben zaman zaman izlerim başka ırk sever olsam bile. Hem bu videoları zamanında yayınladı. Eğer takip etmediysen başkalarının ağzı ile mesaj yazıyorsun gibime geliyor.

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Hakan ORAN

• *
çok güzel kareler dostluğunuz muhappetiniz daim olsun dostlarım inşallah bir gün hep beraber buöyle güzel anıları paylaşışırız
Hakan ORAN
1978-Samsun

Çevrimdışı Süleyman ÇAVDAR

• *
Çok güzeL bir ziyaret oLmuş .. Yeni eski tüm köpekLer ve yavruLar orada ..
Murata geLince iyi işLer yaptı ve yapmaya devam ediyor .. ALLAH yardımcın oLsun
Süleyman ÇAVDAR
1982 aydın/söke

Çevrimdışı Reşat KOYAK

• resat32
  • Müdavim Üyemiz
ziyaret ettim takdir ettim başarılar diliyorum..
Reşat KOYAK
1986 Atabey ISPARTA
0543 203 14 14

Çevrimdışı İbrahim ÖZEL

• *
Murat kardeşimi çok iyi tanımam ama ismi geçen her yerde adam gibi adam olduğu tam bir insan evladı olduğu konuşulur. Herkesin yanılacağını sanmam. Ayrıca bugüne kadar paylaşımlarıda hep seviyeli kendinden büyüklere yaklaşımında saygılı küçüklere ise sevgi dolu olduğunu gördüm. Ayrıca bu kadar çok köpekten mutlakaki sorunlu olanlar çıkabilir bunun aksini söylemek kimseye yakışmaz. Ama Akgün av köpeklerininde ünü az değildir. Bence güvenilerek köpek alınacak üreticilerdendir murat kardeşim. Paylaşımı yapan arkadaşada teşekürler gerçekten güzel fotoğraflar ve akıcı bir dil.
İbrahim ÖZEL 05304684000
[email protected] 1976 Bursa-Adana  

Çevrimdışı Kazım KARİP

• *
Kazım KARİP
1991 ANTALYA /BELEK

Çevrimdışı Zühtü KORKMAZ

• *

erhan cok güzel kareler bunlar ellerıne saglık sıtemızdekı gergın ortamdan bıraz olsun uzaklaştırcak ınsanları
Zühtü KORKMAZ
1984-Isparta

Çevrimdışı Önder AKKAYA

• *
yakından tanıdıgım iyi bir üretici dostlugunuz daimi olsun

Önder AKKAYA
1982 ANTALYA