Gönderen Konu: CZ Brüner (brno) ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.  (Okunma sayısı 21374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Tüfeğin değerini kullanan bilir. Maalesef bunu da kullanmadım. Fakat kilitlerine hayranım. Kersten kilit(ikili Greener). Aklımda kaldığına göre bunlarda kubuzda fişeklerin yaslandığı sırt bölümü hareketli olabilir. Yine de bundan emin değilim. Belki Merkellerdeki Kersten kilitlerde öyledir. Görüntüsü benim zevkime göre değil. Zahir kalitesini de bilmiyorum ama dediğim gibi şu kilitler için alırdım :)
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı E.Özkan DEMİR

• *
murat kardeş seni arkadaş bulamamış bak.mesaj yazda tanışmış olursunuz
Erdinç Özkan DEMİR
1975 ANKARA
05306036855

Çevrimdışı Necati ERYILMAZ

• *
mahsuru yoksa dürbününüzü ve kullandığınız montaj takımını öğrenebilirmiyim????kalite malzeme tabiki çok önemli ama demek istediğim kırmalı sistem tüfeklerde devamlı doldur boşaltlarda sıfırlama bozulması muhtemeldir diye düşünüyorum.ya sonuçta azda olsa sarsıntıya maruz kalıyor.bu arada evet 7x57 çapı bende çok beğenirim.ama malesef domuz,ayı gibi avlarda çok zayıf kalıyor.ama tam bir karaca çapı:):):):):):)
Dürbün ve montaj Cin mali en kalitelilerinden... Haklisiniz her fisek doldurusumda sifirlama bozuluyor:( Yokki söyle bir 300win mag meopter dürbünlü bir silahim söyle 2500 metrelerden indireyim domuzu... Bendeki kalibler yazdiginiz gibi cok yetersiz, karacaya bile cok zayif kaliyor. Ben 22 senedir yivli hastasiyim, bu kadar bilgiye sahip olamadim, iyiki sizin gibi bilgili avcilar var yoksa bizler hep cahil kalirdik. Tekrar tesekkürler...
Saygilarimla Necati Eryilmaz
Necati ERYILMAZ
1970 KÜTAHYA / Almanya  www.kurzhaarci.com

sadikkir

• Ziyaretçi
:)))Rastgele Necati bey...

boldor

• Ziyaretçi
 :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. koptum vallaa rastgelee

Çevrimdışı Necati ERYILMAZ

• *
:D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. koptum vallaa rastgelee
Allah nesenizi bozmasin, :D :D :D:))))) ne yapayim? Baska yazacak bir sey bulamadim:)))))))))))))))))) :D :D :D :D
Necati ERYILMAZ
1970 KÜTAHYA / Almanya  www.kurzhaarci.com

Bu yivli yedek namlu nereden bulunur acaba????
Erhan KARASÜLEYMANOĞLU
1975-Kastamonu